1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ilk Dans Şarkı Önerileri

'Düğün Müzikleri' forumunda Seda tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Son düzenleme: 30 Eylül 2014
  2. gamze

gamze Aktif Üye+

Nisanimizdaki dans muzigimiz Halil Kurt'un Ben Seninle isimli şarkisiydi..Romantik bir dans için uygun bir müzik Ayrıca sözleri de biz'i anlatiyordu Bir kaç sarki arasında kaldik aslında biri Fikrimin ince gül'ydu.. Müziği adeta her dinlediğimde beni büyülüyor. Bir diğeri Zuhal Olcay'in Bal arisi'ydi. Bir de Nilufer'in ta uzak yollardan isimli sarkisiydi

3. Kübra

Kübra Aday Üye

Düğünümüzde inşallah bizim sarkımız calicak :) İrem Derici Kalbimin Tek Sahibi :D

4. leyla akyuz

leyla akyuz Üye+

Kızlar düğün için ardaşım dans müziği önerdi adı aşk sana benzer dinleyince fikrimi paylaşıcam:)

5. cicek.kilicaslan

cicek.kilicaslan Üye+

kızlar bende daha karar vermedim nişanımda irem derici çalmıştı ama hala düğünüme karar veremedim

happy ve Dlkemr bunu beğendi.
  6. deryacenan

deryacenan Aday Üye

nişanımda gökhan tepeden / teşekkür ederim şarkısını düşünüyorum

7. cicek.kilicaslan

cicek.kilicaslan Üye+

güzel şarkı :)

8. canereda

canereda Aday Üye

Kenan Doğulu-Gelinim adlı şarkıyı dinledim bende az önce kızlar :) Benim nişana da,düğüne de daha çooook var o yüzden belki sizin için bi fikir olabilir diye yazayım dedim :)

Dileğimm ve Kübra bunu beğendi.
  9. Benay

Benay Üye+

canım kına da biz gelinimle çıktık :) başı giriş için çok güzel ama prova yaparken müzikte aksaklaşan yerler var orada tıkandık öyle afedersin mal gibi kaldık :) son anda bal arısı ydı gaiba o şarkının ismi ona dönmüştük :)

10. canereda

canereda Aday Üye

hmm anladım ablacımmm :)

Benay bunu beğendi.
  11. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

Benim aklımda da selami şahin burcu güneş Ben birtek adam (kadın) sevdim şarkısı aklımda düğünde dans şarkısı için :)

12. Benay

Benay Üye+

hiç bilmiyorum ama sizler için en kısa zamanda dinleyeceğim :) @yildiz @ozlemtuc

13. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

İnşallah beğenirsiniz :)

Sahra bunu beğendi.
  14. Benay

Benay Üye+

canım kendi şarkımızı seçerken en çok dikkat ettiğim şeydi şarkının sürekli tek düze gitmemesi bu şarkının aralarda daha çoşkulu olması çok güzel ;) diğer türlü tek düze şarkılarda misafirler sıkılıyor dikkatleri dağılıyor bir süre sonra ;)

yildiz bunu beğendi.
  15. sunal

sunal Üye+

bizim şarkımız belli :) :D 8 yıl önce seçmiştim . aşkımızın şarkısı düğünede uyumlu bence yanı ben uydurdum olmasa da uyacak. nişanlım fiziksel engelli olduğu için dans edemıcez ama olsun bız bununla çıkcaz :)))) :p:p:p:p
    Yalın MELEKLERIN SÖZÜ VAR

16. Kübra

Kübra Aday Üye

Kayahan 365 gun nasıl :)

17. Kübra

Kübra Aday Üye

Listem hazir ama en cok kayahanin seninle herseye varim.ben olsun istiyorum onu dinlerken tüylerim diken diken oluyo :) nisanlimi ikna ederim insallah :) fikir olsun burcu güneş biiiz askiii meleklerden caldik :D

Son düzenleme: 23 Ekim 2014
    ozgur94, dyg ve Sahra bunu beğendi.
  18. gümüş

gümüş Aday Üye

Nişanımızda suat suna'nın senden başka şarkısı ile dans etmeyi planliyoru :)
    Tavsiye ederim...
    düğün için ise zekai tunca gülü susuz seni aşksız bırakmam şarkısını düsünüyoruz.

abella_moral, Sahra ve yildiz bunu beğendi.
  19. brc0303

brc0303 Üye+

Hmm guzel fikirler vermissinz arkadslar tskler not ettim:)

20. mine

mine İnci Üye+

fikir olsun özcan deniz yada atakan ılgazdan "hayat arkadaşım" da çok güzel oluyor düğünlerde gördüğüm kadarıyla :)

kübra06 ve Sahra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş