1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Fissler Düdüklü Tencere

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 22 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Heeey bu konudan gaza gelip Bernardo marka ikili düdüklümü iade edip yerine fark ödeyip fissler alacağımm :dans:cool Mağazayla iletişime geçtim bile merkezden haber bekliyorlar hafta sonu bebeğime kavuşurum :cool:

Büşra yağmur, mrvchn ve Seda bunu beğendi.
  2. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Canım bende almıştım ama iade edecegım Bernardo düdüklüyü arastırdım pek memnun yorumlar yok. İade edip yerine fissler alacagım. Sende baska eksiğin varsa tencereleri iade edip baska eksik alabılırsın. Böylelikle hem eksiğini aradan cıkarmıs olursun hemde içine sinen tencere almıs olursun :p :)

kızkulesi bunu beğendi.
  3. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

Tatlım baya oldu ben alalı, bi de mağaza kapanıyor diye baya indirimli almıştım şimdi de aldığım mağaza kapandı:) ama ilerde bendekileri birine verip ben fissler alabilirim;)

aytenengin bunu beğendi.
  4. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Anladım canım o zaman birine vermek saha mantıklı tabi

kızkulesi bunu beğendi.
  5. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Seda bunu beğendi.
  6. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

aynen canım ama senin iade etme şansın varsa hiç durma tabi:)

aytenengin bunu beğendi.
  7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

3 yil icinde dunyanin tencere-tava cesidini aldim, insan kullanmadan bilemiyor hangisi kullanisli hangisi degil. Oyle dusunme bence, Sirf kullanissiz veya buyuk bir sey aldim diye de yillarca eskisin diye kendimi eskitemem ki:hipnotize kullanmadigim o seramikleri, celikleri hep verdim. Bir tek tefal titanyumlarim duruyor. Belki bir boy celigini annene verirsin yerine gunluk boy bir duduklu alirsin, iste herkesin kendi duzeni evlenince ihtiyaca gore bakarsin artik :)

kızkulesi bunu beğendi.
  8. Seda

Aaa cok dogru bir karar vermissin bence gule gule kullan simdiden ;) ben de bernardodan almistim evlenirken, alinca paylas hangi model kac lt ;)

aytenengin bunu beğendi.
  9. Seda

Bana bu (4,5 lt) bile buyuk geliyordu :inekmod simdi 2,5 lt aldim coook rahat ettim, ileride ihtiyac halinde buyuge gecis yaparim, su an yikayip yikayip kullandigim icin kucuk olmasi cok isime yariyor. Indirimler oluyor bazen onlari takip et rahat olur ;)

Özlem bunu beğendi.
  10. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Tesekkürler paylasırım tabiki :)

11. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

çok teşekkür ederim bi tane 2,5 lt de bana lazım :):)

12. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

Haklısın aslında bende çelikleri göndereyim yerine bi tane küçük alayım diyorum:) bi kere geliyoruz dünyaya;)

13. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

fissler marka düdüklü tencereleri bernardo ve mediamarket mağazalarında bulabilirsiniz ;)

20180305_161632.jpg

cerensever, mrvchn, mldfyz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Bende bernando da gezerken görmüştm düdüklüm de yok satıcı fissleri çok övmüştü ama o an çok fiyatlı geldi birde hiç bilgim olmadığı için düşünmemiştim ama bu konuya rastlayınca fikrim değişti sanırım fissler alacağım, aklımda birde bosch’un yeni bir düdüklüsü çıkmış herşeyi pişirebiliyorsun belki onu da düşünebilirim ama onunla ilgili hiç yorum okumadım bilgim yok biraz araştırmam lazım :)

15. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Bu fisslerin üç çeşidi oluyormuş ya, ucuzu ve pahalısı arasında çok gerekli bir özellik farkı olduğunu düşünüyor musunuz? biri 450 mesela diğeri 650 gibi bir fark var, satıcılara bu konuda pek güvenemediğim için kullanıcısına sormak istedim ilk elden :D

16. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

eveet ben fissler almış kullanmış ve aşık olmuş bulunmaktayım:) 6+3.5 lt setinden aldım, buzluğa koymalık baklagil vs için 6 lt günlük yemekler içinse 3.5 lt kullanıyorum ve çok memnunum. önceden ı8sladığım nohutu 10 dk, soyulmuş patatesi 6 dk ve patlıcan yemeğini 5 dkda pişirdi :) herkese tavsiye ederim

krista, mrvchn, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş