1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Gelin Çiçeği Gerçek Mi Olmalı Hazır Mı?

'Gelin Aksesuarları' forumunda aysemre3840 tarafından 1 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. aysemre3840

aysemre3840 İnci Üye+

Kızlar ben uzun süredir bunu düşünüyorum gerçek çiçeğin sağlamasını zor olduğunu söylüyor herkez siz ne düşünüyorsunuz sizce gerçek çiçek mi yapma çiçek mi.?

2. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

Ben hazır çiçek yaptırmayı düşünüyorum canım çok güzel hazır çiçekler var ve gerçek çiçek gibi görünüyorlar :gul

3. Kübra

Kübra Aday Üye

Ben yapma aldım, canim ömür boyu saklama fikrinden oturu :) ayni sekilde saklamak istiyorun kisiden kisiyed degisir biraz :)

gkcn ve yildiz bunu beğendi.
  4. aysemre3840

aysemre3840 İnci Üye+

Bende saklamak istiyorum ama senelerdir de gerçek çiçek hevesim var ikisinide mi yaptırsam acaba kıpkırmızı güllerden

Ekli dosyalar:

Kübra ve metalilwater bunu beğendi.
  5. seymuah

seymuah Aday Üye

canim bende senin gibi dusunuyorum fotograf cekiminde canli cicek kullanicam aksam da yapay cicek

aysemre3840 ve metalilwater bunu beğendi.
  6. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

Ben de oyle yapicam, gercek cicegi nikahtan sonra aticam evlenmek isteyenlere, o yuzden aksam yapma cicegimle durucam:)

seymuah bunu beğendi.
  7. nehis

nehis Üye+

ben ikisinide yaptırırım diye düşünüyorum ;) gerçi yapay çiçekler var baya gerçek gibi duruyorlar:suslu resim çekilirken ikisinide kullanabilirsin daha sonrası için yapay saklanır gerçeğide zaten düğün de atılır :gulumse

ırmaksu ve metalilwater bunu beğendi.
  8. Kübra

Kübra Aday Üye

Hevesin varsa hic düşünme :) kurumus cicegi bi kavanoza koyarsin bi de nit gelin cicegim :) oldu bitti :)

9. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

ben kendı cıcegımı kendım yaptım hem hatıra kalması acısından ama ıcımde kalır dıyorsan bı tane yapma cıcegn olsn bı tanede gercek :)

10. gkcn

gkcn Aktif Üye+

2 cicek yaptir bence. Birini at birini sakla.
    Ben kuzenimin esinin cicegini tutmustum atarken dugunde. Muhtemelen onu atarim yapay bir cicekti. Bana getirdigi gibi diger arkadaslarima da ugur getirir diye dusunuyorum. Gercek cicek yaptirirsan kurutursun ama yok zor olur dersen de yapay cicek yaptir.

aysemre3840 bunu beğendi.
  11. aysemre3840

aysemre3840 İnci Üye+

Ben en iyisi dört tane yaptırıyım iki düğün olucak nasılsa ikisini atar ikisini saklarım :)

12. FATMA SİNAN

FATMA SİNAN İnci Üye+

Bence n 11 den bakın ben ordan almıştım hem çok güzeldi hem fiyati da uygun

13. every25

every25 Üye+

IMG_20150109_102407.jpg Kızlar bende nikahimda hazır çiçek aldım ama sapları filan yeşil olduğu için herkes gerçek sandı ve gelinligimdede bunu kullanmayı düşünüyorum. Tavsiyem çiçeksepeti.co benim aldigim çiçekçi burayla çalışıyordu. İstediğiniz gün ve saat elinizde :)

14. pnrr

pnrr İnci Üye+

canlı çiçek solmaz mı bütün gece?..

15. Bihter

Bihter Uzman Üye+

düğünü yazın olanlar dış çekim ve düğünde çiçeğe ekstra para vermek istemeyenler yapay çiçek tercih edebilirler ben öyle yapmıştım

16. sibelserkan

sibelserkan Yeni Üye

17. ırmaksu

ırmaksu Aktif Üye+

nehisin dediği mantıklı kızlar:)

18. sibelserkan

sibelserkan Yeni Üye

Selam kızlar bir sitede gòrmüştüm hazir cicekleri kuruduktan sonra cerceveleyip saklaya biliyorlar bilmiyorum bu sekilde ne kadar muhafaza edilir ama bence guzel bir fikir :) :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mayıs 2017
    Esrahımm bunu beğendi.
  19. ırmaksu

ırmaksu Aktif Üye+

hangi site canım bu mantıklı

20. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

ben gerçek yaptırmıştım canım gelinlikçimde yapay çiçek hediye etmişti diğerini kuruttum duruyo diğeride süs olarak duruyo :)

Yasiree bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş