1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinolmak Ile Ilgili Önerileriniz Ve Sorularınız

'Öneriler - Sorular' forumunda Yeliz tarafından 12 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Gelinolmak.com ve Gelinolmak.com Forum ile ilgili önerilerinizi (şikayet de olabilir tabii :gozkirp) bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Farklı konulardaki önerilerinizi lütfen ilgili forumların ilgili başlıkları altında paylaşalım. Şayet ilgili bir forum olmadığını düşünüyorsanız, yine bu başlık altından forum açılması talebinde bulunabilirsiniz.

İyi eğlenceler :parti

Dilan62, Fatoşmesut, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. SaadetKarayun

SaadetKarayun Üye+

Ayy ne iyi oldu bu başlık :) Ben takip etmekte zorlanıyorum açılan konuları vs daha kolay takip etme yöntemi varmı? Birde bu sitenin bir uygulaması olsa da telefonlara indirebilsek keşke :D Çokmu hayalperest oldu ne :D

3. Yeliz

Canim, "Uyeler" basligina tikladiktan sonra "Olan Biten"e tiklarsan Facebook gibi takip edebilirsin: http://gelinolmak.com/forum/recent-activity/ .

Ayrica "Forumlar" basligi altinda "Yeni Mesajlar"a tiklarsan son mesajlari gorebilirsin: http://gelinolmak.com/forum/find-new/13834/posts

Belli basli konulari takip edebilir, yeni mesaj geldiginde e-posta gonderimini saglayabilirsin.

Uygulama konusuna gelince... Uygulama sadece 1 taneyle bitmedigi icin (hem iOS hem de Android) her ikisinin de hazirlanma sureci var. Buyuk ihtimalle onumuzdeki yaza dogru uygulamalar yayinlanacak. Uygulamayi yaptim hadi koyun store'a olmuyor, onay sureci falan var. Apple'in onay sureci cok daha uzun. Ama forumumuz mobil destekli, mobil telefonlardan rahatca takip edilebiliyor.

4. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

ben öneriden çok yapamadığım birşeyi nasıl yapabileceğimi öğrenmek için yazıyorum hangi konunun altına yazacağımı bilemedim kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama ayarlardan bunu yapamadım bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler :)

5. Yeliz

Kullanici adi degistirilememektedir: http://gelinolmak.com/forum/help/terms Madde 16

rapunzella bunu beğendi.
  6. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

ceren akar ve Yeliz bunu beğendi.
  7. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Dosya yüklerken ctrl tuşu ile seçimi çoğaltabilsek, aynı anda birden fazla resim yükleyebilsek nasıl olur:)

kübra06 ve Yeliz bunu beğendi.
  8. Benay

Benay Üye+

Canim yapilabiliyor bu , ben oyle yüklüyorum ;)

kübra06, Yeliz ve Kubis bunu beğendi.
  9. Kubis

Kubis Uzman Üye+

demek ki ben yapamamışım:cokkomikutandım:oops::oops:

yildiz ve Benay bunu beğendi.
  10. Benay

Benay Üye+

Olur mu hic tatlim ;) oldu mu dene bakalim ;)

Kubis bunu beğendi.
  11. betildedeoglu35

betildedeoglu35 Aktif Üye+

kızlar durtme gıbı bısı olsa nasıl olur facebooktakı gıbı :) face kullanmayanlar ıcın en azından face i aratmaz :)

kübra06 bunu beğendi.
  12. Yeliz

Peki durtmedeki amac ne olabilir? Ben Facebook kullanmadigim icin nasil bir amaci oldugunu bilmiyorum.

yaseminçşkny, Sebnem ve Ezgi bunu beğendi.
  13. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Facebook'ta da saçma gelen bir durum :D Ben burdayım seni unutmadımm yada eklesene beni arkadaş eklemeni kapatmışsın gibi bişey demek heralde :D

kübra06, Seda, Yeliz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  14. betildedeoglu35

yanı bılmem benım aklıma geldı sadece bende bılgısayarcı oldugumdan bazı ayrıntılara cok dıkkat edıyorum mesela mesaj yazıyosun karsındakı onlıne ama daha cevap yazmadı durtup onu uyandırabılırsın dıye dusundum :)

15. betildedeoglu35

hııı bak bu ayrıntıyı kacırmısım 1yıldan fazladır face kullanmıyom ama durtme ısını sevıyordum :)

16. betildedeoglu35

hahahahaahh :) tamam sacmaydı o zaman :)unut gıtsın :)

17. Yeliz

Durtulunce ne oldugunu bilemedim, ama @Nudem 'in dedigi gibi bildirimse amac bizde de bildirim gidiyor, acmadigin surece de kirmizi kaliyor.

Facebook bu arada poke isini sona erdirmis (ben de bilmiyordum, Facebook poke ne ise yariyor diye aratirken gordum): http://www.theverge.com/2014/5/9/5700732/facebook-poke-is-dead-and-so-is-facebook-camera

Sahra bunu beğendi.
  18. sevim

sevim Uzman Üye+

Canım gel seninle başka bir iş yapalım :) yep yeni bir oluşum facebookta kaldırmışsa biz alalım bu poke yi @betildedeoglu35
    Cuma cuma neşem yerindee de :)

Kubis ve betildedeoglu35 bunu beğendi.
  19. betildedeoglu35

yapalım ne ısı yapıyoz hadı hazırım ben napıcaz :)

20. sevim

sevim Uzman Üye+

fikrim geri kaçtı :(

Bu Sayfayı Paylaş