1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evlilik Yıldönümü Kutlaması

'Özel Günler' forumunda bride-to-be tarafından 29 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Merhaba sosyal gelinler :sagdankucak

Birinci evlilik yıldönümümüze 1 hafta kala, kafamda çeşitli hazırlıklar-planlar dönmeye başladı :) Benim dönemimde ve benden birkaç ay sonra evlenen epey gelinimiz var :guzellik Haydi bu başlık altında planlarımızı, önerilerimizi, süslemelerimizi, hediyelerimizi, menülerimizi vs. paylaşalım <3 Tecrübeli gelinlerden de yıldönümlerinde ne hazırlıklar yaptıklarını bizimle paylaşmalarını rica ederiz :*

EceG, tuğbabenli, Gizem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. mmlke

mmlke Uzman Üye+

Bizim düğün tarihlerimiz aynıydı senle :) biz evlilik yıldönümünde fethiyede tatilde olacağız inşallah. Bilerek tatili yıldönümüne denk getirdik hem ikinci balayı gibi olur diye düşündük :) tatil dışında başkada özel birşey ayarlamadık düşünmedik açıkcası.

bride-to-be bunu beğendi.
  3. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

ben planlarımdan bahsedeyim. Evlilik yıldönümümüz 5 ağustos. Cumartesiye denk geldiği için, sevgili eşim Ayvalık'ta bir haftasonu kaçamağı ayarlamış :asik Yani o gün evde olmayacağız, bu sebepten ben de kutlama planımı 4 ağustos akşamı (yani kına yıldönümümüz :D) yapmaya karar verdim.

Masamı siyah-beyaz-gümüş-kırmızı konseptinde dekore edeceğim. gümüş renk örtü kullanacağım. Siparişini verdiğim gelin-damat servis setini kullanacağım.
    kece-ile-gelin-damat-servis-takimi1.jpg
    Şarap kadehlerimizi bu süslerle konsepte uyduracağım.
    [​IMG][​IMG]

masamın ön tarafını çeşitli aksesuarlar ile süsleyeceğim.
    [​IMG][​IMG]

masamın ortasında kullanacağım bir aksesuar :) bunun dışında kalp keçeler ve mumlar ile masa üstü süslemesi yapacağım.
    gelin-damat-pop-up-masa-orta-susu-2684-22-B.jpg

Masamın arkasındaki duvarı ip ve minik mandallar kullanarak kına-düğün fotoğraflarımız ile dekore edeceğim.

yemek olarak (diyette olduğumuz için) tavuk sote, fırında patates, salata yaparım diye düşünüyorum şuan.

pasta olarak da tek kişilik olan minik pastalardan alacağım bir tane. üzerine de mumlar :pasta
    [​IMG][​IMG]

şimdilik planlarım böyle :)

4. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

biz de haftasonu için gidiyoruz yakın bi yere, ama ben bir önceki gece için sürpriz planlar yaptım :)

5. melodika

melodika Uzman Üye+

Hazırlıklar ve oluşturulan konsept tam anlamıyla ufak ufak detayların birleşimiyle bir bütün oluşturmuş :) inşallah herşey güzel olur, birlikte nice yillariniz olsun :)

6. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

Bizim 12 mayıstı. İkimiz de özel günleri kutlamayı sevmeyiz. Alanyada tatildeydik. Hem Öyle denk getirdik, hem mevsimin uygun oluşu, hem de arkadaşımızın düğününün oluşu orada. Hepsi bir arada oldu. Bizim için en güzel hediye o oldu 8 gün bütün stresi atmıştık deşarj olup dönmüştük :)

7. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

teşekkürler, aminn :)

melodika bunu beğendi.
  8. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

o da güzelmiş :) biz ancak haftasonu için kaçabiliyoruz :)

9. mmlke

mmlke Uzman Üye+

Biz bir gün öncesinden başlatacağız tatili ayrıca memlekette olduğumuz için evimizde de olmıcaz zaten o yüzden evde bir hazırlığım olmayacak. Başbaşa tatil yapmak bizim için yeterli olur diye düşünüyorum ya biz öyle özel gün kutlamalarını pek seven bir çift değiliz. Yıllarca ayrı kalınca birlikte olmak bizim için en büyük kutlama oluyor :) senin hazırlıklarını da beğendim özeniyorsun her detaya maşallah rabbim mutluluğunuzu bozmasın inşallah

NeslihanM, Bride16 ve bride-to-be bunu beğendi.
  10. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Biz ilk yildonumumuzde esimle yemege cikmistik, ordan da birseyler icmeye gitmistik. 1 agustos ikinci yildonumumuz. Evde hazirlik yapmayi dusunmuyorum. Herhalde yine disari cikariz. Ozel gunlerde yaptigin hazirliklari goruyorum, gercekten cok hos. Ozenle hazirliyorsun herseyi :) Simdiden birlikte nice mutlu seneleriniz olsun.

11. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

canım hazırlıkların birleşince güzel bir şey çıkar ortaya inanıyorum. bizim bir nikah bir de düğün tarihimiz var biz özel bi tarih ve nikahımız kıyıldı diye 06.06 yı evlilik yıl dönümü kabul ediyoruz yani bu sene eşim 17 temmuzda seyirde olduğu için öyle yaptık seneye inşallah 2 tarihte de yan yana olup kutlama yaparız ;):asik bu sene 06.06 salı gününe geldiği için ondan önceki haftasonu kaçamak olarak bodruma gittik çok romantik ve eğlenceliydi kaldığımız otel rezervasyonda balayında da antalya da yine o otelde kaldığımızı ve evlilik yıl dönümü için geldiğimizi bildirdiğimiz için alacarte rezervasyonu yaptılar ve oraya da bildirmişler akşam rum alacarte bizi dansa kaldırdılar gül yaprakları vardı masa çok romantik şekilde süslenmişti ve üstüne pasta getirdiler bizim için çok özeldi :asik 06.06 da da yemeğe çıktık romantik bir yemekle tamamladık. sonraki haftasonu da dikili ve bademli koyuna gidip yıl dönümü kutlama haftasını tamamlamış olduk ;)

melodika ve sibell28 bunu beğendi.
  12. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

size iyi tatiller o zaman şimdiden :) ilk kutlamalara özeniyorum özellikle :) ileriki yıllarda ben de kolaya kaçarım :D

mmlke bunu beğendi.
  13. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bu sene ilk kutlamamız olduğu için özeneyim dedim açıkçası biraz :) sonraki yıllarda ben de dışarıda yiyip içmeyi tercih ederim sanırım :D

mrvchn bunu beğendi.
  14. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

sizin de dolu dolu geçmiş maşallah :) biz de nikah yıldönümümüzde dışarda müzikli bir mekanda yemekli eğlenceye gitmiştik :) bu haftasonu da bir gecelik bir konaklama yapacağız ayvalıkta :) bizim de ilk balayına gittiğimiz yer ayvalık :)

Gizem bunu beğendi.
  15. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

biz balayına gittiğimiz yere (antalya-sorgun) değil bodruma gittik canım sadece otel aynıydı (voyage)

16. mmlke

mmlke Uzman Üye+

Teşekkürler canım size de iyi kutlamalar ;)

17. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Harika plan yapmışsın canım :) ellerine düşüncene sağlık nice nice evlilik yıl dönümleri kutlayin inşallah :)

18. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

dün geceki kutlamamızdan :asik
    IMG_20170804_174915.jpg IMG_20170804_174927.jpg IMG_20170804_174504.jpg IMG_20170804_174352.jpg IMG_20170804_174410.jpg IMG-20170804-WA0028.jpg IMG-20170804-WA0023.jpg IMG_20170804_200120.jpg 1501883239983.jpg 1501883326111.jpg

19. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bu da yıldönümü hediyem :asik
    IMG_20170804_195952.jpg IMG_20170804_191643.jpg

gulsencaglar, EceG, Seda ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  20. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Bu Sayfayı Paylaş