1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Porselen Makyaji Için Hangi Ürünleri Kullanmaliyiz?

'Gelin Makyajı' forumunda ayln tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. ayln

ayln İnci Üye+

2. Aylin

Aylin Süper Üye+

Kryolan derim ama ben durumu anlamadım?
    Makyajını kuaförde mi yaptıracaksın kendin mi yapacaksın? Kuaförün ürünlerini kullanacakmısın hepsini yeni aldığın ürünlerle mi yapacaksın?

3. ayln

ayln İnci Üye+

makyajımı kuaför yapacak ve ben komple kendi malzemelerimi kullanıcam canım

4. Aylin

Aylin Süper Üye+

Hım o zaman cilt için fondöten, parlamaman için pudra, soluk görünmemen için allık.
    Ruj
    Eye liner
    Rimel
    Far bunlar şart bence canım.

Songül5555 bunu beğendi.
  5. ayln

ayln İnci Üye+

evet canım bunlar şart,benim sormak istediğim kullandığınız su bazlı ürünlerden memnun kaldıklarınız neler aklımda mac ve maybelline ürünleri var emin değilim başka ürünlere de açığım tabi ki:)

Aylin bunu beğendi.
  6. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

Kryolan, bobi brown, dior ürünleri onerebilirim canim. Maybelline bunlarin yaninda cokta iyi kalmiyor tavsiye etmem yani

Aylin bunu beğendi.
  7. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

Bide niye kendin yapmak istedin sanki böyle cok pahali olmaz mi cunku bu urunler baya pahali indirimli halide yakalayamazsan cok para verirsin ayrica makyaj yapanada vereceksin ucret ben tercih etmezdim boyle ama tabi sen baska bir sey düşünmüş olabilirsin :)

8. Aylin

Aylin Süper Üye+

Benim gelin makyajımda kuaförğn ürünleri kryolan dı. Dış çekimde de aynı yeri tercih ettim ve o sıcakta, denize bile girmeme rağmen hiç bozulmadı. Onu tavsiye edebilirim. Kendin hepsini alacaksan yaklaşık 600-700 e çıkarırsın. Hatta kryolan da makyajını da yapıyorlar diye duydum bi görüşebilirsin :begendim

Songül5555 bunu beğendi.
  9. ayln

ayln İnci Üye+

onların malzemeleri herkese kullanıldığı için kendi malzemelerimden yaptırıcam canım a dan z ye alamam belki ama belli başlı bi kaç parçayı alabilirim araştırıcam söylediğin markaları

melisgelin bunu beğendi.
  10. ayln

ayln İnci Üye+

kryolan fiyatlarıyla hepsini zor alırım canım iletişime geçebilirim ama onlarla teşekkür ederim:)

Aylin bunu beğendi.
  11. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

Anladim canim hijyen açısından oyle istiyosun, ama fondoteni fircayla veya sungerler suruyolar zaten sen fircani süngerini falan götür bosuna o ağır porselen makyaj urunlerini fondoteni falan alma cunku gunluk makyajda kullanamazsin onu boşuna almis olursun. Goz kalemi eyeliner rimel gibi ürünlerinide ortama bi markanin kalici olanlarini al the balm veya maybeliine gibi bunlari gunluk hayattada kullanirsin rahatlikla hem. Ama komple fondoteninden farina kadar almaya kallarsan başa cikamazsin derim

12. ayln

ayln İnci Üye+

ortalama fiyatı olanlardan alıcam canım mac bu yüzden aklımda bekliyordu:)

melisgelin bunu beğendi.
  13. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

ben de kuaförde yaptırdığım için bir fikrim yok canım

ayln bunu beğendi.
  14. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Bence en uygunu MAC'ten Profesyonel Makyaj için randevu al. Yanılmıyorsam 300-400 lira bir ücreti var ve o kadarlık ürün hediye alıyorsun. Yani fondöten, allık, fırça set, far, ruj gibi kendinde kullanılacak malzemeleri alırsın hem düğün makyajın sana özel ürünlerle yapılır hem de o ürünleri sonrasında da kullanırsın. Tek sıkıntı sabah önce makyaja sonra oradan kuaföre saç için geçmen gerekecek zamanı iyi ayarlarsan o da sıkıntı olmaz ;) Porselen makyajda Kryolan da meşhurdur ama sonrasında kullanamazsın ağır gelir.

ayln bunu beğendi.
  15. ayln

ayln İnci Üye+

teşekkür ederim ablacım bilgi için arayıp öğrenmem gerek şubesi memleketimde olmayabilir:)

Bu Sayfayı Paylaş