1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Hafif Tombul Yüzlü Gelinlerin Makyajı Nasıl Olmalıdır?

'Gelin Makyajı' forumunda elifelya tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. elifelya

elifelya Aday Üye

arkadaşlar nasipse kasım ayında düğünüm var. topuklu giydiğim zaman boyum 172 falan oluyo. kilom da 68 yani birazcık balık etliyim :( yüzüm de biraz tombul nasıl bi makyaj önerirsiniz fotoğraflarla örnekler verebilirseniz memnun olurum. teşekkürlerr bayanlar :)

2. elifelya

elifelya Aday Üye

yüzüm tipim bu :) :)

Ekli dosyalar:

3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

şuan öyle güzel tekniklerle yüzü ince gösteriyorlar ki "vay be" diyorum. Bildiğim bir kaç ipucu ;
    Elmacık kemiklerin belirgin değilse tam üstüne aydınlatıcı sür ce yine elmacık kemiklerinin altına kullandığın fondötenden bir ton koyu bir fondöten uygula canım.Ayrıca yüzün topluysa dikkati farklı bir yöne çekebilirsin.Mesela dudaklarına dikkat çekici bir ruj gibi ;) birde allık sürerken tek bir hamlede değil küçük dokunuşlarla dışa doğru sür canım :)

4. Ezgi

Ezgi Aday Üye

bence çok güzel bir yüzün var canım maşallah :)
    O kadar takıcak kadar da tombul değil yanakların gayet güzel bunlara gerek bile yok :)

5. elifelya

elifelya Aday Üye

çookk teşekkür ederimm ne bilim normalde kafaya takmam ama konu düğün olunca herkes gibi bende panik yapmaya başlıyorum :D

6. Ezgi

Ezgi Aday Üye

yok yokk fıstık gibisin :)

7. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

BeautyPlus_20141203191049_fast.jpg benimde elmacık kemiklerim yüzümü kapatıyor :( Çok gülümseyince yüzüme sırf allık koyuyor kuaförler birde yuvarlak yüzlüyüm ben kızlar her makyaj değişik yapıyor yüzümü çok tombiş değil ama toplu bir yüzüm var bana ne tarz olur kiii :cildirtma BeautyPlus_20141128134242_fast.jpg

8. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

yüz tipin pek tombiş değil tatlım senin orantılı güzel maşallah

9. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

nası da güzel bakmışsın masum masum bayıldımmmm en son fotona <3

10. Sahra

Sahra Süper Üye+

Canım seninde yüzün gayet normel ki olur her tür sana .Maşallah çook güzelsin:)

11. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Canimm cok sagol <3

Sahra bunu beğendi.
  12. Sahra

Sahra Süper Üye+

canım çok güzelsin sende .Kontur makyajı ile harika işler çıkarıyorlar @NurŞen sende istersen bir bak :D
    887951b10906b05cebc6570587d6d118.jpg kontör.jpg makyaj-kontur-teknikleri-8.jpg Makyaj-Yapmakla-İlgili-Bilmeniz-Gerekenler5.jpg

fatıma sltan ve korkmazgamze bunu beğendi.
  13. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Yapamiyolar cok abartiyorlar alligi bocaliyorlar goz kapagima badana yapiyorlar :( tesekkur ederim ayrica <3

14. Sahra

Sahra Süper Üye+

Canım bazı makyaj videoları vs. izleyerek belki sende kendin az çok yapabilir. Olmadı kuaforü yönlendirebilirsin sanki.

15. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Sahra bunu beğendi.
  16. Sahra

Sahra Süper Üye+

Dediğim gibi canım istersen sende yaparsın .Ben yapıyorum kendim .Teknikleri öğrnince yapımı epey kolay aslında

17. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Denicem bakalim i
    Bende kendim guzel yapiyorumda dugunde kuafore teslim olacagindan urkutuyor insani :)

18. Sahra

Sahra Süper Üye+

haklısın canım bende o yüzden çok mudahale ediyorum makyözlere :D

NurŞen bunu beğendi.
  19. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Aynen bende tav oluyolar ama napimmm

Sahra bunu beğendi.
  20. fatıma sltan

fatıma sltan Yeni Üye

yapsak yapsak norma makyaj yaparız da bozulur diyorlar

Bu Sayfayı Paylaş