1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Eşarbı Hangi Kumaştan Olmalı?

'Gelin Saçı' forumunda sweet tarafından 28 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. sweet

sweet Aday Üye

Hanımlar, bir sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim:)
    Gelinlik eşarbı olarak ne alınmalı hangi kumaş güzel durur? Saten eşarplar çabuk bozuluyor diye duymuştum da, şifon ya da kristal kumaş diye birşey varmış o tarz mı olmalı Ya da başka birşey bilemedim valla :)

Tansuuu bunu beğendi.
  2. Tansuuu

Tansuuu Aktif Üye+

Bnce şifon olmalı satenlerin biçimi hos durmuyor. kumas satilan yerlerden rahatlikla renk ve sifonun kalinligini inceligini tercih edebilirsin.ben oyle Yapcam Allah izin verirse hatta arkadaş icin yarın almaya cikcaz.

sweet bunu beğendi.
  3. sweet

sweet Aday Üye

Fikir verdiğin için çok teşekkür ederim:) kuoförüm şanel saten diye birşey söyledi ama ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok.kumaş pazarına gidip bakacağım artık. Tecrübeli gelinlerimiz de fikir verse ne güzel olur ;)

Gelincik1 bunu beğendi.
  4. symsea

symsea Aday Üye

Saten kesinlikle almamalısın hem çabuk bozuluyor hemde kötü duruyor şifon olabilir yadA bi markanın kaliteli güzel bi eşarbınj alabilirisn

5. tatli telas

tatli telas Aday Üye

Ben nisan basim icin şifon kullandim. Gayette memnun kaldim. Şifon yapma kayar dedi gittigim cogu kuafor. onlar genelde satenle yaptklari icin şifonu terch etmyolar cunku yapmayi bilmyolar. isi bilene gidip yaptirinca hicbir sorun olmuyo.

Suheda93 bunu beğendi.
  6. kdrysn

kdrysn Aday Üye

bu konuda bende kararsızdım ama netten tesettürlü gelin başlarına bakarken beğendiğin türban modelleri hep şifon oldu bende şifon yaptırıcam inşallah :)

ümitinesrası bunu beğendi.
  7. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

Canim ben krep eşarp kullandım genel olarak düzgün duran tek eşarp diyebilirim arkadaşlar sifon demişler sifon biraz zor oluyor düzgün bir eşarp ;)

ahilezko ve ümitinesrası bunu beğendi.
  8. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

ayy kızlar benimde en cok merak ettiğim konu buydu bu hafta sonu alıcam sateni bende iyi değil diye duymustum ki görüntüsüde güzel değil ipek nasıl durur ki bilen varmı

9. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

aldınızmı canım esarbı aldıysanız nasıl aldınız :)

10. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

krep esarp nasılki hiç bilmiyorum :)

11. nrsm

nrsm Aday Üye

12. nrsm

nrsm Aday Üye

Ben de çok merak ediyorum bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim☺

13. Tansuuu

Tansuuu Aktif Üye+

Multi şifon arkadaşlar kumaşçıdan kestiriyosunuz arkadasima aldik cokda guzel oldu bnde alcam

Ekli dosyalar:

14. Tansuuu

Tansuuu Aktif Üye+

15. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

Kumasciya sor gelinliğin tonuna gore ayarlarlar gördüğünde anlarsın zaten ben cok memnun kaldım 2 yerde düğünüm oldu saten verdiler ilkinde cok berbat birsey oldu ama krep cok hostu

FATMA AHMET bunu beğendi.
  16. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

sateni bende sevmiyorum görüntüsü bile hoş değil ipek esarplar hakkında bilgin varmı tatlım :)

17. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

afyondan bulabilirim inş :)

18. Tansuuu

Tansuuu Aktif Üye+

Bn nisanlanmadan once hep ipek esarp dusunuyodum. Ama arastirma yaptikca mantik cercevesinde dusununce ipekler cok pahali 80 90 100 lira ee kuaforde ister istemez bir suru igne izi yapiyo.o kadar para verdikten sonra bir daha kullanmicak olmam biraz icimi sizlatiyo.gereksiz buluyorum o yuzden ipegi.

19. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

aynen bi yerde bana da 80 dediler ama baska bi yerde 25 dedi kadın bende kuaförlük yaptım bunlar cok hoş dedi ipek değilmiydi acep :)

20. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

elifaknc ve glmser bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş