1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Fethiye Balayı Otelleri

'Balayı - Seyahat' forumunda bahar01 tarafından 17 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. bahar01

bahar01 Üye+

nişanlımda fethiyeye gidelim diyor balayına.bende bakıyorum otellere.karar vermedık

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Mayıs 2017
    sevim bunu beğendi.
  2. Kübra

Kübra Aday Üye

Tonoz Beach Ölüdeniz de bi yere baktım kızlar 2 yetişkin 7 gece için Standart oda 539 lira diyo oda kahvaltısı varmış bi de :( çok mu az mı bilemedim :D

3. Kübra

Kübra Aday Üye

Günlük 53,94 oldu 5 günlük :D

4. tugba05

tugba05 Aday Üye

Bizim de düğünümüz 13 eylül,balayı için Fethiye'yi tercih ettik ve rezervasyonu yaptırdık :)

5. Hllal

Hllal Aday Üye

Fethiye Monteverde&Villas'ı tavsiye ederim. Fiyatları uygun ve çalışanları aşırı güler yüzlü. Sanırım 3 yıldızlı bir otel ama 5 yıldızlılardan daha bile çok beğendim :) Yemekleri de çok lezzetliydi. Otel küçük ama Animasyonları bile var :) Her sabah otel sahibinin kahvaltıda yanınızdan geçerken "Günaydın" demesi 5 yıldızlı otellerdeki asık suratlı çalışanlardan çok daha güzel diye düşünüyorum. Genellikle İngilizlerin tercih ettiği bir yer. Bir de eğer Fethiyeyi tercih ederseniz şunları yapmadan dönmeyin derim:
    Tekne Turu (Yemekli oluyor ve müthiş koylar geziliyor)
    Dalma (O turkuaz denizin içinde neler vat mutlaka görün ve fotoğraflarınızı çektirin, harika bir deneyim. Bu da gene yemekli ve eğitmenler sürekli yanınızda yani korkulcak bir şey yok bana güvenin :) sadece biraz kulak ağrısı)
    Saklıkent Kanyon (Jeepler ile Kanyona seyahat ediliyor ve bu esnada turistler ve köylüler ile su savaşı yapıyorsunuz. En son bir de çamur banyosu. Bu da yemekli. Zaten genellikle tüm turlar yemekli oluyor.)
    Bir de halk plajına değil de özel plajlara gidin derim. Halk plajı sürekli kalkan teknelerden dolayı biraz dalgalı ve taşlı. Özel plajlar çok çok daha güzel. Ancak tavsiye edeceğim tek plaj ise Sun ile birşeydi. Hatta oteli de vardı bu plajın. Hatta orda bile kalabilirsiniz ama fiyatları bilmiyorum :)
    Hatta Fethiyeden Marmarise otobüslerle 30TL'ye geçebilirsiniz de.
    Bide şunu ekliyim, saydığım turları otelden almayın merkezlere inerken tur şirketleri var pazarlık yaparak en uygun fiyata aynı turu alabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)
    Not: Önerdiğim otel ayrıca Bodrum havası da veriyor. Mavi-Beyaz boyanmış.

6. Yaseminnn

Yaseminnn Aday Üye

Merhaba Bende 24 temmuzda evleniyorum ve her ikisinide sectim oncelikle iki gece fethiye faralya koyunde nauticalde kalicaz balayi suitinde cokk gzl cennet otesi bir yer huzurlu sakin bir yer fiyatindan dolayi cok fazla kalamiycaz daha sonra bodruma gecip vera mirimar resortta kalicaz otel suan yenileniyor 1 mayista hizmete acilacak hersey dahil bi otel 3 gecede ordayiZ bn cokk arastirarak secim yaptim incelemeni tavsiye ederm

emosh ve merveyksl bunu beğendi.
  7. neslihanu

neslihanu Aday Üye

Merhaba ben de yeni üyeyim bodrum u da Fethiyeyi iyi biliyorum Fethiye ye 1defa gitsen bi daha aramazsin aktiviteleri çok herseyi 1 defa yapsan yamaç parasutu safariler vs.. denizi de kesinlikle bodrum daha iyi.. Bodrum a tekrar tekrar gitmek isteyeceğin kadar güzel.. sakin bir bodrum tatili tercihim dersen kuum Otel bodrum a bak derim ya da Voyage türkbuku. ..

every25 bunu beğendi.
  8. Elifimmm

Elifimmm Üye+

Biz de balayı tercihini Fethiye'den yana kullandık liberty hotels Lykia rezarvasyon yaptırdık ama çok içime sinmedi gibi bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen ?

9. fethiye

fethiye Yeni Üye

tek kelimeyle supersin bu paylaşımın tam benlik

10. fethiye

fethiye Yeni Üye

Kızlar bence maddi durumunuz iyiyse balayını yurtdışında yapabilirsiniz örneğin yunanistan adaları,tabi benim tercihim ve nisanlimin da isteği fethiye hem benim adım olduğu için hem güzel bi balayı mekanı olacağı için

11. demetcinar

demetcinar Aday Üye

Merhaba,
    Otele gttiniz mi acaba?
    Ben gecen sene rezarvasyon yaptirmstm 1 agustosta otele giris yapacagiz.

12. Bihter

Bihter Uzman Üye+

13. melekateş

melekateş Aday Üye

Ya meraba bişey sormak istiyorum ben kapalı bi bayanım ve balayı için otel pek istemiyorum denize havuza yada eşimle gezerken rahat acık gezmek istiyorum bu yuzden otel benim için 2. Planda kalıyo dağ evleri var biliyorum fakat hangisi güzel uygun fiyatta nerde var bi türlü karar veremedim deneğimi veya düşüncesi olan aceba yardımcı olabilirmi...

14. Bihter

Bihter Uzman Üye+

Dorian da resmen aç kaldık ama Fethiye cok güzel bi yer otele sadece gece girdik sürekli gezdik
    Perili bay coookkk güzel bit oteldi Datça da hayran kaldık resmen herkese tavsiye ederim Akyaka ya bayıldıkkk sessiz sakin tatil yapmak isteyenlerin aradığı mekan Akyaka

15. EzgiNadir

EzgiNadir İnci Üye+

16. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

merhaba guzel gelınler evlılıgıme az kalmıs donemlerdeyım :) bu süreçte fecı bal ayı yerı arayıslarına gırdım nışanlım kapodokya dıye tutturmustu :) kafa dınlemek ıstıyoruz sesız yerler tercıhımız yoğun ıs tempomuzdan dolayı :) artık oraya gıtmek ıcın rezerve bıle yaptık ama @EzgiNadir aklımızı çeldı ve rota muğla/Fethıye bungolav evlerı olacak sizlerede fıkır olsun beybıler :) :*
    deluxe bungalov.jpg swimp up.jpg

17. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

woww çok güzelmiş burası canımmm :asik:asik

EzgiNadir ve ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  18. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

vallahı cok guzel tek kelımeyle bende bayıldım bıan once evlensemde gıtsem yahu sabırsızlanıyorum ayol :) :) ahahhahaha :)

sedaozer bunu beğendi.
  19. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Ahahah :D :D canım bu otelin tam ismi nedir acaba :))

ESRATAŞÇI ve EzgiNadir bunu beğendi.
  20. EzgiNadir

EzgiNadir İnci Üye+

sahra su otel fethiye ismi galerisinde resimleri var detaylı.. normal otel i de var bungalov evleride... önünde havuzu olanlar ve olmayanlar olarakta 2 ye ayrılıyor :) haliyle normalotel fiyatı daha uygun 18 tane toplam bungalov evi var 6 sının önünde havuzu yok ayrı biryerde kalıyoru ... önünde havuzu olan bungalov evler işte otelinn en sakin kısmında arka kısımda yer alıyor önünde güneşlenmek için biryeri ve havuzu var tam balayı çiftleri için açıkcası... :) içinde 11 tane havuzu var.. tek skıntısı denize sıfır olmaması :( ama ölüdenize ücretsiz servisi var götürüyor geri getiriyor :) muğlanın ovacık köyünde otel ... uçakla gidersen eğer havaalanından havaş servisine binip otogarında inip taksiyle yada dolmuşla gidebiliyorsun otele :)

sedaozer ve ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  21. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

sahra su otel kuzum :)

sedaozer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş