1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Ile Nasıl Tanıştın? :)

'Öneriler - Sorular' forumunda Seda tarafından 20 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Tanışma zamanı başlığında bazı arkadaşlar kendilerini tanıtırken siteyi nasıl bulduklarından da bahsetmiş bu fikir çok hoşuma gitti ve meraklandım :) 3 yıldır http://gelinolmak.com internet sitesiyle, 1 yılı aşkın süredir Forum sitemizle sizlere ulaşıyoruz. Peki siz bizi nereden buldunuz? Ne araştırırken buldunuz? Arkadaşınız facebook'ta bir fotoğraf beğendi de oradan mı baktınız? vs vs. İlk mesaj yazarken çekindiniz mi? Kolay ısındınız mı? Soruları çoğaltırım da gerek yok siz anlatın işte :*

Hepinize benden kocaman kalp <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

2. Ardil

Ardil İnci Üye+

Yeni gelenlerden biri olarak o zaman ilk ben başlıyayım tesadüf eseri facebookta gelinler ile ilgili sayfaları araştıyordum malum evliler kervanına girmeme az kaldı :D bu sebeple sayfanızı tıkladım fakat nedense bir türlü çıkamıyorum.İşyerinde muhakkak web siteniz hep açık hem işimi yapıyorum hemde sitenizden fikirler ediniyorum.Bu sitedeki en güzel şey ise insanların kırıcı olmaması candan olması bu yüzden rahatlıkla mesaj yazabiliyorum ki normalde bu tarz şeyler bana göre değildi emeğinize sağlık

GulGrnc, Yeliz, mldfyz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Facebookta sayfayı bir arkadaşım beğenmişti uzun zaman önce :) Ordan beri takip ediyordum.Evlilik nişan baktım işler ciddileşiyor bir bakayım şu sayfaya dedim uyumak üzereyken. Uyuyamadım ! O konudan bu konuya derken.
    Sonra ciddi bir takip başladı ben de. Bir gün forum ile ilgili paylaşımı gördüm.İş yerinde bir bakayım dedim.O günden beri burdayım :) 1.5 yıl olacak neredeyse.Sözlü bile değildim üye olduğumda :) İlk mesajı atarken çekinmedimç ünkü konuları okurken o kadar sıcak bir ortam olduğu mesajlara yansımıştı ki :)

Yeliz, Özlem, mldfyz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. pembeaşkı

pembeaşkı Yeni Üye

ben çeyiz listesi dediğim anda buldum önce listeyi küçük not defterciğime yazdım :) ordan takıp etmeye devam edıyorum artık çeyizlerimi daha sonra ürünler hakkında bilgi almak ıcın yada gelınlık araştırırken hep http://gelinolmak.com karşıma çıktı artık dedım üye olma zamnı geldı bu hazırlık sırasında ve çokta iyi oldu gerçekten herkez muhteşem ötesi çok fazla herseyı kontrol edemesemde (çalışmaktan dolayı ) yinede bana yarayan ksımların hepsını okuyup mutlaka yorumumu rahatlıkla yapıyorum . bunun için size sonsuz teşekkürler herşey için bütün yeni bilgileriniz ve gerçekten sıteyı hazırlayıp sız konusun ben kenara cekılım tarafta olmadığınız ıcın. süper bir forum ellerinize sağlık :):asik<3:guzellik:gul:asik

Yeliz, Özlem ve mldfyz bunu beğendi.
  5. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

facebook üzerinde gelin sayfaları arasında dolaşırken denk gelmiştim. uzunca bi süre forum kısmından habersizdim, sadece gelinolmak.com sayfasını inceliyor, okuyor ve not ediyordum bir kenara :)

sonra bi gün forum kısmını keşfettim :D keşfediş o keşfediş :) o günden beri burdayım.

ilk zamanlar daha pasiftim tabi, sadece okuyup geçiyordum, sonra yavaş yavaş yorum yazmaya ve sonra da konu açmaya başladım :)

çok koay ısındım, bağımlısı oldum, günümün büyük çoğunluğu forumda geçiyor, okulda ders sırasında öğrenciler bi etkinlik yaparken bile, o esnada girip bi bakıyorum ne var ne yok neler olmuş neler paylaşılmış diye :)

sözün özü, iyi ki var burası :asik:asik:asik:asik

merveyksl, Yeliz ve mldfyz bunu beğendi.
  6. gulakinn

gulakinn Uzman Üye+

nişanlanmak üzereydim o ara sürekli bişiler bakıyordum. Facebook'da denk geldim. Bi süre sinsi sinsi takipteydim hatta nişanladım,evlendim o şekilde aktifleştim forumda. :)

merveyksl, sedaozer, Yeliz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Facebookta gezinirken gördüm , hemen üye oldum . yaklasik 2 ay kadar oldu . ilk mesajimi çekinerek yazdim tabiki nasil biyer olduğunu bilmiyordum . çoğu yere üyeliğim vardir fakat yazmam sadece okurum yada boş zamanlarimi değerlendiririm. Ama gelinolmak benim için ilkti. Ilk defa konu açtım ilk defa mesaj yazdım sizleri tanıdım. Daha yeni nişanlı olduğum için birçok benim gibi gelinler var :) benim aklima takilan sorulari kolayca sorabilecegim güvenli bir site. Çok memnum , sabah uyanir uyanmaz hemen bakıyorum ne var kim ne paylaşmış kimler durum begenmis vs :D:D Suanki tek hedefimmm su resimleri paylaşmak. Siz paylastikca ozeniyorum ama daha yeniyim paylasamiyorumm :p:kocamangul ve son olarak da
    Seda abla sanada kocaman <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

seyymanur, Yeliz, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Ben isteme ve söz konusunu internette arastirirken tesadüf eseri bu siteyi buldum. gelinolmak.com da Çeyiz listesine eristim oradan oraya giderken foruma ulaştım ama mesajları okuyamadim açıkçası forumun konular açısından bu kadar geniş olduğunu hiç tahmin bile etmiyordum sonra üye olayım dedim. Resmen facebook gibi bir sosyal ağ ile karsilasacagimi hiic tahmin etmemistim çokta güzel oldu. Yapımda ve yayında emeği geçen başta @Seda abla olmak üzere herkese kocaman teşekkürlerimi iletiyorum iyiki varsınız :)

Yeliz, Özlem ve mldfyz bunu beğendi.
  9. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

<3<3<3 oncelikle benden de kocaman kalp:p forumu ilk siteye uye olan arkadasimdan duydum daha sonra 1 sene olacak subat ayiydi sanirim 4u:p bende uye oldum:) basta konulari okudum daha cok yorum yapmaya calistim heyecanlandim tabi:D ama ilk konumu acarken daha bir heyecanliydim:D gun icinde su konuyu da acayim bunu da acayim diye dusunur olmustum:D paylastikca paylasasim buradaki herkesi merak eder oldum:p ve sirasiyla safaklarimizi saydik evlendik cogumuz:p simdi ise sabah uyandigim gibi ise gelirken bakmazsam olmaz:D hepinizi seviyor merak ediyorum:*<3

merveyksl, Yeliz, elaceyda ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  10. immortal_

immortal_ Üye+

bende gelinlik sayfalarına bakıyordum facebookta.O sırada gördüm.Siteyei gezerkende baktım çok samimi bi ortam hemencecik üye oldum.:)

Yeliz bunu beğendi.
  11. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Bende facebookda gördüm ilk gelinolmak.com 'u. Hatta iç çamaşırlarıyla ilgili bir paylaşım vardı. Acaba tıklasam mı virus mu yoksa falan diye diye bu günlere geldik çok şükür :) :D

merveyksl, Yeliz, Özlem ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. Yarenntsknn

Yarenntsknn İnci Üye+

Bende facebookta gördüm forum olduğunu farkettim uzun zaman birşey yazmadım sadece okudum :) sonra sonra yazmak istedim yazılarını beğendiğim insanlar vardı sakaryadan olanlar olduğunu gördüm çok mutlu oldum evet ilk yorumlarımda çekinceliydim ama iyi ki yazmış iyi ki üye olmuşum :) :*

Yeliz ve Özlem bunu beğendi.
  13. Yarenntsknn

Yarenntsknn İnci Üye+

Ahahahahhahh bende aynısı :D :D

Mpamuk ve Özlem bunu beğendi.
  14. akgüvercin

akgüvercin İnci Üye+

ben internette çeyiz alışverişlerine bakarken tesadüfen gördüm hatta kızlar neler almışlar video çekimlerini izlemiştim ordan devam ederken bir baktım forum gelin olmak üye oldum açıkçası mesaj yazmak için 2 ay kadar bekledim ama şimdi sevgili arkadaşım oldu :) benden de kocaman kalp iyi ki varsin gelin olmak seviyorum sizleriiii <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Yeliz, Özlem ve çiçek böcek bunu beğendi.
  15. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Ben google de birşey araştırırken denk geldim (ne araştırdığımı hatırlamıyorum) bi anda kendimi üye olarak buldum :p baktım çok güzel muhabbetler, arkadaşlıklar ve acayip yararlı bilgiler var hemen aktifleşmeye başladım. İlk 'yeni üyeye merhaba yok mu kızlar' yazmıştım :p ve çokça ilgili davranıldı. O andan sonra kopamadım. İlk günler üye+ olma çabam çok eğlenceliydi.. Sonra baktım fikirlerim, paylaşımlarım bir kişiye bile olsa faydalı oluyor dahada hoşuma gitti ve yazmaya paylaşmaya devam ettim. Üye olduğum ilk günden beri her gün muhakkak giriyorum :)

16. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Daha önce hiç bir foruma üyeliğim yoktu böyle sohbet edilebilceğini hiç tahmin etmemiştim. Facebook da gelinlerle ilgili sayfalara bakarken gelinolmakı beğendim bir kaç gün sonra paylaştığınız bir şeyi okumak üzere tıkladım ve sayfanıza girdim :) baktım orada forum var merak edip üye oldum işte böyleeee ve çok sevdim :) Üye+ olabilmek için çok uğraştım ve şu anda bağımlısı oldum diyebilirim her gün girmeden yapamıyorum :)

Yeliz, elaceyda ve akgüvercin bunu beğendi.
  17. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Bende yazayım o Zaman :) ben çok araştırmacı bi insanım bişeyi oluruna bırakmam illa ince ince planlamam lazım :D bende internette nişan bohçalarını araştırırken denk geldim gelinolmak.com 'a ,hemen üye oldum tabi ama ilk başta çekindim biraz sadece takip ettim yazmadım ama sonra duramadım tabi , yazdım güzel bi ortamla karşılaştım , illa her gün kaç kere açıp bakarım çok seviyorum burayı @mldfyz özellikle seni çok tanımak isterdim gerçek hayatta :*

Yeliz, mldfyz ve Özlem bunu beğendi.
  18. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

ceyiz listesi ararken biranda forumun içinde buldum kendimi dur bakım burda ne yazıyo burda ne konuşulmuş fikirler ne derken hemencik üye oldum ilk bir kaç zaman sadece okudum daha sonra baktım ki sıcacık bir ortam sıcacık bir site yetkilileri hadi gamze dedim sende bu ailenin üyesi ol :) iyiki de olmuşum iyiki varsınız :)

merveyksl, Nazmiyee, Yeliz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. Vadide

Vadide Aktif Üye+

Bende facebook da tesadufen gördüm. Malum nişanlı olunca dikkatimi cekti:) hemen üye oldum bir süre sadece yazilanlari takip ettim burdakilerin birbiriyle samimi sohbetleri birbirlerine yardımcı olmaları falan baya hoşuma gitti sonra kendi kendime artık senin de bu samimiyet olan ortama girme vaktin geldi diyerek:) artık yazilanlara dahil oldum bilmediğim bir sürü şey hakkinda da baya yararlı fikirler edindm iyiki böyle bi sayfaya denk gelmisim

Ece Arkl ve Yeliz bunu beğendi.
  20. gelinbüşra

gelinbüşra Uzman Üye+

Bende internette öylesine dolaşıp çeyizlere bakarken buldum ama nası buldum tam olarak hatırlayamıyorum :) siteyi keşfetmek çok heycanlıydı ben hiç bir sosyal medya hesabı kullanmıyorum. sadece burası var benim için ve sadece bayanlara özel bi site olması da cabası. herşeyimi burda paylaşabiliyorum tam da isteme söz nişan arifemdi. çok aktif kullanmaya başladım ve o günden beri hiç kopmadım iyi ki varsınız <3<3<3

Bride16, Yeliz, akgüvercin ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş