1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Ile Ilgili Önerileriniz Ve Sorularınız

'Öneriler - Sorular' forumunda Yeliz tarafından 12 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Aynen bu konuda katılıyorym sana ilgili konu başlığı oldu halde duruma yazan ve durumu silinmeyen arkadaşlar var bikaç kere denk geldim bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ediyorum bazen ben dikkat etmeyip yazıyorum dururmum siliniyo haklısınız bu konuda ama bazen görüyorumki silinmeyenlerde var kişiye özel bi durummu diye algılamadım değil ne yalan söyliyeyim daha dikkatli olunursa sevinirim

Glsrnysf ve Bride16 bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

35 bin kişinin hareketlerini kontrol etmekle sorumlu 3 kişi ne kadar kolay değil mi yazması? Karşılaştıysan kuralı biliyorsan “yönetime bildir” diye çok güzel bir buton var, kullanması bizim için de sizler için de çok keyifli oluyor. Gereksiz alınganlık yapmak yerine kuralların uygulanması için yönetime bildirin, beklenen gerekli hassasiyet gösterilir.

bftmnr ve Gizem bunu beğendi.
  3. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Tamamdır bundan yönetime bildiricem

4. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Hepsini yanitla yapmana gerek yok ki @ isaretiyle kullanicinin adini yazip cevap yazarsan ilgili kullanici ne demek istedigini anlayacaktir cunku siralamada mesaji var.
    Ornek:
    Seda, Kolera9, Aylin mesela suna benzer mesajlar yazmis: Yeliz cok begendim, gule gule kullan, nerden/ne kadara vs. aldin?

@Seda Tesekkur ederim canim, X'den aldim
    @kolera9 fiyati indirimde kacirma
    @Aylin sorma canim ya hava cok kotuydu ama indirimi kacirmadim.

5. kolera9

kolera9 . YASAKLI

ama bunun içinde tek tek yukarı yada bi önceki sayfalara çıkıp kullanıcı adlarına bakmak gerekiyor. Mesela 10 sayfalık bi konu okuyorum diyorum son 3 sayfada yazılan bikaç mesaja cevap vermem gerektiğinde dediğiniz şey çok kullanışsız oluyor. Kullanıcı adına bakmak için ya da mesajında ne yazdığını hatırlamak için sürekli geriye gitmek gerekiyor. Diğer forumlardaki gibi çoklu alıntı olsa keşke

6. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Bakayim, o sekilde bir ozellik ekleyebiliyorsak eklerim.

kolera9 bunu beğendi.
  7. kolera9

kolera9 . YASAKLI

ekleyebilirseniz büyük kolaylık olur gerçekten, teşekkürler

Yeliz bunu beğendi.
  8. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Olayı kişisel algılamakta ısrarcısın ama gerekli hassasiyeti asıl biz bekliyoruz. Seda nın da dediği gibi madem biz görmüyoruz sen görüyorsun, bize bildirerek yardımcı olursan sorun kalmayacak.

9. Minemahkelitastan

Minemahkelitastan Yeni Üye

Kullanıcı adını nerden değiştirebilirim?

Gizem bunu beğendi.
  10. evrengin

evrengin Yeni Üye

üye olmadan önce kuralları okudunuz mu bilmiyorum ama ben okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla premium üye olmadan değiştiremiyorsunuz

11. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Kullanıcı adınız, Sosyalgelinler.com admin ve yöneticileri tarafından değiştirilmez. Şayet kullanıcı yönetici olduğu zaman kullanıcı adı uzunsa değiştirilir. Forum admin ve yöneticilerine hitabın kolay ve anlaşılır olması gerekmektedir. Yine de kullanıcı adınızın değiştirilmesini istiyorsanız, "premium" üyelik satın almanız gerekir. Detaylar için buraya tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

12. krista

krista Yeni Üye

ben özel mesaj atmak istiyorum ama henüz yetkim olmadığı için mi atamıyorum ?

melodika bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş