1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Haydi Kızlar Detoks'a

'Diyet' forumunda Kubis tarafından 8 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Detoks Nedir?
    Detoks, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır.

Malzemeler:
    1 adet havuç
    1 adet kırmızı pancar
    1 adet elma
    1 yaprak lahana

Yapılışı:
    Malzemelerin hepsini katı meyve sıkacağına atıp sıkıyoruz. Sonra 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağı döküp içiyoruz.

Bu kürü 7 gün boyunca her sabah aç karna için.

Bu kürün vücudunuzda ki etkisi, karaciğer, astım, kalınbağırsak gibi rahatsızlıklarda iyileşme görülür. Düzenli yapıldığında 4-5 kilo verilir.

Vücudunuzun Detoksa İhtiyacınız Olduğunu Gösteren İşaretler Nelerdir?
    Baş ağrısı, sırt ağrıları, sık sık soğuk algınlığına yakalanmak, yorgunluk, eklem ağrıları, burun kaşıntısı, sinirlilik, deri döküntüleri, öksürük, uyku hali, deri kızarıklıkları, göğüs hırıltısı, gözlerde iritasyon, uykusuzluk, bulantı, boğaz ağrısı, savunma sisteminizde yavaşlama, baş dönmesi, hazımsızlık, boyun tutulması, değişken ruhsal yapı, anoreksiya, sinüslerin tıkanması, anksiyete, ağız kokusu, dolaşım bozukluğu, ateş, depresyon, kabızlık.

Malzemelerinizi hazır edin kızlar, Pazartesi günü 7 günlük küre başlıyoruz! Biraz zorlu bir süreç olacak ama emin olun bu süre sonunda hem kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz, hem de kilo vermeniz oldukça kolaylaşacak.
    1 hafta boyunca sadece haşlanmış sebze tüketeceğiz ve yukarıda verdiğim tarifi her sabah aç karna içeceğiz. Acıktığımız zaman aşırıya kaçmamak koşulu ile meyve ve salata yemek serbest ;) Bol bol su ve yeşil çay içiyoruz. Pazar günü tekrar hatırlatma yapacağım, o zamana kadar hazırlayın araç-gereçleri hep birlikte başlayalım :)

2. Kubis

Kubis Uzman Üye+

3. sevim

sevim Uzman Üye+

4. Nazmiyee

Nazmiyee Uzman Üye+

tamamdır hazırlıycam bende malzemeleri :)

yuppi bunu beğendi.
  5. türkan

türkan Süper Üye+

1 haftada mı 4 5 kiloo_O

6. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Yok canım ama bir haftada 2-3 kiloya yakın gidiyor :) 4-5 kilo sağlıklı olmaz zaten :p Ama 7 günlük tedavi en idealiymiş :)

yuppi ve türkan bunu beğendi.
  7. türkan

türkan Süper Üye+

oluuur bende varım insallah 3 kilomda gider o zaman malzememi hazırlayayım :)

Kubis bunu beğendi.
  8. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Yuppiii, 4 günümüz kaldı o zaman:alkis

Nazmiyee ve atlgnesra bunu beğendi.
  9. Kubis

Kubis Uzman Üye+

ayda bir hafta yapmak sağlık açısından uygun olur tabiki :)

atlgnesra bunu beğendi.
  10. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

UOTE="Kubis, post: 94211, member: 253"][​IMG]
    Detoks Nedir?
    Detoks, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır.

Malzemeler:
    1 adet havuç
    1 adet kırmızı pancar
    1 adet elma
    1 yaprak lahana

Yapılışı:
    Malzemelerin hepsini katı meyve sıkacağına atıp sıkıyoruz. Sonra 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağı döküp içiyoruz.

Bu kürü 7 gün boyunca her sabah aç karna için.

Bu kürün vücudunuzda ki etkisi, karaciğer, astım, kalınbağırsak gibi rahatsızlıklarda iyileşme görülür. düzenli yapıldığında 4-5 kilo verilir.

Vücudunuzun Detoksa İhtiyacınız Olduğunu Gösteren İşaretler Nelerdir?
    Baş ağrısı, sırt ağrıları, sık sık soğuk algınlığına yakalanmak, yorgunluk, eklem ağrıları, burun kaşıntısı, sinirlilik, deri döküntüleri, öksürük, uyku hali, deri kızarıklıkları, göğüs hırıltısı, gözlerde iritasyon, uykusuzluk, bulantı, boğaz ağrısı, savunma sisteminizde yavaşlama, baş dönmesi, hazımsızlık, boyun tutulması, değişken ruhsal yapı, anoreksiya, sinüslerin tıkanması, anksiyete, ağız kokusu, dolaşım bozukluğu, ateş, depresyon, kabizlik.

Malzemelerinizi hazır edin kızlar, Pazartesi günü 7 günlük küre başlıyoruz! Biraz zorlu bir süreç olacak ama emin olun bu süre sonunda hem kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz, hem de kilo vermeniz oldukça kolaylaşacak.
    1 hafta boyunca sadece haşlanmış sebze tüketeceğiz ve yukarda verdiğim tarifi her sabah aç karna içeceğiz. Acıktığımız zaman aşırıya kaçmamak koşulu ile meyve ve salata yemek serbest ;) Bol bol su ve yeşil çay içiyoruz. Pazar günü tekrar hatırlatma yapacağım, o zamana kadar hazırlayın araç-gereçleri hep birlikte başlayalım :)

[/QUOTE]
    Ay
    Kilo icin deyil ama saglik icin bende VARİMMm.:)

Kubis bunu beğendi.
  11. minininap

minininap Uzman Üye+

Ben de varım demek isterdim ama maalesef pek haşlanmış sebze yiyemiyorum :( ama detoks güzelmiş

Kubis bunu beğendi.
  12. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Izgara veya fırında balık da yiyebilirsin ama mevsiminde sebze tüketmek en güzeli

13. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

aaah ah bende varım demeyi nasıl isterdim ev mantı, baklava, yaprak sarmasından geçilmeyecek yarından itibaren düğün yemekleri yapılmaya başlanıyor bizim evde ben anca 26sından sonra uygulayabilirim ama canım acaip havuç çekti ;) oyyy :D

krkmz, Nazmiyee ve Kubis bunu beğendi.
  14. mustafulden

mustafulden Uzman Üye+

ahhh bende varımm demeyi nasıl isterimmm ama yurt şartlarında ne yazık kiii :( ama mayıs sonu evime gidiyorumm o zamannnn yaparımmm bendeeee :)

15. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

buyur gel canım ayıpsın eline bir oklava bir tahta veririz sen de açarsın mantı değil mi :p ama ben açamam yerim diyorsan onun için de gel ;) :*

atlgnesra bunu beğendi.
  16. Merve İlgün

Merve İlgün Aday Üye

Tamamdır bende varım :) bakalım kaç kilo gidecek tabii başlamadan önce tartılmak gerek :)

Kubis bunu beğendi.
  17. tolgayse

tolgayse İnci Üye+

18. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Birlikte başarıcaz biz bu işi:alkis

tolgayse bunu beğendi.
  19. burcu sserdar

burcu sserdar Üye+

Burnum kasiniyor derimde pul pul döküntüler oluyor sinirde çabası demek detoksa ihtiyacım varmış acaba ayva göbeğinde gidermiki:bilmiyorum

Kubis bunu beğendi.
  20. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Bol bol sıvı tüketimi yapacağız ve sebze meyve dışında bişey yenmeyecek, neden gitmesin ki ;)

burcu sserdar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş