1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinlik Ne Zaman Alınmalı?

'Gelinlik' forumunda GulGrnc tarafından 28 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Kızlar merhaba düğünüm 8 ve 15 ağustos yalnız gelinlik ne zaman alınmalı, ne kadar zaman sonra alınmalı, ne kadar da hazır olur?? Deneyimi olan arkadaşları fikirlerinizi paylaşır mısınız ? :)

melek1991 ve SeNemmm bunu beğendi.
  2. Hatice

Hatice İnci Üye+

Canımcım benim düğünüm kasımda oldu ve ben mayıs ayında araştırmalara başlayıp bir yer ile anlaştım sonra 9.ayda gidip ilk provamızı yaptık sonra ara ara çağırdı ve ben düğünüme 1 ay kala aldım gelinliğimi evde bekledi öyle.Sona bırakmak istemedim sonlarda zaten bir sürü aksilik yaşandı gelinlikte de yaşansın istemedim açıkçası :)

GulGrnc bunu beğendi.
  3. SeNemmm

SeNemmm Aktif Üye+

Aynı şeyi bende sorayım başlık açayom derken senin başlığı gördüm iyi oldu :p Benim düğünümde 1-2 Ağustos nisan sonunda alışverişe gidicez nişanlımla ama brn önceden bî araştırma yapayım diyorum Şubat Mart gibi de kendim araştırmaya başlayayım nisan sonunda da alalım Diyorum ama nasıl olur bende bîlemedim geç mi erken mi acaba diye :) Tecrübeli arkadaşlar ablalarım fikirlerini bekliyorummm :) bu arada düğün tarihlerimiz yakınmış :cak :)

GulGrnc bunu beğendi.
  4. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

Benimde düğünüm 30 ağustosta canım ve gelinlik arayışım başladı ...:sevimli:gul
    Gelinlik modelini aşağı yukarı bu aylar belirlersen ve aramaya başlarsan bence iyi olur çünkü bende öyle yaptım şuan...:sevimli:sevimli
    Benim gibi zor beğenen bi yapın varsa tabii, mutlaka şimdiden başlamanı tavsiye ederim...:sevimli:sevimli

GulGrnc bunu beğendi.
  5. SAFİNAZ

SAFİNAZ Aktif Üye+

kuzular 3 ay var benim düğünümede ama yeni başladım diyebilirim :) yetişiyor merak etmeyin :) 3-4 ay önce denemeye başlamanız gerekir ama tabi daha öncesinde internetten katologlardan ufak ufak model bakmaya başlamanızda fayda var :)

GulGrnc ve Yengecburcu bunu beğendi.
  6. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

Ben 2 ay kala iyice modele karar verip 15 gün öncesinde alacağım evde beklesin istemiyorum ;)

GulGrnc bunu beğendi.
  7. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

SeNemmm bunu beğendi.
  8. sevim

sevim Uzman Üye+

Canım şimdiden kafandaki modeli bulup gelinlik denemelerine başlamalısın. En az 3 ay kala da artık gelinliğine karar vermen gerekiyor. Son aylar gelinlik için çok vaktin kalmayabiliyor

9. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Benim 2 ay kaldı düğüne ama hala gelinliğim yok :D

10. sevim

sevim Uzman Üye+

Denemelere başladın mı peki

11. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Araştırmalara başladım tabiki ama deneme şansım olmuyor 38 beden çünkü gelinlikler :)

12. medgicc

medgicc İnci Üye+

bende henüz bakmadım 30 mayıs düğünün biyer buldum haftaya gidip bakıcam kısmet olursa 1,5 2 ayda dikeriz dediler

13. gul_sam

gul_sam Aday Üye

Benimde 23 -25 Temmuz da düğünüm var. 23 Temmuz da aynı anda hem düğün hem kına olacak, gelinlik için 7 Şubat'a randevum var ve hala aklımda net bir gelinlik modeli yok çok kararsızım çünkü çok arada kalıyorum internette dolaşırken :( 46 kiloyum ve 1.55 boyundayım özel dikim olacak bakalım artık orda önerdiklerine göre karar vericem sanırım :)

canan yurtsever bunu beğendi.
  14. duru su

duru su Üye+

Bana arkadaslarim diktirmek pişman olursun dediler hic giyilmemis dene al dediler acaba dikimlerde aksilik çok yasaniyormu

15. SeNemmm

SeNemmm Aktif Üye+

Canım modeli belirlediysen her türlü yetişir tereddüt etme eğer modelî belirlemediysen kararsızsan şimdiden bakmaya başla ama daha 6-7 ay var 3 ay kala baksan yine yetişir tabi bu seçeceğin moda evine de bağlı ama yine de Ufaktan ufaktan bulunduğun yerde gelinlikçilere göz gezdirir fiyat alırsın :)

GulGrnc bunu beğendi.
  16. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

bende öyle düşünüyorum ama erken diye kararsız kaldım canım ondan dolayı :)

SeNemmm bunu beğendi.
  17. naciye

naciye Yeni Üye

cnm eğerki özel dikim olacaksa 2 ay önceden bak bence iyice ortalın tozunu attır iyice gez gör fikir sahibi ol sonrada siparişi ver :) bn öyle yapıcam :D

GulGrnc bunu beğendi.
  18. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Aynen canım öyle yapcam zaten ilk model denicem bakalım hangisi yakışıyor :) sonra da dikime başlatıcam :)

19. naciye

naciye Yeni Üye

çok doğru bi karra tatlım hadi bakalım şimdiden allah kuvvet versin :D

GulGrnc bunu beğendi.
  20. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Teşekkürler kuzum :) :*

naciye bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş