1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hamilelikte Ve Dogum Sonrasi Hisler♡

'Hamilelik' forumunda mldfyz tarafından 12 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:Dahh yandin o zaman panik atak anneligi diyorum ben suan kendime:D mantikli dusundugumde guluyorum ama hislerimle hareket ettigimde hala anne olmus kediler gibi tirnaklarimi cikarmaya hazir bekliyorum evet onu en cok ben seviyorum evet benden baskalari kızım dediginde bianda kavga cikarasimda geliyor ama yapmiyorum tabi kontrol altinda tutuyorum kendimi:Dyapi meselesi biraz daha yumusamaya basladigimi dusunuyorum ama daha hic bebegim olmadanda kardesim bana derdi senin anneligini dusunemiyorum bari kizin olsunda erkek cocugunu bu kadar cit kirildim yapma diye dedigi gibi oldu simdi gulerek izliyorlar hallerimi:)

Tuubabulut bunu beğendi.
  2. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Dediğin gbi yapı meselesi her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı diye boşa dememişler ☺️ Bende pamuğa sararım falan diye düşünüyorum ☺️ Biyerde çocuğuna kızanı görünce dövesim geliyor bazen

mldfyz bunu beğendi.
  3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Simdiden gecmis olsun diyesim geldi:psaka bir yana gercekten benimde bu duygularim ikiye katlandi kizim olduktan sonra birde hayvanlarla ilgili seyleri izlerken bile dayanamiyorum ahh yapmayin ayy kiyamam annesi dayanamaz falan iyice yasli teyzeler modundayim yani:Dama olsun cok sukurki yasadik yasiyoruz bu duygulari zamanlada biraz biraz yumusar koreliriz ama merhamet duygumuz kimseninde bizimde korelmesin:) insallah hayirlisiyla sizlerde tum isteyenlerde tadar bu duygulari bizlerde okuruz boyle kendimiz aklimiza gelerek gulumsemeyle:)

Tuubabulut bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş