1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Saci Ve Makyajinda Kuafor Fiyatlari Ne Durumda ?

'Gelin Saçı' forumunda insomnia tarafından 17 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. insomnia

insomnia Üye+

Fiyatlar baya yuksek sizlerdeki fiyatlar ne durumda

metalilwater ve yildiz bunu beğendi.
  2. yildiz

yildiz . YASAKLI

:)
    ben en son porselen makyaj için fiyata bakmıştım 100 tl gibi bir fiyattı :)saç için yorum yapamıyorum ben kuaförden torpilliyim daha uyguna yaptırıyorum :)

insomnia bunu beğendi.
  3. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

aklımda ki yer porselen makyajı,saç,manikür,pedikür , komple ağda ve provasıyla 500 tl yazıyordu ama araştırmakta fayda var :) @insomnia

insomnia bunu beğendi.
  4. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

Nişanda saçımı evime çok yakın olan bir kuaförde 80 tl ye yaptırmıştım. gelin saçını ise o zaman 120 demişti makyaj da dahil.zaten doğal bir görünüm istiyorum çok renkli de olmayayım,beyaz da.şimdi de taş çatlasa 150 der sanırım :)

iremm, Sebnem, insomnia ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Benim yaptirdigim yerde: gelin basi, porselen gelin makyaji, manikur, sac makyaj provasi 600 TL'ydi. Semte ve kuafore gore cok degisiyor (Ankarada en azindan oyle :) )

insomnia ve yildiz bunu beğendi.
  6. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

birde oturduğum yerde düğün sezonunda daha yüksek oluyor bu fiyatlar şuan kampanyalı mesela 500 tl ama yine iyi geldi bana :) Herşey dahil :p
    Nerde otuyurosun canım bunun da etkisi oluyor ? @insomnia

yildiz bunu beğendi.
  7. insomnia

insomnia Üye+

Sadece sac ve makyaj 500 tl deniliyor. Icinde ne provasi ne manikuru ne kirpigi ne bakimi hicbisey yok sadece kur sac ve makyaj 500 tl ben iki gece yaptiracagim icin 1.000 tl bana baya bi yuksek geldi. Tekirdağ'da oturuyorum

8. insomnia

insomnia Üye+

Bizim burada ise sadece sac ve makyaj 500 tl icine sac provasi manikuru dahil bile degil bana yuksek geldi acikcasi iki gecesi 1000.tl

9. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

e baya yüksek gerçekten :/ Tekirdağ küçük bir yer çok şaşırdım. Gerçi seçenek çok yoksa gidilebilecek kuaförde fiyatları yüksek tutmuştur.

insomnia bunu beğendi.
  10. insomnia

insomnia Üye+

Ne kadar uygunmus nişanimda sadece makyajimi indirimli fiyatiyla 150 tl ye yaptirmistim.

betulturan_ ve metalilwater bunu beğendi.
  11. insomnia

insomnia Üye+

Porselen makyaji indirimli fiyatiyla nişanimda 150 tlye yaptirmistim. Dugunde ise sac ve makyaj sadece 500 tl imis aldigim fiyatlarda

yildiz bunu beğendi.
  12. insomnia

insomnia Üye+

Aslinda secenekte cok ama sanirim merdiven alti diye adlandirdigimiz kuaforlerde fiyatlar daha dusuktur. Tabi en guzel gununde guvenip oraya gitmesi var birde. Sanirim gulu sevip dikenine katlanicaz.

metalilwater ve Ezgi bunu beğendi.
  13. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

merkezi bir yerde değil izmir bornova da evimin karşısında hemen. o sebeple bütün fön, saç kestirme gibi işlemlerimizi orda yapıtırıyoruz hep. bir de kadın tek kişi çalışıyor,dükkanı da küçük bu yüzden baya az fiyat veriyor normalde de.aslında nişanda yaptırırken biraz korkum vardı nasıl olacak diye.ama sonuç güzel olunca evlenirken de orada yaptırmaya karar verdim . :) IMG-20140202-WA0061.jpg bu da nişandaki saçım :)

insomnia bunu beğendi.
  14. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

bence bir provaya baka bu iş sadece.sonuçta çok para alıp işlerini iyi yapamayan bir sürü bilinen kuaför de var.

gkcn ve insomnia bunu beğendi.
  15. yildiz

yildiz . YASAKLI

benim kuaför torpilim var :)kuaförüm eniştem birazda oldugun yere göre degısıyordur canım:)

insomnia bunu beğendi.
  16. türkan

türkan Süper Üye+

benimde arkadaşım iki üç ay önce gelin başı makyajı 600 e yaptırmıştı :( burada da maalsef fiyatlar baya uçuk ve porselen makyajın hakkını veren kimse yok o gün gelirse bende baya zorluk çekicem gibi..

Kubis ve insomnia bunu beğendi.
  17. insomnia

insomnia Üye+

Ne güzel sanslisin demekki :) nişaninda deneyince en azindan guven saglamislar. Sacinda hos olmus :)

metalilwater bunu beğendi.
  18. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

teşekkür ederim canım,evet haklısın biraz da şans işi bu :)

insomnia bunu beğendi.
  19. insomnia

insomnia Üye+

Benim de halamin eşi kuafor yillardan beri de ona gidiyorum ucretsiz de yaptigi oluyor cok defasinda fakat kendini o kadar gelistirmedi acikcasi guvenemiyorum. Nişanimda sacimi mecbur yaptirdim kirilmasin gucenmesin diye makyajimida baska bi iyi kuafore yaptirdim. O gün iki kuafor arasinda mekik dokudum zor oldu. Fakat internette begendigim sacin aynisi enistem saglayamadi. Simdi de endiseliyim genel modeller yapiyor cunku. O yuzden de baska arayislar icersindeyim ama fiyatlarda cok yuksek geldi.

yildiz bunu beğendi.
  20. insomnia

insomnia Üye+

Evet dogru diyorsun. Makyaj konusunda hakkini veren kisiler sayili fiyatlari da ucuk. Benimde aklim epey karisti dogrusu Allah yardimcimiz olsun.

aysunuluer ve türkan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş