1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Sözlük-2 "anne"

'Forum Oyunları' forumunda Ezgi tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Kızlar yeni kelimemiz günün anlam ve önemine uygun olsun dedim "Anne" :)
    Tüm annelerimizin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsuuun. Onlar baş tacımız :)

Büşra yağmur ve Nazmiyee bunu beğendi.
  2. leyli

leyli . YASAKLI

En iyi arkadaş...

3. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Ne kadar kızsa bile sizi hep seven hep affeden sizle birlikte ağlayıp sizle birlikte gülen hep iyiliğinizi isteyen bakan büyüten yegane kişi :asik

1907zynp, Ezgi ve leyli bunu beğendi.
  4. türkan

türkan Süper Üye+

benim herşeyimmmm

Nazmiyee bunu beğendi.
  5. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Melekleri hep soyut olarak gösterirler, halbuki somut olduğunun en büyük ispatıdır anne :)

hilalozer, ea9187, Nazmiyee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Asyaes

Asyaes İnci Üye+

Anlatabilecek kelime veya cümle yok bence. Çünkü bir anne her şeydir. Gerektiğinde çocuğu ile çocuk olan gerektiğinde çocuğu ile strese giren onunla okuyan onunla gülen ve onunla ağlaYan. Ama hiç bir zaman isyan etmeyen. Ben bir anneyi anlatacak ne cümle ne kelime bulabilirim. <3

Ezgi bunu beğendi.
  7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Hayat boyu yanımda olan öğretmenim, elim ayağım, nazımı sonsuz çeken, of demeyen fedakar insan :asik Keşke anne ve babalar ölümsüz olsa diyorum Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin anne-babalara:mecalsiz

8. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

Yeryüzündeki en değerli varlığım...:gul

Ezgi bunu beğendi.
  9. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Kızlarr bu konu çok boş kalmış. Haydi dolduralım. Annelerimiz hayatta eşi benzeri olmayan meleklerimiz <3 Allah herkesinkine uzuunnn ömür versin :dans

Anne; en iyi arkadaş, sırdaş, yoldaş.. Yol gösterici, affedici ve sevgisini sonsuz gösterici <3

Mpamuk, Glsrnysf ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  10. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Anne kelimesinin eşi benzeri yok bu dünyada. Hele anneden ayrıysan evlenip aileden uzakta yaşıyorsan anne baba kavramı bambaşka oluyor..ben bu durumdayım annemden ayrıyım özlem dolu geçiyor günlerim. Birde hamileyim anne adayıyım dahada duygusala bağlıyorum. Allah annelerimizi babalarımızı bizlere bağışlasın. Annem hep diyor sen daha çocuksun birde çocuğun olacak senin diye inanamıyor hala :) anne demek cennet demek sonsuz sevgi, arkadaş her şey demek

Büşra yağmur ve hilalozer bunu beğendi.
  11. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Anne; hayatını çocuklarına adamış, en iyi sırdaşım, arkadaşım, öğretmenim, karşılıksız sevginin ete bürünmüş halidir, dünyanın en güzel kokusudur , huzur veren kucağın sahibidir kelimelere sığdıramıyorum onu. Annem iyi ki varsın <3

Akdnzkbra ve hilalozer bunu beğendi.
  12. pnrr

pnrr İnci Üye+

Vefakar ailesi icin canini vermeye hazir tabi birde Anne terligi var :)

Akdnzkbra bunu beğendi.
  13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Anne kelimesi benim için artık çok çok daha anlam yüklü. Bende artık bir 'anne' yim. Bu bambaşka bir duygu anlatılmaz kelimelere sığmaz, bu duyguyu anlatmak için cümleler yetmez <3 Şimdi kendi annemi daha iyi anlıyorum. Annem hem arkadaşım hem sırdaşım. Annemi özledim:)

Bride16, Akdnzkbra ve aysunbalkis bunu beğendi.
  14. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Anne olunca anlarsın beni diyen ve şimdi onu daha iyi anladığım cennet kokulu meleğim

Bride16, Akdnzkbra ve aysunbalkis bunu beğendi.
  15. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

Candan ötem, en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım, babam, kahramanım, merhametlim, fedakar kadın. Allahım eksikliğini göstermesin...

16. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Annem her şeyim.. Her durumda beni en iyi anlayanımm sırdaşım dert ortağım hep sığınmak istediğim limanım❤

17. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Benim mutluluğum icin canını verecek, benim üzüntüm icin dünyayi yakacak tek varlikk... esi benzeri olmayan tek insan annemm Rabbim uzun ömurler versinn hepimizin annelerinee<3<3:kahve

Glsrnysf, MasallPrenses ve Bride16 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş