1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Yatak Örtüsü

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 13 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Karacadn set olarak bende aldım canım memnunum benziyorda ama yatak örtüsünü hiç kullanmadım bişey diyemiycem canım

bsyl bunu beğendi.
  2. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Aynen öyle valla bende çok araştırdım bornozu ayrı aldim setin içindekini de çıkardım onun yerine misafir battaniye yorgani aldim :)

bsyl bunu beğendi.
  3. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Sağol canım teşekkür ederim az kaldı ins kullanmaya başlıcam 50 gün sonra :-*

bsyl bunu beğendi.
  4. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim kuzum bornozu nasıl ondan memnun musun :*

Büşra yağmur bunu beğendi.
  5. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Anladım canım :*
    İnşallah canım rabbim sağlıkla mutlulukla kullanmayı nasip etsin

Mgulay74 bunu beğendi.
  6. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

model olarak çok güzelmiş.benim yatak örtüm de karacanın ama farklı bir modeli.karacanın yatak örtülerini çok beğeniyorum ve kullandığımdan da memnunum:)beyaz bu modelde çok hoş durur gibi geldi:)

bsyl bunu beğendi.
  7. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım fikrin için :* :)

8. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Ben memnunum kuzum valla sürekli kullanıyorum kayınvalidem almıştı 1 tane o suyu hiç çekmiyordu sürekli bunu kullanıyorum canım

bsyl bunu beğendi.
  9. melodika

melodika Uzman Üye+

Bende Karacayi set olarak tercih edenlerden biriyim :) ama henüz kullanma fırsatım olmadı malum :D ben aldığım sırada iki tane nevresimim vardı sadece sette de baya nevresim olunca ondan tercih etmiştim ama sen diyorsun ki çok nevresimim var onun için mantıklı mı bilemedim içerik degisimi yapıyorlardi benzer fiyatlı başka eksiğin varsa onu koydurabilirsin belki nevserimlerin yerine ?

bsyl bunu beğendi.
  10. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Sağol kuzucum bikaç kampanya daha var değerlendireceğim bakalım :D :*

Büşra yağmur bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Dün sordum kuzum set fiyatları içerikleri sabit olyor dediler ama biçok kampanya daha var :D bide ne kadar çok ürün eklenirse fiyatta o kadar çok indirim oluyor dendi ki doğru da mesela bir kampanya daha vardı yatakörtüsü nevresim bornoz banyo paspası 1300 dü diğer kampanya da mağazada 1500 yani 1500 lük daha avantajlı oluyor 200 lira farkla daha çok ürün oluyor kafam çok karıştı kısacası :D yeni bikaç kampanya daha gelicekmiş mağazadakiler numaramı aldı haber vericekler bakalım :D

melodika bunu beğendi.
  12. melodika

melodika Uzman Üye+

Daha iki hafta kadar önce benim arkadaşıma aldık da istediğiniz ürünle değiştiririz dediler burda demek ki şubesine göre değişiyor :D tabii ki en mantıklısi hangisi oluyorsa onu seçmen en akıllıcasi olur canım :*

bsyl bunu beğendi.
  13. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Aynen canım benim annemle gidip doğru kararı vericem çarşıya da gidicem bi bakim :D nevresimim var ama bohçaya da koyvam memlekette odamız olucak oraya da vericem bitane bakalım :D

melodika bunu beğendi.
  14. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Canım benimde aynı model mürdüm rengi halam ve annem seçip almış bana da beğenmek düştü sadece biraz pahalı gelmişti bana sonradan çok alıştım iyiki almışsın dedim anneme :) ama bornozunu ayrı aldım kışın çok güzel oluyor rengi deseni herşeyine bayıldım :)

bsyl bunu beğendi.
  15. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım fikrin için :* :* :)

DAMLA01 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş