1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Forum Anasayfa Değişikliği

'Öneriler - Sorular' forumunda Seda tarafından 18 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

?

Forum yeni anasayfa düzeni nasıl oldu?

1. Bence iyi olmadı, eskisi daha iyiydi

0 oy
    0.0%
  2. Bence güzel oldu böyle kalsın

10 oy
    100.0%
  1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Kızlar bugün forumun anasayfasında bir değişiklik yaptık; Ana Sayfa ve GelinolmakForum yazısının yönlendirmesini değiştirdik, facebook gibi görünen olan bitene çevirdik. Kullanım açısından siz bu değişikliği nasıl buldunuz? Eskisi daha mı iyiydi yoksa bu güzel mi oldu? Cevaplarınızı bekliyorum ;)
    @Kübra @Yarem @yildiz @Sahra @sevim @Kubis @EzgiAker @Nudem @SAFİNAZ @merveyksl @FATMA SİNAN @türkan @oguzhansecil @özgeberkay @melahat şeker @Esengül @glmser @rapunzella @aşksınsen @avukathnm ve diğer tüm forumcu gelinler :asik

2. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

bence çok iyi olmuş :)

Yeliz ve Seda bunu beğendi.
  3. htugce

htugce İnci Üye+

Bencede böyle daha güzel olmuş :)

Yeliz ve Seda bunu beğendi.
  4. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Bence guzel olmus :)

Yeliz bunu beğendi.
  5. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

ayy bende diyorum acaba yanlış mı basıyorum neden bu sayfa açılıyor diye kendime kızıyordum bak yine aynı yere bastım galiba diye :D ama iyi olmuş ben çok daha işlevsel olduğunu düşünüyorum :)

Yeliz bunu beğendi.
  6. türkan

türkan Süper Üye+

Guzel olmuss ellerinize saglikk guzel forummz hergn gelissin kocamn olalimmm

rapunzella ve Yeliz bunu beğendi.
  7. chemwin

chemwin İnci Üye+

ben de yanlış bir yere bastım demiştim demek ki ayarlar değişmiş ben de alışamadım daha ama zamanla alışırız :)

8. Kübra

Kübra Aday Üye

Anasayfaya basmayi aliskanlik haline getirmistim olan bitene gidiyo ablam :D alisicam alisicam :)

9. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Alışkanlıkları bırakmak zor tabi bana şuan bir tuhaf geldi elim hep eski düzene gidiyor @Seda abla ama güzel olmuşş buna da alışırımmm bir iki güne :) emeğinize sağlıkkk

10. Yarem

Yarem Uzman Üye+

Bende sevdim ablam ellerinize sağlık :)

11. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Ben de ana sayfa butonuna alışmıştım o yüzden azıcık zorlandım:D Aslında olan-biten kısmını da hiç kullanmıyordum bir yandan iyi oldu benim için :)

yildiz bunu beğendi.
  12. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Bence çok iyi olmuş yeni açılan konuları hep kaçırıyordumm çok beğendim ben :)

13. glmser

glmser İnci Üye+

Bencede bu daha iyi ve güzel olmuş @Seda bende olan biteni kaçırıyordum ama bu sayede herşeyi takip edebilcem.:D

yildiz bunu beğendi.
  14. yildiz

yildiz Süper Üye+

ben daha alışamadım bir tuhaf geldi :bilmiyorum

15. SAFİNAZ

SAFİNAZ Aktif Üye+

anasayfaya tık yapıorum konulara şöyle bir bakayım diye olan biten çıkıyo :D dedim herhalde site eror veriyor yada seda çalışma falan yapıyor :) çıktım geri girdim hala aynı en sonunda kapattım çıktım tamamen keşke burayı daha önce görseymişim :D

Bu Sayfayı Paylaş