1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evlilik Teklifi ;)

'Diğer' forumunda Benay tarafından 30 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Cok guzel gorunuyorsunuz masallah :) Allah mutlulugunuzu daim etsin canim.

Dilan62 bunu beğendi.
  2. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Çok sağol kuzum :) allah hepizie çok güzel günler nasip etsin kötü insanları ilişkilerimizden uzak tutsun bebegim :) bende öyle bir görümce var ki kardeşiyle beni kıskanıp oturup ağlayan bir kadın :komik bizi de açıkcası maffeden de bu işte :) her ilişkide bir problem oluyor kuzum ne yapıcaksın :) bazen yakınındaki bazen uzağındaki kişi problem yaratıyor uzun lafın kısası kötü insanlara allah fırsat vermesin kuzum :)

cerensever bunu beğendi.
  3. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Amin kuzum :) çok teşekkür ederim allah gelişim mutluluğuna gölge düşürmesin :)

4. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahahahaha ya şuan senin sorununu o kadar iyi anladımki tabi benim öyle kötü değildi öyle diyemem ama kıskançlık ve biraz aile sorunları zor süreçler iyi düşünmek tartmak gerekir özellikle sevdiğin adamı iyi ölç tart tabiki ailesini çöpe atsın demiyorum ama senide ezdirmesin :):):)

Dilan62 bunu beğendi.
  5. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Bazen iyi oluyor bazen cadılıgı tutuyor benim görümcemin kuzum en kötüsü kıskanclık ve sanki biz çocuğuz gibi bizi etkisi altına almaya herseye karışmaya çalışıyor hiç kırmamaya çalıştım ve erkek arkadasım adım herşeyi anlatmadım sonrasında birikti birikti ve patladım kuzum ama erkek arkadasım yani Gökhan beni hiç ezdirmiyor son olaydan sonra tamamen gözü açıldı fazla aynı ortama bile sokmuyor bir problem çıkarsa ablası kendisi hallediyor keşkenin bu problemleri baştan paylaşsaydım onunla hiç bu kadar yıpranmazdım eğerek seninde böyle bir problemin varsa kuzum tatlı dille anlat hep olanları :)

cerensever bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

karşındaki görmeyince tatlı dille de anlatsan çok faydası olmuyor ama sen en iyisini yapmışsın şimdi herşey dah yoluna girecektir ama ailesel sorunlarda sen sakın tek başına çözüm arama yorulursun birikir böyle patlarsın erkek arkadaşın halletsin seni karıştırmadan hatta bu durumları artık sana yansıtmasın kendi çözsün olması gereken de budur. İlişkiniz için.:)

Dilan62 bunu beğendi.
  7. Ruci

Ruci İnci Üye+

Çokl sevindim canım gözün aydınn allah tamamına erdirsin inşallah çok mutlu olun ❤️

Dilan62 bunu beğendi.
  8. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

bir ömür boyu mutluluklar dilerim canım :):) çok ama çok mutlu olun

Dilan62 bunu beğendi.
  9. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Çok teşekkür ederim hayatım :) amin :)

10. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Teşekkürler birtanem :) allah hepimizi çok mutlu etsin <3

Özlem bunu beğendi.
  11. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Tabi haklısın karşıdaki görmeyince daha zor oluyor herşey tek basına aile sorunlarıyla mücadele etmek çok yıpratıyor kendimden bildiğim için onu da tek bırakmak iştemiyorum kuzum :) artık birbirimize herşeyi anlatıp ortak çözüm buluyoruz veya ortak tavır ediniyoruz :)

cerensever bunu beğendi.
  12. cerensever

cerensever Uzman Üye+

en güzeli kesinlikle doğru bir karar almışsınız öyle de olması gerekiyor :) belki sevgili olsanız tamam diyorsun sonuçta ben neyiyim oluyor ama iş ileri boyutta artık düşünerek hareket etmelisiniz :)

Dilan62 bunu beğendi.
  13. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Aynen kuzum :asik

cerensever bunu beğendi.
  14. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

Kızlar ben de anlatayım hikayemi. Eşim de ben de Ankara'da doğup büyüdük. İkimiz de Ankara takımı Gençlerbirliğini tutuyoruz. İdmanlara vs gideriz müsait oldukça, o yüzden teknik direktörü futbolcuları vs tanırız.
    Eşim yine bir gün sabah idmana gidelim dedi, ben de tabii altında bir şey aramadım. Neyse gittik işte idmanı izliyoruz. O sırada kameralar bizi çekiyormuş, haberim yok benim. Bir de evimiz gibi olduğu için biraz rahat davranıyorum. Eşim uyarıyor hatta düzgün otur vs diye. İdman bitti, futbolcuların soyunma odasına geçmesi için önümüzden geçmeleri gerekiyor. Ellerinde bir pankart vardı. Klasik benimle evlenir misin yazıyordu. Ama kendisi hazırlamış pankartı, elleriyle boyamış. Sonra çevremizdeki insanlar tebrik etti, öylece bitti. 2-3 gün sonra da spor kanallarında gezmeye başladı videomuz. :) babam da oradan gördü, açıkladık daha sonra. :D
    Öncesinin hazırlıkları da duruyor elimizde video olarak, evlilik teklifi de duruyor. Gazetelerdeki haberleri de kesip kolaj yaptık kendimize hatıra olarak. :)

15. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Ebruyla Halil Siz misiniz yoksa bir video izledim ama çok var hangisi bilemedim :arzula

Özlem bunu beğendi.
  16. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

Evet biziz. :)

Özlem ve MasallPrenses bunu beğendi.
  17. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

İzledim canım çok güzel bir süpriz olmuş mutluluğunuz daim olsun <3

Özlem bunu beğendi.
  18. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

Çok teşekkür ederiz :) Gerçekten sürpriz olmuştu. Zaten belli bayağı salaşız. :)

Özlem bunu beğendi.
  19. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

harikasınız canım maşallah mutlulugunuz daim olsun :):) harika bir evlenme teklifi olmuş bence :)

20. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Bende izledim videoyu, ne güzel sen ne kadar sakin kalmışsın ben direk ağlardım boynuna sarılırdım yerimde duramazdım :D hep mutlu olun inşallah darısı alamayanların başına olsun :p

Bu Sayfayı Paylaş