1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hafta Sonu Neler Yapıyoruz ?

'Günlük Hayat' forumunda Betül tarafından 20 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Eşim kursta ders vermeye başladı o yüzden haftasonları da çalışıyor artık. Dün o kursa gitti bende temizlik yaptım sıradan bir gündü. Bugün ise yine kursa gitmişti bende sürpriz yaptım onu almaya gittim beni görünce çok sevindi :p Biraz gezdik market alışverişimizi yaptık şimdi de film keyfi yapıyoruz:)

pembisgelin ve lülü bunu beğendi.
  2. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ben dün evdeydim çok sıkıldım evde, eşimin yanina gittim o çalıştı ben onu izledim :) bugun oglen kahvalti yaptik sonra bi dolasalim diye ciktik markete indik bi arkadasi aradi gezmeye gidiyoruz siz de gelir misiniz diye , birlikte sahile gittik çay ictik cekirdek yedik simdi cafede oturuyoruz :)

3. eda. hdr

eda. hdr Uzman Üye+

Dün eşimle oğluşumuza birşeyler baktık. Bebek odasını ve kokulu taş yapmak için gerekli malzemeleri alıp yemek yedik. Çay içmeye de arkadaşlara gittik :) Bugünde arkadaşlara kahvaltı yapmaya gittik ordan çıkıp hepberaber sapanca kıyısında çay içip güneşin tadını çıkardık :) Sonrasında da sosyete pazarina gidip alışveriş yaptık :) Şimdi yorgunluk atıyoruz :)

4. lülü

lülü Uzman Üye+

Çok iyi yapmışsın hem de sana yürüyüş olmuştur :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  5. Nerec_90

Nerec_90 Aktif Üye+

Evet hava çok güzeldi ama cumartesi akşamı yakın arkadaşlarımız geldi nerdeyse sabahladık sohbet, gırgır pazar günümüzün yarısı uyku diğer yarısıda ev toplamakla geçti hiç bişey yapmadığımız bir haftasonu oldu uzun süre sonra:) sanada kolay gelsin canım:guzellik

lülü bunu beğendi.
  6. lülü

lülü Uzman Üye+

Teşekkürler canım :)

7. lülü

lülü Uzman Üye+

Teşekkürler canım :)

Aylin bunu beğendi.
  8. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Dün sabah eşimi işe gönderdikten sonra ben de annemlere kahvaltıya gittim :) gün boyu ordaydım. akşam da beyimle birlikte spora gittik. spor dönüşü de çay & film keyfi yaptık evimizde.

Bugün ise öğlene doğru kalktık. evimizde güzel ve keyifli bir kahvaltı yaptık beraber hazırlayarak. akşam üstü avm'ye gittik, biraz alışveriş yaptık. ardından sinemaya girdik, Karanlığın Elli Tonunu izledik. :)

lülü bunu beğendi.
  9. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Haftasonları bizde yoğun geçiyor çünkü haftasonu bulusuyoruz eşimle. Cuma aksamı tam dısarı yemeğe gidicez diye olan yapmışken eşim seyirden geç geldiği icin evde takildik cumartesi keyifli bir kahvaltının ardından beyoğluna geçtik mezun ettiğim ögrencimle buluşup kahve içtik :) ardından yemek ve tiyatroya gittik. Bugünde geç kalktık kahvaltı yapıp avm ye gittik önce sinema ardından biraz alışveris yapıp yemek yiyip eve döndük simdide tv keyfi :)

lülü bunu beğendi.
  10. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Cuma günu misafirim olduğu icin dünü temizlik yaparak gecirdim. Yemek ütü derken gün bitti. Bugunde annemlere gittim :) hafta sonum böyle gectii. Esim polis oldugu icin genelde hafta sonlari izinli olmuyor malesed hafta sonlari tekim :(

lülü bunu beğendi.
  11. lülü

lülü Uzman Üye+

Allah kabul etsin canım :)

Bride16 bunu beğendi.
  12. lülü

lülü Uzman Üye+

Üzülme benim eşim de haftasonlari çalışıyor :) bizde haftasonu yapamadigimizi haftaiçi yapıyoruz :)

Akdnzkbra bunu beğendi.
  13. baharfaruk

baharfaruk İnci Üye+

Bizde sevdicegimle gezmeye çıktık biraz gezindik sinemaya girecektik ama yer kalmamıştı :(

14. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Haklisin canim bizde hafta içleri birseyler yapmaya çalisiyoruz alistim artik:)

15. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Çok eğlenceli bir haftasonu geçirdim :)
    cumartesi erkenden kalkıp eşimle kahvaltı ettik kahvaltıda 2 saat boyunca muhabbet sohbet eskilerden lise yıllarımızdan konuştuk daha sonra hadi dedim hayvanat bahçesine gidelim erken kalkmışız :) hazırlandık çıktık turist gibi eğlendik foto çektik çekindik :D
    Pazar günü evde dinlendik bu kadar yorgunlugun üstüne :) mortal combat x kapıştık :D biraz satraç biraz tavla derken oyunla geçirdik günümüzü

MasallPrenses ve lülü bunu beğendi.
  16. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Benim sadece pazar günum olunca ne yapsaj ne yapsak diye dusunduk ve kahvaltidan sonra sinemaya gidelim dedim kuzenim ve kardesimle :) ordan da carsiya gectik bi kahve ictik aksam da musafirlerim vardi cok gec olmadan ewe donduk izledigimiz filmden dolayi eglenceli bir hafta sonuydu ve hava cok guzeldiiii :)

lülü bunu beğendi.
  17. Betül

Betül Süper Üye+

●Cumartesi ; malum bu hafta gelin Mevlidim var hem onun hemde evdeki eksiklikleri tamamlamak için IKEA,Koçtaş,alışveriş merkezi gezdik durduk :) çerçevelerim eksikti onları tamamladım ,Madame Coco turu derken çıktık AVM den.
    EşimIn kuzenine oturmaya gittik , çay/kahve keyfinden sonra gece Ortaköy'e gittik bi kumpir keyfi yaptık :)
    IMG_20170319_113925_201.jpg
    gece 4buçukta evimize geldik .
    ●Pazar ; hava yağmurluydu ama Eminönü'ne gittik Mevlid alışverişi için malum heryer kapalıydi bi iki mağazada istediklerimi buldum aldık , yağmur çok güzeldi gezdik,dolaştık bi yemek yiyip evimize geldik
    Bayagi yorulmuşuz ki uyuyakalmışiz :) akşam çay/tv keyfi ile haftasonumuzu bitirdik ..

cerensever, mldfyz, bsyl ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  18. Ruci

Ruci İnci Üye+

Gece 4 bucukta kocayla gezip dolaşmak eve gelmek ne güzel yaa valla imreniyorum :) Bi an önce gelsin istiyorum o günler ☺️

19. Betül

Betül Süper Üye+

Gelir gelir Allahın izniyle zaman su gibi akıp geçiyor çünkü :)

Ruci bunu beğendi.
  20. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Cumartesi; Sevdiceğimle buluşup elbise baktık sonra onlara geçtik ablası vardı oturduk sohbet ettik hep birlikte sonra yemek yedik derken eve dönme vakti geldi :( Akşam eve gelince de halasının minnak aşkı için mevlit hazırlıklarına devam ettim akide şekerlerini kutularına koyduk ağzını kapadık sonra hediyelik poşetlere kuran tespih ve akide şekerlerini koyduk :)
    Pazar; Gün bizim için erken başladı kalktık kahvaltı yaptık abimlerde :) sonra minnakı giydirip kendimiz makyaj yapıpı mevlit yerine gittik orda masa hazırladık giyindik sonra misafirleri karşılamaya başladık :D benim için hem mevlit heyecanı hemde kayınvalidem ve görümcem geliceği için heyecan vardı :) onlarda geldi kuran okundu bitti böylelikle atlatmış olduk bu günü akşam yorgunluğumuzu kahvelerle attık :)

eda. hdr ve mldfyz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş