1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Halı Kılıfı/ Örtüsü

'Ev Dekorasyonu' forumunda Glsrnysf tarafından 10 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Tabi ki doğru söylüyor bende koltuklara örtü serneyi sevmiyorum ama kirlenince halıyı sürekli silmek bana zor geliyor açıkçası sürekli değil ama bebek birazcık büyüyen kadar ben kullanmayı düşünüyorum:) Eşyayı rahat kullanacam diye sürekli onun temizliğinde kendimi yoramam :)

bersel bunu beğendi.
  2. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Güzel gelinler merhaba;
    Başlığı görünce bugünlerde sürekli aklıma gelen konuyla ilgili bende bilgi almak istedim. Halılarımın hepsi açık renk ve çok sakarım temiz kullanamıyorum halı kılıflarından kullanan var mı bazı sitelerde gördüm hoşuma da gitti :)

Özlem bunu beğendi.
  3. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Ben kullanıyorum salonumda oğlundan dolayı birşey dökülüp kirlenince hemen makineye atıyorum halim temiz kalıyor eskiden olsa hali çok çabuk kirlenmiyordu açık renk benimki halıda :)

DAMLA01 bunu beğendi.
  4. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Canım internetten mi getirttin yoksa bir yerden mi aldın :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Annem kendisine almisti bana verdi hali kılıfı satan bi dükkandan almisti. Ablam internetten sipariş verdi ama beklediği gibi gelmedi o yüzden görerek almak daha iyi. Kumaş farkı filan oluyor çünkü:)

DAMLA01 bunu beğendi.
  6. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Halılarımın ölçülerini bugün not aldım internetten 1 tane getirtcem memnun kalırsam diğer halılarım için de alcam memnun kalmazsam gözümle görüp alcam :)

Özlem bunu beğendi.
  7. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

benimde halılarım açık renk bu sene yıkattıktan sonra halı örtüsü alıcam canım benim çok çabuk kirleniyorlar

DAMLA01 bunu beğendi.
  8. Özlem

eğer netten alırsan ve memnun kalırsan aldığın yeri yazar mısın canım benim bende sipariş vermeyi düşünüyorum

DAMLA01 bunu beğendi.
  9. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Ben şimdiden alayım bayrama halılarımı yıkatırım bayramdan sonra da sererim diye planlıyorum canım gelen misafirlerimde çok oluyor çok çabuk kirlenmesi de gözüme batıyor :(

Özlem bunu beğendi.
  10. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Tamam canım haber veririm instagramda bir sayfa gördüm sitelerde de araştırcam

Özlem bunu beğendi.
  11. Özlem

bende yıkatmadan önce almak istiyorum bakıyorum bakalım

DAMLA01 bunu beğendi.
  12. pnrr

pnrr İnci Üye+

Halı örtüsü bende kullanıyorum çok iyi oluyor yıka yıka ser :)

suziii bunu beğendi.
  13. suziii

suziii Yeni Üye

Bende asla kullanmam halilarimi ortmem diyordum ama acik renk ola mutfagin halisini silmekten bikinca bende careyi hali ortusunde buldum.Simde rahatim yika yika ser ;) :)

Özlem bunu beğendi.
  14. eminezkn

eminezkn Üye+

Kizlar bebegim var ve mutfak halim cok sık kirleniyor. Oglum sagolsun masasindaki tum yiyecekleri yere dokuyor. Hali silmekten yikatmaktan biktim. Su yikanabilen tay tuyu dedikleri simenteksten falan alan var mi acilll kullanan memnun mu. Yikandikca kotu oluyor mu

15. mmlke

mmlke Uzman Üye+

benim annem kullanıyor halı örtüsü kenarı lastikli çok memnun kendisi

16. ayln

ayln İnci Üye+

Glsrnysf ve Özlem bunu beğendi.
  17. Özlem

Ben değilim canim toplanıyor

ayln bunu beğendi.
  18. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

Bende almayı düşünüyorum köpeğim var halılar beyaz çok çabuk kirleniyor bide belli oluyor. alacağım ama nerden alacağıma bir türlü karar veremedim :(

19. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Annem kendine almıştı kullanmıyor diye bana verdi 2 tane salona serdim arada toplanıyor ama düzeltiyorum. Ama Kerem den dolayı cok cabuk kirlenir nerdeyse hafta en az 1 kere kılıfları makineye arıyorum o yüzden işimi iyi görüyor.

20. ayln

ayln İnci Üye+

bizde yavaştan başlarız kirletmeye sık toparlanmıyorsa iyidir o zaman canım

Glsrnysf bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş