1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hediyenin Degeri

'Özel Günler' forumunda yasemin talip tarafından 9 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Kızlar böyle bir konu var mı bilmiyorum ama açmak istedim sizce hediyenin maddi mı manevi degeri mı?
    Yaşadığım olayı anlatayım erkek arkadaşıma tesbih aldım ama taşı ne bilmiyorm ucunda gümüş harflerle baş harfi yazıyordu hoşuma gitti aldım bugün bana dediği şey ben elit takılıyoum herkesin içinde onu çıkarıp çekemem dedi çok zoruma gitti kızlar kehribar değilmiş de cekemezmis tesbihi ya annesine de pike takımı aldım ikisini de göndermeme kararı aldım annene beraber elit hediye alırız artık dedim o kadar üzüldüm ki dediği şeyi inkar ediyor bir de siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
    @Glsrnysf @Betül @Akdnzkbra @shqiptare @bsyl @Büşra yağmur

sedaozer, masal güler, EceG ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım illa orjinal taş mı olması geekiyormuş sen nerden bulucakmışsın orjinal taşı bende kızardım bana dese.. Önemli olan senin onu düşünüp alman hediye etmen hediyenin değeri maddiyatla ölçülmezki çok yanlış düşünmüş bence. Bana göre manevi değer daha önemli yani..

3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Tabiki onemli olan senin dusunup almis olman ayrica elit olan insan biraz alcak gonullu mutevazi olur sende oyle uyar onu:) ayip olmus biraz yaptigi gonlunu alir umarim canim:*

sedaozer ve bersel bunu beğendi.
  4. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Ne demek elit takılıyorum. Belki şakasına söylemiştir ama hoş olmamış öyle söylemesi. Hediyenin değeri parayla ölçülmez benim eşim bana bi tane toka bile alsa hemen takmak istiyorum beni düşünüp almış diye. Kırılmakta haklısın bana söylense bende bozulurdum. Hediye alırken bi hevesle almışsın öyle diyince hevesin kırılmıştır. Özür dilemeli senden umarım özrünü diler hemen :)

tuğbabenli ve bersel bunu beğendi.
  5. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Şakaylada demiş olabilir ama hernasıl olursa olsun ayıp etmiş bu tepkiyi vermekte çok haklısın canım kim olda aynı tepkiyi verir umarım aklı başına gelirde gönlünü almaya çalışır

6. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Patavatsizlik yaptı bunun farkında değil uzuyor da uzuyor ama çok kirildm ya varya

bsyl bunu beğendi.
  7. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Şaka olsa anlardim o tarzını anlatmaya calismis güya

Gzde23 bunu beğendi.
  8. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Özür diledi ama ben kötüyüm ya unutamıyorum o kelimeyi ben

Akdnzkbra bunu beğendi.
  9. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Ben artık resim falan atıyorum elit olmuş muyum diyorum

Akdnzkbra ve mldfyz bunu beğendi.
  10. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Yok artik erkek arkadasinin boyle demesine cok sasrdim. Begenmese bile boyle bi tepki vermesi hic hos degil sen icinden gecmis almissin. Boyle olunca insanin hic bidaha bisey alasi gelmez . Tabiki hediyenin maneviyati daha önemli seni dusunmus almis sevdigin boyle bi tepkiye ne gerek vaar!:(:(

mldfyz ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Kuzum bide aranızda böyle bişeyin lafının olmaması lazım yani..

12. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Yani haklısın çok anlamsız yaptığı

13. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Tabikide senin düşünüp almış olman önemli hiçç maddi boyutuna bakmamak lazım aslında sevgilin ayıp etmiş doğrusu canım

Akdnzkbra bunu beğendi.
  14. Betül

Betül Süper Üye+

Eşim bile yapsa şakanin altında gerçek yatar cümlesine katılıyorum biraz , kötü mânâda belki söylemedi ama kırıcı olmuş bende üzülürdum senin yerinde olsam Özür de dilemis ama işte sen üzülunce önemi kalmıyor pek ..

bsyl ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  15. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım olumsuz yorum yapmak da seni üzüyor olabilir ama dürüst olmak daha önemli diye düşünerek ben de ayıp etmiş demek istiyorum. her kimden gelirse gelsin hediyenin manevi değeri her zaman daha yüksektir. kırılmakta çok haklısın.

Akdnzkbra bunu beğendi.
  16. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Tatlım bu durumda bende üzülürdüm ama seni kırmak istediğini düşünmüyorum, uslubu biraz yanlış olmuş sadece. Sonucta begenmış anlamlı bulmus aşmıssın kızların kehribat tasını bilmemeleri gayet normal bunu düşünememiştir :cabala Bir de şöyle bir durum var bazı insanlar biraz takıntılıdır. Bu durum bizde de var benim erkek arkadasım da biraz takıntılıdır gerek esya olsun gerek aksesuar olsun. Ben onun kullandıgı seylerı almaya özen gösteriyorum, ama tabi ki bilmediğim seyler de var bunlar da da böyle tepkiler almak üzücü olabiliyor. Kırıldıgını söylersen hatasını anlayıp gönlünü alır diye düşünüyorum, üzülme :*

Akdnzkbra bunu beğendi.
  17. muncuk

muncuk İnci Üye+

Açıkçası biraz ayıp etmiş erkek arkadaşın eğer şaka bile yapmış olsa. Benim eşim yapsa bende çok üzülür kırılırdım böyle bi durum karşısında. Hediyenin maddi yönü değil ki hediyeyi anlamlı kılan karşı tarafın seni düşünüp almış olması. Özür dilemiş ama umarım seni çok kırdığını fark edip gönlünü alır

18. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Çok ayıp etti bir sekilde kapatmaya çalıştı ama içim ısınmiyor düşündürüyor artık beni
    O ozrun pek önemi kalmadı ben üzüldüm agladm umrunda oldu mu sanki
    Bir ip parçası bile olsa yanindan ayırmamsli ya ben aldığı kolyeyi boynumdan bir dakka olsun çıkarmıyom
    Kirildgmi çok çok belli ettim dediği şey ben yanlış anlaşıldım oluyor
    Gönül almak kim o kim ya özür diler uzatınca sen suçlu olursun

muncuk bunu beğendi.
  19. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım dikkatimi çeken bu ara seni çok fazla kırıyor üzerine geliyor neden böyle yapıyor? @yasemin talip

20. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Ya bilmiyorm bende çalışmazkrn sürekli onu dinliyordum ona bağlı gibi birsydm sürekli konuşmak istiyordum e smdi haliyle oturup da telefonla 1dakka bile konuşamıyorum yoğunluktan onun içindir diye düşünüyorum

bsyl bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş