1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hamilelikte Kilo

'Hamilelik' forumunda meryemhasan tarafından 17 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

İnşallah bir an önce atlatırız Didemm psikolojim bozuldu valla eşimle yemek yiyeceğimiz zaman ağlıyorum midem bulanıyor yiyemiyorum diye :D

shqiptare bunu beğendi.
  2. mine

mine İnci Üye+

@cikolatalikek tatlım ben kilo verme yaşamadım ama çevremde yaşayan çok vardı çok şükür sağlıkla Bebeklerini kucaklarına aldılar.için rahat olsun bebeğe olumsuz bir etkisi olmuyor.şuan 37+5 im 10 kilo aldım Doğuma kadarda toplamda 12-13 kg olur heralde.esas son aylarda kilo alınıyor.

cikolatalikek bunu beğendi.
  3. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Evet canım son aylarda daha fazla kilo alımı olur. Sağlıklı olsunlar da kilo problem değil sadece fazla kilo kaybı halsiz düşürdü beni

4. mine

mine İnci Üye+

Moralini bozma ve olumsuz düşünme canım.vitamin falan kullanıyorsan zaten sende bebeğin de kendinizi çabuk toparlarsınız.birde kurban bayramı zamanı proteinden dolayı sanırım bebeğim iyi kilo almıştı.bulantın falan geçince et bol tüketebilirsin tabi güvendiğin yerlerden almalısın.

5. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Seni çok iyi anlıyorum ama sıkma canını minik iyidir sende en kısa zamanda toparlarsın :) ben ilkten tecrübeli olduğumdan kusma bulantı çok normal gibi hareket ediyorum limon ve ayranla yaşmaya başladım :D

Bu Sayfayı Paylaş