1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hamilelerin Muayene Günlüğü -2

'Hamilelik' forumunda Glsrnysf tarafından 17 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. lülü

lülü Uzman Üye+

Sabah 10:30 dan beri hastanedeyiz :ayipettinçok sıkıldım beklemekten.şeker yüklemesi va tahliller yapıldı kan vere vere daraldım.yemek yemek istiyorum keşke akşam tıka basa karnımı doyursaydım:confused:sabah kaltığımda kurt gibi açtım:Dbu arada bugün ayrıntılı ultrasyon da yapılacak bizim bebiş her zamanki gibi yan yatıyo net bakamadık tekrar kontrole giricez.bugün burdayız o_O

2. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Bende yeni muayeneden çıktım kızlar çok şükür hersey yolunda 2 kilo vermişim sadece kalp atışını derinden duyduk ultrasonda 6+1 göründü son adetime göre 7+3 tü bu normal mi

cikolatalikek bunu beğendi.
  3. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Geç döllenme geldi aklıma canım muhtemelen öyle olmuştur doktorun bir şey dedi mi bu konuda?

4. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Aynen benim yumurtlama günüm 11 nişandı doktor 17 ya da 18 Nisanda olmuş dedi

5. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Çarşamba günü randevum vardı kalp atışlarını duyacaktık ama dün kahverengi lekelenmem tekrarlayınca hastaneye gittik nöbetçi doktor baktı kadın doğumcu olmadığı için detaylı bilgi veremedi ama rahimde kanama görünmüyor dedi. Bugün sabahtan kendi doktoruma görüneceğim diye hastaneye gittim ama şansıma bugün gelmeyecekmiş. Başka bir doktor vajinal ultrasonla baktı ultrason cihazı eski olduğu için kalp atışlarını net olarak duyamadık ama normal görünüyor dedi ve plastik şeffaf bişeyle (adını bilmiyorum) kanama olup olmadığına baktı. Aktif kanama görünmüyor dedi. Bu lekelenmeler gebeliğin ilk zamanlarda normal biz bunu düşük tehdidi olarak adlandırıyoruz bi kısmı düşükle sonuçlanırken bi kısmı sağlıklı doğumla sonuçlanıyor dedi. Sizde şuan her şey normal görünüyor ama dikkat etmeniz gerekiyor bol bol istirahat edin dedi 1 hafta raporluyum yine. İlişki yasak ve progestana devam etmemi söyledi. O lekelenmeyi her gördüğümde içim gidiyor moralim alt üst oluyor çok korkuyorum..

MasallPrenses ve mldfyz bunu beğendi.
  6. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Canim kanama iceriden gozukmuyormus cok sukur bak kendini strese sokma kotu dusunup onemli olan iceriden kanama olup olmamasi lekelenme cok normal karsilaniyor rengi kirmizi ve yogun olmadigi surece dinlen progestani verdikleri surece almaya devam et zaten az kaldi bu riskli sureci atlatmaniza bidaha insallah saglikla devam eder kucaginiza alirsiniz hayirlisiyla bebisinizi:*

MasallPrenses ve cikolatalikek bunu beğendi.
  7. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

İnşallah canım etkilememek için stres yapmamaya çalışıyorum ama ister istemez oluyor. İnşallah sağlıcakla atlatıcaz. Çarşamba yine randevum var doktorum gelmiş olur kalp atışlarıını duyacağız :*

mldfyz bunu beğendi.
  8. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Canim Rabbim herşeyi kararlaştirmistir sen guzelce dinlen ilaclarini ihmal etme ve pozitif ol kotu dusunme bebegin hisseder moralini ne kadar yuksek tutarsan o kadar iyi olur dualarim seninle

cikolatalikek bunu beğendi.
  9. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Öyle yapmaya çalışıyorum canım teşekkür ederim

Bu Sayfayı Paylaş