1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Makyajında Ruj Renk Seçimi

'Gelin Makyajı' forumunda sevim tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. sevim

sevim Uzman Üye+

Göz makyajı kadar dudak makyajımızda çok çok önemli. O gün güzelce şekillendirdiğimiz ve boyadığımız dudaklarımızdan çıkacak olan '' Evet '' le bir ömür bağlanacağız sevdiceğimize. Ve O gün makyajımızın en çok tazelenmesi gereken yerimiz dudaklarımız. :*

Gelinliğimize göre ruj seçimimiz nasıl olmalı ?
    Gelinliğimiz eğer gösterişten uzak sade ise makyajımızda bu doğrultuda olmalı, dolayısıyla bu tür gelinliklerde naturel doğala yakın ruj renklerini kullanmak sadeliğimizi ve zerafetimizi ortaya çıkartacaktır.
    Gelinliğimiz taşlı bol detaylı gösterişli bir model ise aynı doğrultuda bir makyaj ve iddialı ruj renklerini seçmek daha doğru olacaktır.

Ayrıca düğün günü dudaklarımıza güzelce şekil verdirdik ve sonra düğüne kadar hepsi silinip gitti. Kuafördeki ruju kullandığımız için bir daha aynı renk ruju süremedik veya farklı renk rujla tazeledik rujumuzu offf çok sıkıcı bir durum.
    Bu yüzden mutlaka düğün makyajınız için kendi rujunuzu kendiniz alın ve gün boyunca aynı rujla tazeleyin makyajınızı.

Ben dün bir kaç ruj denemesi yaptım ve çok üzüldüm istediğim rengi bulamadım. Tamda almayı düşünürken çok değerli bir arkadaşımın göndermiş olduğu hediye karşısında hem şaşırdım (Tam da sürmek istediğim renk tonunda ruj ve kalem almış. :guzellik<3) hem de çok mutlu oldum. Çok şanslıyım böyle bir arkadaşım olduğu için ve kendisiyle tanıştığım için :) <3<3

İşte gelinlik rujum ve dudak kalemim, rengide gelinolmak.com pembesi :asik:asik:asik:asik
    PhotoGrid_1429528980099_resized.jpg

2. sevim

sevim Uzman Üye+

3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Ruju ısırasım geldiiiiii :asik:asik:asik:asik Rengi de çok güzel ve sana da harikaaaaaaaa yakışacak güle güle kullan ve çok doğru noktaya parmak bastın ;) Hem hijyenik açıdan hem de kalıcılığı bakımından kuaförün rujunu asla kullanmamak gerekir. Bu yüzden mutlaka her gelinin kendi dudak kalemi ve ruju mutlaka olmalı :asik

Bu arada az önce Boyner YSL uzmanı aradı çarşamba kop gel indirim var dedi cilt uzmanı gelecek dedi hediyeler olur dedi gerisini hatırlamıyorum kendimi kaybettim :p :D Çarşamba fırsat bulursam bi kolaçan edeyim bakalım ben de şu gelinolmak pembesine bakayım :*:*:*

emosh ve Sebnem bunu beğendi.
  4. sevim

sevim Uzman Üye+

Benimde ısırasım geldi :) :) çoooookkk teşekkür ederim. Kesinlikle aslında en önemli nokta hijyen. Kuaförde uçuklu olanada aynısını sürüyorlar parazit bulaşabiliyor, uçuk zaten hemen bulaşıyor. Bir kere dudağa yerleştimide ara ara kendini gösteriyor.

Yaaa süperrr, git gitt eminimmmm sanada çok yakışacak :*:*:*

5. sevim

sevim Uzman Üye+

Çok teşekkür ederim canım :)
    Bence sağdaki çünkü gözlere odaklayacağız diye hepten açık tonlada dudakları görünmez yapmayalım. Sağdaki daha çok yakışır eminim :) :guzellik:asik<3

6. Nazmiyee

Nazmiyee Uzman Üye+

güzel bi konu olmuş canım sağol inan hiç düşünmemiştim ben ruju çünkü daha çok göz ağırlıklı bi makyaj hafif bi ruj düşünmüştüm :D

sevim bunu beğendi.
  7. sevim

sevim Uzman Üye+

Rica ederim canım evet yaa hallettiğimiz her şey bizim üzerimizden kalkan büyük bir yük oluyor :)

Sebnem bunu beğendi.
  8. sevim

sevim Uzman Üye+

Canım bende öyle düşünüyordum hep :) sonra dün akşam biraz deneme yaptım, araştırdım ve en beğendiğim gelin makyajlarına baktım. Hadi bakalım sende en yakın zamanda karar verirsin umarım :)
    Rujumun adını gelinolmak pembesi koyduk tavsiye ederim :)

Nazmiyee bunu beğendi.
  9. Nazmiyee

Nazmiyee Uzman Üye+

mutlaka deniycem canım çok sağol :)

10. Seda

aynen yapılan en büyük hatalardan o rujları ve tester ruju dudakta denemek :dua Dudağında denersen paylaş nasıl duruyor pek merak ettim :* Çarşamba inşallah gidip bakıcam kaçmaz bu fırsat ;)

11. Seda

Aynen @sevim e katılıyor ve 2 diyorum ;) Gözlere renkli far kullanmadığın sürece (ki renkli far modası artık kalmadı) dudaklarda bir iki ton koyuyu tercih etmekten bir zarar gelmez ;) Düğünde zaten herkesle öpüş et derken yok oluyor o ruj :)

Sebnem bunu beğendi.
  12. ea9187

ea9187 İnci Üye+

hiç aklıma gelmeyen şeyleri sayende tek tek düşünmeye başladım :) araştırsam iyi olur sanırım :p:p

13. emosh

emosh İnci Üye+

ama buna bayıldım ki ben kuzummm güle güle kullan bebişim senin gibi güzele böylesine güzel bir renk muhteşem olcaksın yaaa :)

14. chemwin

chemwin İnci Üye+

ayyy ben bu tonların hastasıyım çok seviyorum ve ben de düğünde bu renk istiyorum pembiş tonları olsun :)))

15. Haceröznur

Haceröznur Yeni Üye

Bu ikinci rujun kodu yada adı nedir acaba :)

16. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Seftali tonlarinda olani mi soruyorsun tatlim?

17. Haceröznur

Haceröznur Yeni Üye

Evet evet canım :)

18. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Mac kinda sexy canim ayni yapida ve renkte muadil olarak da golden rose velvet matte serisiniin 27 nosuna bak hem uygun hemde yapilari birebir :)

19. Haceröznur

Haceröznur Yeni Üye

Evet evet canım :)

20. Haceröznur

Haceröznur Yeni Üye

yapıları birse harika :) düğün için makyaj malzemelerimi kendim ayarlıyorum da para suyunu çekti

Bu Sayfayı Paylaş