1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ilk Dans Şarkı Önerileri

'Düğün Müzikleri' forumunda Seda tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ayy evet ya gerçekten çok güzel ama o şarkı başlangıcı bile çok güzell :*:asik

asltrk bunu beğendi.
  2. asltrk

asltrk İnci Üye+

Evet bebeğim çok güzel :asik ikinci dans müziğimiz o olacak çok sağol önerdiğin için :*

cerensever bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aaa çok sevindim ne demek kuzucumm elimden geldiğince yardımcı olurum hepinize bu tarz konuları çok seviyorum :):*:asik

asltrk bunu beğendi.
  4. asltrk

asltrk İnci Üye+

Eksik olma beybisi :*:*

cerensever bunu beğendi.
  5. AdıAŞK55

AdıAŞK55 Aktif Üye+

Ben Dans Müziği Olarak Bir Kaç Taneye Karar Verdim :alkisSözleri Harika Olduğu İçin Sevdiğimin'de Beğeneceğini Düşünüyorum :asik Sözlümün Bunları Düşünecek Zamanı Olacağını Sanmıyorum Ben de Ona Süpriz Yaparım Dedim :alkis İşte Şarkılarımız<3<3 "Bilal Sonses'den İki Kelime " Kutsi & Zara'dan Aşıklar Şehri" Mustafa Ceceli'den İyi ki Hayatımdasın" ve "Tarkan'dan Beni Çok Sev "<3<3 Bunları Nişanımda Çaldırırım Çünkü Düğün Sivas'da Olacağından Dans Müziği Çaldırabilecekmiyim Bilmiyorum :aptalDavullu Zurnalı Oranın Düğünleri Ama Ortam Ayarlanırken Sevdiğimin Ayarlaması İsteyeceğim Umarım Yapabiliriz:bilmiyorum

cerensever ve mmlke bunu beğendi.
  6. melodika

melodika Uzman Üye+

Nişan ilk dans şarkım
    Yalın- Onun Yolu
    İkinci dans
    Toygar Işıklı- Sen Yanımdayken
    Pasta sonrası dans
    Yüksek Sadakat- Aşk Durdukça
    Tamamen bize özel ve güzel biseyler seçmek istedik ve öyle de oldu arkadaşlara fikir olsun :)

mrvchn, Gzde23, mmlke ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş