1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Farklı Bir Şehire Gelin Gidecek Olanlar

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda yildiz tarafından 2 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Zamanla oturucak kuzum ama yüz verme gerçekten

Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Başlığı Görünce Yazmazsam Olmaz Dedim :D Ben Samsunluyum İşim Gereği Samsunun Alaçam İlçesinde Yanlız Yaşıyorum Sözlüm Sivaslı Şuan Kars da Askerde Balıkesirden İş Teklifi Aldı Askerden Gelince Görüşmeye Gidecek Eğer Orada Çalışmak isterse Balıkesir'in Bandırma Yada Erdek İlçesinde Yaşayabiliriz Ama Orası Olmazsa Bursada Da İş Görüşmesi Yapacağı Yer Var :acim 1 Ay Sonra Bakacağız Ne Olacak ;):alkis

3. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Hayırlısı olur inşallah hakkınızda canım.ama farklı şehir zor oluyor biraz

Songül5555 bunu beğendi.
  4. melodika

melodika Uzman Üye+

Nasıl Büşracımm biraz daha alıştın mı :/

5. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Saol Tatlım zor oluyor evett hayırlısı diyorum bende Bazen kurulu düzenim bozulacak nasıl bas edebilecek miyim diye düşünüyorum alışırken zorlansamda sevdiğim yanımda olduğu içim baş ederim gibi geliyor ama çok da düşünmemeye çalışıyorum

6. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bencede çok düşünme işin içinden çıkamıyor ozaman insan bende eşim yanımda baş ederim diyordum ama 6ayda anca oturdu düzenim eşime aynı evde alışmam.sadece beni zorlayan ailesi ve binadaki akrabaları iş bulsam onlardan da kurtulurum diye düşünüyorum artık:)

Songül5555 bunu beğendi.
  7. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Alıştım şükür canım bu ara kursum olduğundan fazla gelemiyor eşimin ailesi şükür.bide işe başlasam kafam iyice rahat edecek.binadakilerden özelliklede eşimin dayısı gilden yani eltimin ailesinden canım.

melodika bunu beğendi.
  8. melodika

melodika Uzman Üye+

Sevindim canım senin adına kolay değil çünkü haklısın kursa başlaman çok iyi olmuş en azından işe başlayana kadar hem bir çevre edinirsin hem dediğin gibi sürekli gelmezler inşallah herşey daha güzel olur :*

9. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

İnşallah canım hepimiz için güzel olur:*

melodika bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş