1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Ile Nasıl Tanıştın? :)

'Öneriler - Sorular' forumunda Seda tarafından 20 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. melorie

melorie Aktif Üye+

gelinolmak.com 'u nişan öncesi bohça nasıl olmalıdır araştırmalarımda gördüm. En açıklayıcı şekilde orda bilgilere ulaştım. 3 ay boyunca okuyucuydum. Artık yazmaya da başlayayım diye düşündüm. Bana nişan arifesi, nişan süreci ve şimdi de düğün arifesinde çok yardımcı oldu forum ve websitesi. Teşekkürler emeği geçenlere :saygiduyuyorum:melek:alkis

Seda, elaceyda, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. pekmutlu

pekmutlu İnci Üye+

Merhaba :alkis
    Ben balayi icin otel arastirirken sizlerle karsilastim ve iyi ki tanismisim :)
    Tesekkurler :)

Seda, canan yurtsever, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. aysunbalkis

aysunbalkis Aktif Üye+

Buraya üye olalı 1 seneyi geçmiş :) Bende ilk facebooktan gördüm. Nişanlıydım ve düğün hazırlığındaydım. Burası bana ilham oldu :) Burda ki sıcaklıkk bambaşka,sanki herkes birbirini senelerdir tanıyor gibi. Ben çok yorum yapamazsamda hergün burdayım. Hergün bakınırım. Bağımlılık gibi bir şey oldu burası benim için. Birgün girmesem ertesi gün hemen giriyorum :) Nice senelere inşallah :) :)

Seda, Yeliz, Büşra yağmur ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. nurkutlu

nurkutlu Aktif Üye+

Gelinolmak.com u kız isteme hazırlıklarını internetten araştırırken keşfettim . İyi ki de bulmuşum . Düğüne kadar daha çok zamanım burada geçecek anlaşılan :) Ama birşey sorcam yeni üye olduğum için mi fotoğraf paylaşamıyorum . Ne kadar bi süresi var nişan için aklımdaki elbiseleri paylaşamadım içime dert oldu :D

Seda ve elaceyda bunu beğendi.
  5. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Hoşgeldin canımm öncelikle :) yeni üye olduğun için fotoğraf paylaşmıyorsun fotoğraf paylaşman için üye+ olmalısın bunun içinde konulara daha çok katılmalısın aramızda daha çok görmek isteriz seni :*

Seda, nurkutlu ve Ezgi bunu beğendi.
  6. Ezgi

Ezgi Aday Üye

@elaceyda yazmış canım durumu,hoşgeldin armıza :)

elaceyda, Seda ve nurkutlu bunu beğendi.
  7. nurkutlu

nurkutlu Aktif Üye+

Hoşbuldum canım :) artık bol bol aranızda zaman geçircem . Bir an önce +üye olmam için çok çalışmam lazım desenize :)

elaceyda, Aylin ve Seda bunu beğendi.
  8. Aylin

Aylin Süper Üye+

Biz evlendik hala çok zamanımızı geçiriyoruz canım eminim senin de öyle olacakk hoşgeldinn :)

Yeliz ve nurkutlu bunu beğendi.
  9. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Tabiki bizde her konuda yardımcı olmaya çalışırız ;) zaten forumumuz bağımlılık yapıyor kısa sürede üye+ olursun , keyifli vakit geçirmeni dilerim canım ;)

Yeliz ve nurkutlu bunu beğendi.
  10. gök mavisi

gök mavisi Aktif Üye+

Kizlar bende,sayfayi faceten begenmistim sonra sedanin ceyiz listesi paylasimlarina denk gelmistim arkadasim nisanlanicakti ona onerdim eksikleri sedanin listesinden tamamladik hic unutmam sonra gene sayfada dolasirken tesadufen nisanda giris muzikleriyle ilgili yaziya bakayim derken forum oldugunu farkettim oan uye olup hatta giris muzigimi sizler sayesinde sectim okadar faydasi olduki simdi bile en ufak bir kararsizlikta Ben bi forumda bakayim kizlara sorayim falan diyorum biz kocaman bir aileyiz forumu kuran yoneten yorum yapan herkese cok tesekkurler kizlar <3 :)

serapraşit, Yeliz ve Aylin bunu beğendi.
  11. serapraşit

serapraşit Yeni Üye

Bende nişanlandiktan sonra bir sürü yere bakiyodum gelin olmak.com u da öyle buldum ama daha sonra bakarken form olduğunu sonradan farkedince hemen üye oldum ve çok zevk aldığım bir sayfa .faceye girer girmez buraya bakıyorum çok güzel muhteşem bi yer ❤

Zeynep drn, Yeliz ve Aylin bunu beğendi.
  12. Aylin

Aylin Süper Üye+

Hoşgeldiiinn, evet biz yardımlaşmayı, fikir alışverişini eğlenmeyi çok seven ve bunları saygı ve samimiyetle yapan koacaman bir aileyizz ve ailemiz gittikçe gelişiyorr ne mutluu :alkis <3

13. gök mavisi

gök mavisi Aktif Üye+

gerçektende hosbuldum sagolasin <3 aynen ne mutlu samimiyetle birbirimize yardimci olabilmek cok guzel bir duygu :)

Aylin bunu beğendi.
  14. muncuk

muncuk İnci Üye+

Facebookta bir kaç arkadaşımın sayfayı beğenmesiyle keşfettim aslında. Sürekli yazıları takip ediyordum. Sonra forum olduğunu fark edip üye oldumm. İlk başlarda sessiz takipçiydim. O aralar bile keyifliydi açıkçası:) Sonradan ilk mesajımı yazdım ikinci üçüncü derken şimdi hiç çıkamaz oldum burdan:D Hep yazamasam da mutlaka her gün giriyorum ;) Evlilik öncesi en çok yardımı aldığım yer diyebilirim :)

Büşra yağmur ve Yeliz bunu beğendi.
  15. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Gelinolmakla nasıl tanıştığımızı biz anlattık ama ben Gelinolmak'ın kuruluş hikayesini çok merak ediyorum doğrusu :) Hani bir dönüm noktası olur ya gelinolmak forum'un dönüm noktası neydi ? Nasıl karar verildi nasıl kuruldu :) @ozlem392 @Nerec @carpe_diem @didemgöksun @çiçek böcek @EceG @Betül ve diğer gelinler de merak ediyordur eminim :p
    Bizimde bu hikayeyi öğrenme şansımız var mı ? @Seda @Yeliz ablalar :)

Büşra yağmur, Seda, Yeliz ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  16. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Evettt öğrenebilirmiyizzz :D:D

Seda, Yeliz ve Özlem bunu beğendi.
  17. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Ne meraklı kızlarmışız biz :D

Seda, Yeliz, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Haha kız ben ediyorum :D

Seda, Yeliz ve Özlem bunu beğendi.
  19. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Sanki bir yerde kurulusunu okumustum seda abla anlatmisti sanki :)

Seda, Yeliz ve Glsrnysf bunu beğendi.
  20. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Aynen bende öyle birsey hatirliyorum sanki :)

Yeliz, Glsrnysf ve carpe_diem bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş