1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hayalinizdeki Balayı

'Balayı - Seyahat' forumunda Kübra tarafından 18 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Kübra

Kübra Aday Üye

Anlatın icinizde kalmasın :)
    Biz konuşmuştuk Trabzona gidelim dedi gidelim dedim bende her şeyi doğaçlama yapmak istiyorum planlamadan keyfini çıkarmak istiyorum :)
    Peki ya siz? :p

Seda ve Benay bunu beğendi.
  2. Kübra

Kübra Aday Üye

kimse mi bişey yazmıyo :( ama yazık ya tek bi tane bile mi hayaliniz yok :D

Benay bunu beğendi.
  3. Benay

Benay Üye+

ben hayalimi gerçekleştirdim ama yine de yazayım mı :p

Esengül ve Kübra bunu beğendi.
  4. Benay

Benay Üye+

ben aslında maldivler istiyordum ama uçuş süresi çok uzun geldi. Sonra yurtdışı seyahati dedik hep hayalimiz olan prag olabilir diyorduk onda da o kadar koşturmaca içinde vize ile uğraşacak zaman ayarlamak biraz sıkıntı oluyor :) bir de ikimiz de gezmeyi çok sevdiğimiz için dinlenmek için balayına gidip dana gibi gezip yorulup döneriz dedik vazgeçtik :) nisan ayında birazda sıcak bir yerler olsun düşüncesiyle kıprısa gitmeye karar verdik :) ilk üç gün nasıl dinlendiğimizi anlatamam ;) havuz masaj yemek deniz yemek derken üç gün geçti :) sonra bir gün tura katıldık :) sabahın kör vaktindan gecenin bilmem kaçına kadar :) o da yetmedi bir gün de kendi başımıza atladık gittik şehir merkezine ;) düğünün hazırlıkların tüm yorgunluğunu orada atıp gelmiştik :) balayımız çoook güzeldi :)
    Döndükten sonra bizi kayınbabam aldı onlara gittik yemek yedik onun arabasını alıp eve geçtik :) o an evlendiğimi anladım, annemi çok özlediğimi Allahım içimde nasıl bir burukluk vardı anlatamam :) Eve girer girmez eşyaları bıraktık eşim "canım hadi annenler özlemiştir seni onları da görmeye gidelim" dedi. saat 23:30 hayır diyemedim atladık gittik, annem babam nasıl sevindiler görünce anlatamam :D

merfe, Nudem, brc0303 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  5. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben hayalimi gerçekleştiremedim sayılır o zaman yazabilirim buraya :) Benim hep hayalimde Maldivler veya Bora Bora adalarına gitmek vardı. Hatta orada fotoğraf çekimi yaptırmak istiyordum, fotoğrafçımı bile bulmuştum :D Ama gel gör ki evlendiğimiz dönem eşimin işinin çok yoğun olduğu bir dönemdi. Bu yüzden 3 gün yasal izni dışında izin kullanmadı. O 3 gün evde düğün sonrası dinlendik. Gel zaman git zaman 3. ayımızda balayına çıktık ama onda da bir gün önce belli olduğu için vize ve pasaport olayına girip vakit kaybetmeden yurt içinde bir yere gidelim dedik. Antalya/belek'e tatile gittik. Bol bol yüzdük, yedik, gezdik başbaşa huzurlu bir hafta geçirdik. Ve tatil dönüşü anladımki hayalimdeki balayı Tropikal adada tatil yapmak değilmiş, birlikte tatil yapmakmış :D

merfe, mldfyz, gkcn ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  6. Benay

Benay Üye+

kesinlikle haklısın :) bu yaz 10 gün izin alıp Kuşadası'ndan başlayarak bütün tatil beldelerini geze geze Antalya'ya kadar gittik :) kah konakladık, kah sadece kahve içtik :) kamp bulduk çadırda kaldık, deniz kenarında otel bulduk orda kaldık tamamen spontan gelişen o kadar güzel bir tatildi ki :) dönerken dedik bu da balayı oldu bizim için illa düğünden hemen sonrası olmasına gerek yok ki birlikte geçirilen her an balayı :)

Nudem, brc0303 ve yildiz bunu beğendi.
  7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Harika yaaa ne güzel yapmışsınız ya :) Biz 7 yıl boyunca ah bi evlensek de tatile diyorduk :) Evlendik gidemedik diye üzülüyordum :( Haftasonu ne pişircez yea diye düşünürken eşim cuma sabahı 11 gibi iş yerinden aradı ''yarın yola çıkacak şekilde hazırlan gidiyoruz, uçak bileti bulamazsan arabayla gideriz, otel bul rezervasyon yaptır, bana ve kendine tatil için alınacakları al akşama detayları konuşuruz'' dedi ben de apar topar harekete geçtim :D Evliliğin en güzel yanı böyle çılgın hareketler yapabiliyor olmak sanırım :)

merfe, mldfyz ve yildiz bunu beğendi.
  8. Benay

Benay Üye+

kesinlikle sadece iki kişiye göre plan yapabilmek süper bir şeymiş :)

Seda bunu beğendi.
  9. Kübra

Kübra Aday Üye

Ayyy eşin ne dusunceliii :) çok güzelmiş gerçekten :)

Benay bunu beğendi.
  10. tuba2012

tuba2012 Aday Üye

balayı konusunda secimimi yapamıyorum ya.. bende bodrum istiyorum mecburen ama uzak olmasın diye.. off offf:D

11. Benay

Benay Üye+

canim eylulde kibrista hala yaz olur bizim haziran gibi olur muhtemelen denize bile girebilirsin :) ama uludagda tahminimce daha kar bile olmaz naapcan koz uludagda :) git kibrisa hava sicak şıkır şıkır süslenip gezersin ;)

sevim bunu beğendi.
  12. Benay

Benay Üye+

eylulde uludagda kar ne gezer kiz uludag da :D

Yarem bunu beğendi.
  13. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

bunu düşünebilen bir eşin olduğu için çok şanslısın bir başkası olsa saat geç oldu annenlere de yarın gideriz diyebilirdi

14. Benay

Benay Üye+

aynısını yazacaktım ;)

Kübra bunu beğendi.
  15. Benay

Benay Üye+

evet canım çok şanslıyım :) o an doğru kişi olduğunu bir kez daha hissettirmişti :)

SAFİNAZ ve Zehirli Zakkum bunu beğendi.
  16. Benay

Benay Üye+

başlasam ağlamaya o kesilmezdi biliyorum ondan gülüp duruyordum :) bir de hayran hayran eşime bakıyordum :) eşinizle o ilk anne ziyareti bambaşka oluyormuş ama :D eve döndükten sonra evlendiğimizi daha çok anlamıştım sanki :)

Tinkerbell ve SAFİNAZ bunu beğendi.
  17. mine

mine İnci Üye+

Aranizda trabzonlu var mi bilmiyorum ama ben 5yil trabzon da okudum.merkezde balayi için iyi bir otel bulamayabilirsiniz.malumm oralarda rus fazla oluyor.ama yaylalarda bungalov tarzi evler oteller var (uzungöl,Ayder yaylasi(rize de )) illa karadeniz dusunuyorsaniz buralari arastirabilirsiniz fakat merkeze uzak ulasimda zorlanabilirsiniz.ayrıca kuzenim balayi için trabzona gelmisti ben ordayim gezdiririm falan diye memnun kalmislardi ama ben olsam tercih etmezdim daha sonra turlarla falan giderdik herhalde.

Kübra bunu beğendi.
  18. Kübra

Kübra Aday Üye

Rize iyi fikir bizde trabzondan vazgeçtik karadeniz.istiyoruz ama olmama ihtimali çok büyük :)

19. mine

mine İnci Üye+

Karadenizde karar verirseniz yaz kis farketmez valizinize şemsiye koymayi unutmayin derim :)

Kübra bunu beğendi.
  20. Kübra

Kübra Aday Üye

Fiyatlar uygun mu peki :) yani diğer balayı yerlerine göre :)

Bu Sayfayı Paylaş