1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelinlik Kiminle Alınmalı?

'Gelinlik' forumunda Dilekali tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Kızlar:) merak ettiğim bir konu var forumda baktım ama göremedim eğer soru tekrarlamıyorsa kusura bakmayın:( gelinlik kiminle alınmalı? Daha doğrusu siz kiminle seçtiniz? Ben nişanlığımı seçerken abartısız 15 kişiydik ve er kafadan bir ses çıkmıştı kafam çok karışmıştı:( gelinliğimde başıma gelsin istemiyorum ama kimsenin alınmasını da istemiyorum :( sizler nasıl yaptınız ? Teşekkürler <3

merveyksl ve canezgican bunu beğendi.
  2. canezgican

canezgican Üye+

Tatlm 15 kisinin gelmesine gerek yok kimsede boylede alinmasn lutfen gelinlgni gormesini istyosan nisanlin annen ve kayınvaliden

Dilekali bunu beğendi.
  3. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Ben nisanlim ve kendi annemle gittim nisanda kalabalik ciktik alisverise dilim yandi bi kere gun bizim gunumuz nisanlim ve benim istedigimz onemli

glie, Dilekali ve mrvchn bunu beğendi.
  4. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Canım o kadar kalabalık gitmek kimin fikriydi? Bu konuda nişanlın ne düşünüyor? Kendimden örnek vereyim; ben gelinlik bakmaya nişanlımla birlikte gitmiştim. Karar verdikten sonra başka birgün annem ve kayınvalidemi de aldık, onlar da görsün istedim. Daha önce annem ve kuzenimle çıkarız, bir fikir edinirim diye düşünmüştüm. Nişanlım birlikte bakmamızı istediği için, anneme ve kuzenime bunu söyledim hiç sorun etmediler. Belki sen de böyle bir şey yapabilirsin, anlayış gösterirler diye umuyorum.

Dilekali bunu beğendi.
  5. Nage

Nage Aday Üye

Ben kendi annem ve nişanlımla gitmiştim kayınvalidem şehir dışında olduğu için gelememişti bence fazla kalabalığa gerek yok sonuçta sen giyeceksin kafan rahat olur ❤️ :)

Dilekali bunu beğendi.
  6. htugce

htugce İnci Üye+

Bende nişanlım ve kuzenim ile gittim. Kuzenim çok açık sözlüdür o yüzden tarafsız olarak her şeyi söyledi çokta güzel fikirler verdi o benden önce evlendiği için deneyimliydi en ufak ayrıntıya kadar dikkat etti iyiki onunla gitmişim:) Annem ile zevklerimiz uymuyor o yüzden annemi hiç dinlemedm :) Nişanlım da biraz fikir veriyor ama en sonunda söylediği tek şey sana her şey yakışır oluyor pek güvenemiyorsn :) Eger seninde benim kuzen gibi açık sözlülügüne güvendiğin biri varsa onu götür canım :)

Nazmiyee, MrsMühendis ve Dilekali bunu beğendi.
  7. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

nişanlığımı nişanlımla beraber seçtik beğendik aldık,
    gelinliğimi de aynı şekilde nişamlımla alıcam canım...
    biz aileleri bu tarz durumlara karıştırmıyoruz gidip ortak karar verip aldık ve almaya devam edicez :gul:sevimli
    bu durumu tavsiye ederim çok iyi oluyor :begendim:sevimli

mudure, Dilekali ve mrvchn bunu beğendi.
  8. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Herhalde öle yapıcam canm ama nişanlımın görmesini istemiyorum :) ama kendi yaşıma daha yakın birinin de gelmesini isterim galiba ama:)

canezgican bunu beğendi.
  9. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Aslında o kadar kalabalık olacağını ben bile tahmin etmiyordum ama ablam kaçıp evlendiği için ilk heyecanı benimle yaşamak istediler o yüzden gelmek istediler bende hayır diyemedim.. Ablamın fikrine cok güveniyorum diye ona sormuştum güzel diyip geçiştirdi nişanlığım için.. Satın alıp terziye verildikten sonra ya ben askım da diğer elbiseyi daha cok beğenmiştim dedi:( daha da sinirlendim CNm sorma

canezgican bunu beğendi.
  10. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Ay ne güzel :) size bu fırsat veriliyor.. Aslında en iyisi CNm:) ben nişanlımın gelinliğimi görmesini istemiyordum ama onunla almak da ayrı bı heyecan olabilir diye düşünmeye başlamadım degil:)

gülçingökçe ve canezgican bunu beğendi.
  11. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Ay iyi ki bu forumdayım:) çok rahatlıyor içim:)

mudure ve canezgican bunu beğendi.
  12. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Nişanda o heyecanı yaşamışlar nasılsa kimseyi kırmamışsın. Gelinlik seçiminde de, nişanlınla birlikte yaşamanı tavsiye ediyorum çok güzel bir duygu :gulumse Aslında herkese sürpriz olmasını istiyorum diyerek de sıyrılabilirsin işin içinden.

Dilekali ve canezgican bunu beğendi.
  13. canezgican

canezgican Üye+

Bn nisanlm olmadan gtmk istemyorum zevklidr bu konularda herkstn once onun fikri bnm icin onmli ve gydgm seyde icime sinmeli.☺

Dilekali bunu beğendi.
  14. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

15 kişi mi maşallah ya :eek:ben kimseyi çekemem herkesle zaten zevklerim farklı sadece sevgilimi alıp gideceğim hem nisanlık hem gelinlik için. Bunda alınacak bir şey de yok gelinliği giyecek olan benim söz sahibi olma hakkı da bana aittir diye düşünüyorum.:)

Dilekali ve canezgican bunu beğendi.
  15. canezgican

canezgican Üye+

Onun buyusu bozulcak dye dusubeblrsn ama seni sadce o halini gorcek sacin makyajin hepsi tamamlndgnda aptala doner sasknlgndan☺ bnce nisanlnda olsun yannda

Dilekali bunu beğendi.
  16. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Canim benimde nisanda agzim yandi sizin kadar kalabalik olmasakta nisanlim kayinvalidem ve nisanlimin yengesi ciktik ve her kafadan ayri ses cikti nisanlim alisveriste sikildigi icin ne giydiysem guzel dedi kayinvalidem yok o tasli yok bu acik derken sagolsn yengesi yardimci oldu :) gelinlikte kesinlikle nisanlinla cikip bak karar verin ve sonrasinda anneni ve kayinvalideni gotur ben netten buldugum modelin on kismi ile moda evinde begendigim bi gelinligin arkasini birlestirdik :) kayinvalidemle gittik karar verdik ama yinede sorunlar oldu o cok acik olmasn acaba kollari kapalimi olsn derken ben kendi istedigimi yaptiriyorum tabi o an kirmamak icin bisey soyleyemdm :) kesinlikle en son annelerle git

canezgican ve Dilekali bunu beğendi.
  17. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

şahsen ben nişanlığımı seçerken onunla ayrı bi keyif ve heyecanla seçtim canım kesinlikle tavsiye ederim o duyguyu yaşamanı,
    bende daha önceden beni gelin almaya geldiğinde görsün istiyordum lakin nişan da o hissi yaşayınca gelinlik seçimide de onunla seçmeye karar verdim:gul:sevimli
    fırsatları da biz yaratıyoruz canım ayrıca :gul:gul

mrvchn, canezgican ve Dilekali bunu beğendi.
  18. Dilekali

Dilekali Aktif Üye+

Çok teşekkür ederim fikirleriniz için:) benim düşüncelerimi bir anda değiştirebildiniz:)) Ali'm gelinliği seçerken yanımda olmak istediğini hep söylerdi ben asla diyip geçiştirirdim:) kararımın değiştiğini öğrenince çok sevindi :))) size teşekkürlerini iletiyor :))) <3 dediğiniz gibi nişanlığımı seçerken herkesi götürüp kimseyi kırmamaya çalıştım, o yüzden bu sefer başbaşa gitmek daha güzel olacaktır:) bana ilk bakışını çooooo Merak ediyorummmm:) ne güzel mutluluk bunlar yahu:)

EceG, canezgican, Mrstpc ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

3-4 kişiyi geçmemdnizi öneririm ;) brn annem ve kuzenimle gelinlik bakmaya gittim. Gelinlik tamamen senin zevkine kalmış bir şey, insalar fikir verirken kafa karıştırdıklarının heves kırdıklaının farkında olmuyor. Sen anneciğinle güzel güzel beğen ;) nişanlın çuval giysen bayılır önemli olan senin hayalinin gerçekleşmesi ;)

IHASRETI, mudure ve canezgican bunu beğendi.
  20. mudure

mudure Aday Üye

En güzeli ve rahatı nişanlı ile birlikte gidip almak:) nişanlım da ben de ist da yaşıyoruz aileler memlekette yani burda yalnızız. Mecbur herşeyi beraber seçiyoruz beraber alıyoruz çoktan keyifli ve rahat oluyo:) ikinizde çalışıyorsanız ekonomik özgürlüğünüzde varsa sadece nişanlınızla alışverişe gitmenizi tavsiye ederim:) hem ailelelere de yük olmamış olursunuz ...

Dilekali bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş