1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Youtube Kanalında Hangi Konulari Görmek Istersin?

'Öneriler - Sorular' forumunda Seda tarafından 19 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Yaaa profile yazmıştım baktım çok güzel öneriler geliyor burada kalıcı olsun ki hemen içinden seçip seçip yapabileyim :asik
    @shqiptare - "Portakallı kerevizi sen yapıyordun yanlış hatırlamıyorsam onun videosu olabilir çalışmalarını canlı görelim :) kameralara alıştıktan sonra günlük makyaj videonu filan isteriz :)"
    @EceG - "Bende seni el açmasi börek yaparken gormek istiyorum ablacım :)
    Birde bigün bize elbise dolabının videosunu çekebilirsin, kıyafet kombinleri yapabilirsin :) Çok zevkisin bu konuda."
    @melodika - "Saç şekillendirme olur gece veya günlük makyaj kıyafet kombini olur masa düzeni olur kolay tatlılar olur aklıma geldikçe söylerim:)"
    @shqiptare (senin şu adını değiştireceğim vallahi 40 kere yazıyorum doğrusunu bulana kadar :p) - "El açması börek :D sınırları zorluyoruz :)"

dedi az sonra cevaplarım geliyor bu konudan devam edelim :)

EceG, Büşra yağmur, AylinY ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. Seda

@shqiptare aynen benim tarifim :p düdüklü yemekleri serisinin 1. bölümü portakallı kereviz olsun ;) Makyaj videosu uuu çok iddialı :p Tamamdır makyaj-saç istekleri kameralara alışınca ilk yapılacaklar arasında ;)

@EceG çok şakacısın :p 2 yıl beyim söylene söylene güllacı anca yaptırdı bana el açması börek diyor bi de :D Ama pastacılık kursundan birkaç tarif yapabilirim kurtarır mı? mesela yeniyıl/doğumgünü kurabiyeleri falan :asik Çok teşekkür ederim kuzum, dolabıma sığamıyorum ya çok dağıldı yine toparlayayım da anca öyle :(

@melodika masadüzeni benim de aklımda, önümüzdeki hafta için yazıyorum inşallah plana sadık kalırım hepsini biran önce çekmek istiyorum:) Kıyafet kombini çok güzel fikir, bunun için biraz ar-ge yapmam gerek :)

3. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Bi ara değiştirilmesini bende talep etmiştim :D herkes zorlanıyor çünkü :p
    Ben aşeriyorum galiba :p waffle tarifi vermiştin onunda videosunu istiyorum abla :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  4. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Aaa kurabiyeleri sabırsızlıkla bekliyorum abla :) bu aralar ilgi alanıma girmiş durumdalar senden bi videı görseli iyi olur bana :)

Seda bunu beğendi.
  5. Seda

Talebini değerlendireceğim bakalım :p Yaa bu mevsimde waffle güzel olmaz ki bi tek muz var, ilkbaharda çilekli muzlu yapayım daha güzel renkli olur ;) Daha kolay bi şey aşer kek, kurabiye falan :p

shqiptare bunu beğendi.
  6. bersel

bersel Uzman Üye+

@Seda abla Dr. Gökçen Erdoğan ile yapacağın röportajlarıda paylaşabilirmisin

GulGrnc ve shqiptare bunu beğendi.
  7. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Kız ha bire yemekle alakalı şeyler istiyorsun :p Asermek bahane tarifler şahane:)

shqiptare bunu beğendi.
  8. Seda

Tabii cinsellik, gebelik, doğum sonrası ile ilgili bir sürü şey soracağım video da çekeceğiz inşallah :tokalas Onun için ayrı bir başlık açacağım tarihi kararlaştırınca, siz de sorularınızı önceden oraya yazarsınız ben de toparlar sorarım ;)

GulGrnc ve bersel bunu beğendi.
  9. Seda

Yemek kanalına dönecek gelinolmak :p

Glsrnysf ve shqiptare bunu beğendi.
  10. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Doğuum sonrası aşermesi olarak durumu güncellerim :D
    Tmm küstüm aşermiyorum :p

Glsrnysf bunu beğendi.
  11. Betül

Betül Süper Üye+

Yaaa ne güzel bişi oldu bu böyle seni daha çok göreceğiz :asik yemek konularına bişi diyemicimm ama makyaj , kombin , evde kolay cilt bakımı , masa düzeni (ne nereye konmalı) çünkü senin masa düzenlerin de bir harika :begendim gibi konular çokta güzel olabilir @Seda :*

ysmnçtn ve shqiptare bunu beğendi.
  12. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Bende cilt bakimi ile ilgili videolar istiyom @Seda :D

13. yaseminbolukbass

yaseminbolukbass İnci Üye+

Bende cilt bakımı ve makyaj uygulamaları videoları bekliyorum @Seda Ablaaaaa :asik:arzula

14. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Hahahahha çok tatlısın yaa valla asermeyi en iyi kullanan hamişsin oh ne ala :gulumse

Glsrnysf, Seda ve shqiptare bunu beğendi.
  15. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Bende sesli videoları talep ediyorum o güzel konuşmanı ve sesini duyalım seda;) konu olarak da masa sunumları ve et yemekleri farklı soslarla birlikte bu konuda senden çok şey öğreneceğime inanıyorum:begendim

shqiptare bunu beğendi.
  16. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

İlk 5.5 ayı kusarak geçirdiğim için kızım bana acıdı herhalde :) şimdi sefa sürelim modundayız diyemicem aşersemde ucu bana patlıyor kendim yapıyorum ya da alıyorum :D ama waffle için ortaköye filan giderim herhalde seda abladan video gelene kadar :) aklıma düştü kendim arandım :)

Seda ve tuğbabenli bunu beğendi.
  17. Seda

Masadüzeni ilk sıralara çıktı hemen çekilecek söz:cak :asik Cilt bakımı konusunda çok yaratıcı değilim ya ama kendirutinimden bahsederim mutlaka ;)
    Bir cilt bakımı daha :) Tamam biraz deneme yapayım doğal neler yapılabilir hindistan cevizi yağını denemek istiyordum belki ondan bahsederiz bi gün :)
    cilt bakımı makyaj diyor herkes :) düğün hazırlığı diyen yok :p
    Az önce bir tane sesli video düzenledim(ilikli kemik suyu nasıl çıkarılır), yemek tarifi olduğu için araya başka video çekeyim de öyle paylaşayım bunu çok üst üste tarif olmasın :) Masa düzeni haftaya geliyor inşallah, et yemekleri ve garnitür benden sorulur onları da palım hatta kasabımla birlikte de bir video çekeriz bize tüyolar versin etin neresiyle ne yemek yapılır ;)

18. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

masa düzeni cilt bakımı kesinlikle olmalı birde forumda paylaşılan hobiler kısmında el yapımı ürünlerin yapılışı olabilir

Seda bunu beğendi.
  19. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Düğün hazırlığı tabiki bu ara en favori konum @Seda

Seda bunu beğendi.
  20. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben de öncelikle olarak masa düzeni sunum taktikleri diyorum @Seda :D

Bu Sayfayı Paylaş