1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Iki Düğün Yapacaklar

'Diğer' forumunda Zynp tarafından 13 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. pembisgelin

pembisgelin İnci Üye+

Aynen :D

Ruci bunu beğendi.
  2. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Merhaba Kızlar Baş dan Sona Yorumları Okudum Düşünmekden Başım Patlayacak Vallaha Ya :dayanilmaz Ben Samsunluyum Sözlüm Sivaslı Onların Orada 3 gün 2 gece Sürecek Bir Düğünümüz Olacak Bizim Burada da Masraf Çok Olmasın Diye Nişan Yapmayıp Kına Düğün Bir Olacak Allah Nasip Ederse Tarih Belirlendiği Zaman Samsunda Olacak Olan Hafta Sonuna Gelmesi Gerekecek Cumartesi Mesela Aynı Zamanda Sivas da Olacak Olan Düğünümüzün de Cumadan Başlaması Gerekiyormuş Onların Adetleriymiş Nasıl Başaçıkacağımı Bilemedim Bir Hafta Sonu Cumartesi Samsun da Diğer Haftada Cumadan Başlayıp Cumartesi Pazar Olması Lazım Nasıl Bir Yol İzlediniz Bana Bir Fikir Verir Misiniz Canlar :soru:(Çok Stresliyim Kızlar İki Tarafa Ayak Uydurmak Çok Zor Herkesin Gönlü Olsun Diye Kendimi Harab Ediyorum :karisik

3. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Canım öncelikle Allah kolaylık versin zor işler düğün işleri. Bizimde 2 farklı ilde oldu düğünümüz, ama biz eşimle düğünün her masrafını birlikte karşıladığımız için iki tarafa da çok fazla söz düşmedi (ki biz böyle olmasını istedik) çevremizde çok görüyorduk çünkü sırf adetler yüzünden çiftlerin arası bozuluyordu. Benim aileminde eşimin ailesininde farklı istekleri oldu tabi adetimiz böyle vs diye, biz hep önlerinde durduk neyi nasıl istiyorsak öyle oldu. Benden sana nacizane tavsiye kimseyi mutlu etmeye çalışma senin ve nişanlının mutlu olmayacağı yada zora gireceğiniz hiç birşeyi yapmayın. Çünkü sonrasında bunun için niye kendimi üzdüm diye insan pişman oluyor. Birde Düğün zamanı insan yorulduğunu anlamıyor acısı sonradan çıkıyor. 3 gün düğün çok zorlar bence bunun ortasını bulun nişanlınla. Tabi bunlar benim tecrübelerim :)

mrvchn, Songül5555 ve mldfyz bunu beğendi.
  4. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Anlıyorum Canım Çok Teşekkür Ederim:gulumse<3 Hayırlısıyla Bir Askerden Gelsin de Bakacağız İnşallah Tatlım <3

5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Sen neden stres oldun ki anlamadım normali budur zaten, iki ayrı şehirde düğün oluyorsa arası en az 3 gün olmalı rahat etmelisiniz. Bizim de 17-22 ağustostu. Çarşamba-Pazartesi düğün salonları neredeyse yarıya iniyordu fiyat olarak öyle yaptık. Ayrıca hiç sıkıntımız olmadı gelecek olan her türlü geldi zaten yaz dönemi düğünler çok oluyor haftasonu insanlar hangi düğüne gideceğini şaşırıyor haftaiçi sıkıntı olmuyor. birini haftaiçi yapabilirsin ya da ikisi de haftasonu olabilir nasıl istersen. aradaki zaman normal bence.

Songül5555 bunu beğendi.
  6. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Cevap Verdiğin İçin Teşekkür Ederim Canım :gulumse Annem Samsunda Olacak Kına Düğün Hafta Sonuna Denk Gelsin Yoksa Akrabalardan Kimse Gelemez Herkes Çalışıyor Vede Kardeşlerimin Hepsi Memur Farklı Şehirde Herkes İyi Ayarlamam Lazım Ki Gelmek İsteyenler Gelebilsin :oops: Oluruna Bırakacağım Şimdilik Düşünmesem Daha İyi O Gün Gelince Ayarlama Yapılsın :bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş