1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ideal Kilo Tablosu

'Diyet' forumunda lülü tarafından 28 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. lülü

lülü Uzman Üye+

Screenshot_2015-11-28-01-43-04-1.png Evet kızlar umarım konu doğru yerdedir :)Malum herkesin olması gereken bir ideal kilosu vardır kiii çoğumuz bu kilolardan muzdaripiz:ayipettinHele ki evlendikten sonra daha bi stresten sıkıntıdan kurtuluyoruz ve kendimizi rahatlığa verip yiyoruz yiyoruz :aptalKiloları alıyoruz:)Benim boyum 155 kilom 60 ve yaşım 27 ama yukarıdaki tabloyla alakam yokkkko_O Ne yazık kiiii:):):alkis:alkisDeyin bakalım

2. lülü

lülü Uzman Üye+

3. Emineyildirimm

Emineyildirimm Yeni Üye

lülü ve Özlem bunu beğendi.
  4. Gzmhkn

Gzmhkn Aktif Üye+

Vee gerçekler bir kez daha suratima çarptı :D

lülü bunu beğendi.
  5. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Canım benim boy 170 kilo 54 bucuk ideal kilom 60 cikiyor ama bi ara 60lari da gordum toparlak bisey oldum resmen hic ideal degildi yani :D
    Canım benim boy 170 kilo 54 bucuk ideal kilom 60 cikiyor ama bi ara 60lari da gordum toparlak bisey oldum resmen hic ideal degildi yani :D

Selda2015 bunu beğendi.
  6. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Zumba yap bebeğim çok eğlenceli :)

Emineyildirimm bunu beğendi.
  7. Nazmiyee

Nazmiyee Uzman Üye+

hiç iç açıcı değil tablo :D

aksoyirem ve lülü bunu beğendi.
  8. EzgiNadir

EzgiNadir İnci Üye+

ben çok tersim sanırım :D gerçi tabloya göre normalim boyum 1.58 normal hayatımda bi sene öncesine kadar hiç 50 kilo olmamıştım 48 49 gider gelirdim.. nişanlanmama doğru 50 oldum ve geçtim hatta 53 oldumm nişanlanınca:) rahatladım heralde stres gtti diye :confused::confused: :cokkomik:cokkomik şimdi 51 e düştüm zayıflama derdideyim düğüne 6 ay kaldı zayıflamam lazım :eek::komik:komik:kirgin evlendikten sonra alırım gibime geliyor çünkü benimki acayip yer hele tv karşısında hiç durmaz akşamları yandık :rolleyes::cool:o_Oo_O

9. KübraTM

KübraTM Uzman Üye+

herkes bana evlendikten sonra kurumuşsun,kocan iyi bakmıyor mu falan diyolar. ama ben kilomun iyi oluğunu düşünüyorum. boyum:1.65 kilom:52 yaşım:21 bence gayet iyi. vücut kitle indeksine göre biraz kilom düşük. metabolizmam hızlı çalışıyor sanırım. :) ama ben bu durumdan hiç şikayettçi değilim. kolay kilo almam normalde,almak için çok çabalıyorum.hatta bu aralar 53 kilo olmuş bile olabilirim :)

10. türkan

türkan Süper Üye+

Hımm hımm hımm şimdi benim biraz 70 li yaşlar kiloma gelmiş :D

11. ahilezko

ahilezko Yeni Üye

Bence iyi.. 160 boyum. Yasim 22 kilom 44 suana kadar hic kilo almadim. Dugunden sonrada alacagimi dusunmuyorum takii cpcuk olana kadar

KübraTM bunu beğendi.
  12. KübraTM

KübraTM Uzman Üye+

ama 44 çok düşük canım. çok zayıfsınnn :(

13. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Kolay kilo almayan bayanlara nasıl özeniyorum ben yediklerime dikkat etmesem ohooo dubaya dönerim :D

KübraTM bunu beğendi.
  14. KübraTM

KübraTM Uzman Üye+

bende biraz almak istiyorum yoksa yüzlerim böyle zayıf zayıf kalıyor. yemekten sonra hareket etme şansım yok,oturarak iş yaptığım için. ona rağmen istediğim gibi kilo alamıyorum. :)

15. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Şimdiiiiiii.
    Evlenmeden önce 57- 58kiloydum. Evlendikten sonra 63kilo oldum :D Boyum 168cm ben kendimi şişman hissediyorum, diyet yapiyorum sürekli ama herkes dalga geçiyor :D

16. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

sumeyyesinan ve esrahakan bunu beğendi.
  17. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

canım evlendikten sonra kilo aldığım doğrudur bide hamilelik kilolarım var benim yakınımdan bile geçmiyor bu tablo:D:D:D

lülü bunu beğendi.
  18. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

metabolizman hızlı calısıyordur canım :)

KübraTM bunu beğendi.
  19. lülü

lülü Uzman Üye+

Yaaaa dimiiiii:D

20. lülü

lülü Uzman Üye+

Senin yine bi hamilelik durumu varda en azından teselli gibi bişey olur :)Hamilelik kilosu dersin de biz napalımmmm:DO da yok

Esrahımm bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş