1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ilk Dans Şarkı Önerileri

'Düğün Müzikleri' forumunda Seda tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Son düzenleme: 30 Eylül 2014
  2. gamze

gamze Aktif Üye+

Nisanimizdaki dans muzigimiz Halil Kurt'un Ben Seninle isimli şarkisiydi..Romantik bir dans için uygun bir müzik Ayrıca sözleri de biz'i anlatiyordu Bir kaç sarki arasında kaldik aslında biri Fikrimin ince gül'ydu.. Müziği adeta her dinlediğimde beni büyülüyor. Bir diğeri Zuhal Olcay'in Bal arisi'ydi. Bir de Nilufer'in ta uzak yollardan isimli sarkisiydi

3. Kübra

Kübra Aday Üye

Düğünümüzde inşallah bizim sarkımız calicak :) İrem Derici Kalbimin Tek Sahibi :D

4. Yarem

Yarem . YASAKLI

Nişanımızda ki dans şarkımız mustafa ceceli'den " sevgilim " di .
    Dügünümüzde ne olcagına henüz karar vermedim :)

5. sevim

sevim . YASAKLI

Nişanımızda bu şarkıyla dans ettik, spasta kestikten sonra ki dans müziğimizde Everyting i do şarkısıydı. Sözleri çok anlamlı her ikisininde

6. leyla akyuz

leyla akyuz Üye+

Kızlar düğün için ardaşım dans müziği önerdi adı aşk sana benzer dinleyince fikrimi paylaşıcam:)

7. cicek.kilicaslan

cicek.kilicaslan Üye+

kızlar bende daha karar vermedim nişanımda irem derici çalmıştı ama hala düğünüme karar veremedim

happy ve Dlkemr bunu beğendi.
  8. Sahra

Sahra . YASAKLI

Şu kayahan nın seninle herşeye varım ben şarkısı hoş oluyor sanki ya hem öle dans etmeyi pek sevmeyenler için ideal gibi hafif hareketli :) Bir de Sen benim şarkılarımsın şarkısı hoş çok :)

btlgksl, svldmn, ysmnozr ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  9. deryacenan

deryacenan Aday Üye

nişanımda gökhan tepeden / teşekkür ederim şarkısını düşünüyorum

10. cicek.kilicaslan

cicek.kilicaslan Üye+

güzel şarkı :)

11. sevim

sevim . YASAKLI

Kızlar Gülben Ergenin eski bir şarkısı var, "Teşekkür ederim" ismi... o da uygun görünüyor dans için

12. canereda

canereda Aday Üye

Kenan Doğulu-Gelinim adlı şarkıyı dinledim bende az önce kızlar :) Benim nişana da,düğüne de daha çooook var o yüzden belki sizin için bi fikir olabilir diye yazayım dedim :)

Dileğimm ve Kübra bunu beğendi.
  13. Benay

Benay Üye+

canım kına da biz gelinimle çıktık :) başı giriş için çok güzel ama prova yaparken müzikte aksaklaşan yerler var orada tıkandık öyle afedersin mal gibi kaldık :) son anda bal arısı ydı gaiba o şarkının ismi ona dönmüştük :)

14. canereda

canereda Aday Üye

hmm anladım ablacımmm :)

Benay bunu beğendi.
  15. gelinzeyno

gelinzeyno . YASAKLI

Bende ravi incigözle mustafa cecelinin şarkısı var ya şeker onu düşünüyorum kızlar nasıl sizce?

ezgiiorkun, buketg, samiiz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  16. Kübra

Kübra Aday Üye

O sarkiyi cok secerim beeeeeen :) cok güzel secim :) mutlu olursunuz insallah bi ömür ;)

gelinzeyno ve yildiz bunu beğendi.
  17. yildiz

yildiz . YASAKLI

nişanda ''Tarkan-incitanem ve Selami Şahin,Burcu güneşten Ben birtek adam (kadın) sevdim'' seçmiştik birde'' seferadın seni ne çok sevdiğimi '' var düğün için hala kararsızım:confused:

18. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

Benim aklımda da selami şahin burcu güneş Ben birtek adam (kadın) sevdim şarkısı aklımda düğünde dans şarkısı için :)

19. Benay

Benay Üye+

hiç bilmiyorum ama sizler için en kısa zamanda dinleyeceğim :) @yildiz @ozlemtuc

20. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

İnşallah beğenirsiniz :)

Sahra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş