1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Genital Bölge Acı Azaltma Yöntemleri

'Cilt Bakımı' forumunda aşksınsen tarafından 29 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Son düzenleme: 29 Ocak 2015
    Evrem71, türkan, Kubis ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. sevim

sevim . YASAKLI

Kız kardeşim kullanmıştı ağrıyı hafiflettiği doğru. Ben lazere başlamadan önce ağdaya gideceğim zaman yarım saat 1 saat öncesinde ağrı kesici içip gidiyordum. Böylece biraz daha rahat oluyordu.

Yenigelinn2110 ve aşksınsen bunu beğendi.
  3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Emla krem için iyi yorumlar olduğu kötü hiç bir işe yaramıyor yorumları da var.Sanırım biraz bünye ile alakalı bir durum canım @aşksınsen

4. gulcindrks

gulcindrks Üye+

Ben de özel bölgeye lazer yaptırıyorum , ilk gidişlerimde emla kullandım fakat hiç bir işe yaramadı.Bünyeden bünyeye değişiyordur belki dediğiniz gibi ama çevremde kullananlar da aynı şeyi söylüyor.

Dilek Ok ve sevim bunu beğendi.
  5. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Evet herkesin ağrı duyusu gerçekten farklı teşekkürler yorum için :)
    Ben de deneyeceğim ona göre yorum yazarım buraya ;)
    Evet krem zaten tıptan çok kadınların kozmetik amacı için kullanılıyor gibi :D

Klfz, gizemre ve sevim bunu beğendi.
  6. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

ufak ufak almanı tavsiye ederim :)

aşksınsen bunu beğendi.
  7. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Ay kadın olmak harbi zor ya ufak da alsan yine acıyor

Nsrlhayla bunu beğendi.
  8. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

tolgayse bunu beğendi.
  9. naciye

naciye Yeni Üye

10. burcu sserdar

burcu sserdar . YASAKLI

ben kullanıyorum canım emla cokta memnunm acıma hissinı tamamen ortadan kaldırıyor diyemem ama dayanılmayacak kadar da acımasını engelliyor yani normal bacak kol epilasyonunu yaparken olan hafif bi acı oluyor hiç bi zararını görmedim ben

Rabia aydin ve esraergun bunu beğendi.
  11. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

allahımmm yavrucuğum saygı değer kardeşim arkadaşımmmm doğum acısı daha beterrr :D hızlı hızlı yaparsan uyuşuyor zaten korkmaaa :D

Nazmiyee ve aşksınsen bunu beğendi.
  12. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

3 kere doğurdun heralde :alkisyok be o eskidendi epidural sezeryan oh mis sıfır bağırma oluyor hastalarda .

Özdemirdamlanur bunu beğendi.
  13. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Zararı yok zaten tıpta da sadece genital bölgenin uyusturlmasinda kullanılıyor ben de deneyeceğim

yldrmummus bunu beğendi.
  14. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

lazere gitmeyi düşünün bence kızlar.. 1 yıldır özel bölgemle uğraşmıyorum.. lazer de acıtıyor ama uzun süre çıkmıyo ve kalıcı azalma oluyo

15. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Sağlık açısından ben lazer düşünmüyorum canım yan etkisi henüz belli değil o açıdan.

Cyln01 bunu beğendi.
  16. gkcn

gkcn Aktif Üye+

Peki genital bolgeye emla krem surdukten sonra lazer yapilmasinda sikinti olmaz mi?
    Yani lazer yapilan bolgenin temiz olmasi gerekmiyor mu yoksa krem kullanilabilir mi? Ben agda bile yaptiramayan bir insanken haftaya lazere basliyacagim. Agri kesici dusunuyorum ama bilemedim.

Blea bunu beğendi.
  17. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

ben lazere giderken hiç bir şey sürmüyorum ilk seansa gittiğinde jilet sürüp git ağda yaparsan köklerini almış oluyorsun kökleri kalsın ki lazer onları görsün sonraki seanslarda biraz çıkıyo ama hiç dokunmuyorsun sen canım .. bence ağda lazerden daha cok acıtıyor e o acıyı 1 yıl çekmeye razıyım bir ömürdensee

18. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

alexsandra lazer cihazı tenine değmiyor canım o konuda iyi diod cihazı tenine değiyormuş. sağlık konusunda bence hiç bi şey olmaz ablam gitti 1 yıl sonra doğum yaptı hani cocuk olmaz falan diyorlar ya..

19. medgicc

medgicc İnci Üye+

bende senin gibiyim bende lazere başlıyorum ama benim gittiğim hastanedeki doktor birşey sürmemem gerektiğini söyledi canım

20. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Yok çocuk açısından değil de genital kanser riski var o açıdan düşünmüyorum ben sağolasın yorum için

Edanurkılıç bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş