1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evlilik Teklifi ;)

'Diğer' forumunda Benay tarafından 30 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:*tabiki eder kuzum masallah dedigim ciftlerdensiniz rabbim daim etsin yapar gonlunu istedigin gibi eminim bunu bile dusunmesi cok guzel zaten mutlu olun hep insallah<3

mmlke ve aytenengin bunu beğendi.
  2. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Amin canım benim cok tesekkur ederim eksik olma hiç :*

mldfyz bunu beğendi.
  3. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Aynen kuzum :D

4. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Aynen kuzum :D

bsyl bunu beğendi.
  5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

ay maşallah hadi Allah tamamına erdirsin inş. kız sen benim teklifi hatırlamıyor musun, dış çekimin sonunda nikaha bir saat kala aldım ben üzerimde gelinlik ile her türlüsü oluyor teklifin :D

aytenengin bunu beğendi.
  6. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Hahahahah ciddimisin ya :D okumusturum illaki ama hatırlayamadım :D o zaman ben sükretmelimiyim :dua ama şaka maka düşünüp mutlu etmek istiyorlar ya o bile yeter canım benim :asik

tuğbabenli bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

nayır nolamaz de ve kabul edemem de :D:D olmaz gözlerinin içine bakmalı bir güzel o sözleri duymalısın sıcacık ellerini hissetmelisin :D:D

aytenengin bunu beğendi.
  8. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Ah kuzum askerde olmasaydı eli kolu baglı olmasaydı hiç elleri ellerimde olmadan yaparmıydı o teklifi :agla

cerensever bunu beğendi.
  9. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yaaa deme öylee üzülmee onuda yapacaktır gelince az kaldı hem daha güzel olacaklar için :)

aytenengin bunu beğendi.
  10. Ruci

Ruci İnci Üye+

Kahkaha attım resmennn yaaa:cokkomik:cokkomik çok değişik bi teklif çeşidi olmuş ama olsun arada aşk, sevgi olunca herşey muhteşem geliyo insana ki enişte beyde illa ki telafi eder canım allah tamamına erdirsin çok mutlu olun inşallah❤️

aytenengin bunu beğendi.
  11. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Hahaha bende ilk görünce sebepsizce güldüm :D isteme olayından once evlilik teklifi yapmak istiyordu burda olmadıgı içinde bu sekilde nasip oldu insallah telafi eder :) çok tesekkür ederim canım benim cok sağol :*

Ruci bunu beğendi.
  12. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

yaaa yapmış işte çok güzel çok şaşırmışsındır :D:D

aytenengin bunu beğendi.
  13. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Hiç sorma kuzum gercekten cok saskınım :D

Özlem bunu beğendi.
  14. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Kiz olsun bak ben bile henuz teklif alamadim hani sozle soyledi onceden ama boyle suprizli bisi olmadi ve 3 ay sonra dugunumuz var :):):)

aytenengin bunu beğendi.
  15. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Hahah herkesin bir derdi var valla desene :D sende en güzel şrkilde alıtsın inşallah <3

NeslihanM bunu beğendi.
  16. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Himm dusunuyorum dusunuyorum ve pek sanmıyorum :):) yani neyse yapicak bisi yok :)

aytenengin bunu beğendi.
  17. melodika

melodika Uzman Üye+

Neden olmasın kiiii:arabeni sevdiceğin askerdeyken bunu düşünmüş isteme öncesi olsun diye uğraşmış emin ol yanına gelince telafi eder kuzum hayırlı uğurlu olsun Rabbim mutluluğunuzu daim etsin:cak seni mutlu ettiyse gerisi hiç önemli değil:dans:guzellik

aytenengin bunu beğendi.
  18. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Canım <3 çok tesekkür ederim, gercekten şu zamanda hersey cok cok zor. Böyle sürprizler insanın içine su serpiyor. Cok daha güzelini yapacagına eminim insallah :asik amin insallah rabbim kimsenin mutlulugunu bozmasın :dua

melodika bunu beğendi.
  19. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

<303.02.2018 :) <3evlilik teklifi aldığım tarih Kızlar :) çift olarak sözde bir akşam oturup sohbet muhabbet için Ağva da bir yere gittik fakat sonra böyle olmadığı anlaşıldı :asik
    Son dakikaya kadar anlamadım ilk başta fotoğraf çekimleri yapıldı ama erkek arkadasım fotoğraf çekilmeye çok meraklı olduğu için tuhafıma gitmedi fakat :) ama birden bire bir Rafet El romanın ömrümün sahibi şarkısı çalmaya başlayınca evlenme teklifi edicegini anladım :) benim için hiç unutamayacağım çok güzel bir gün oldu :)

D918ECA5-F834-4F0D-AA91-5C9F11ABE7C2.jpeg 7282D42B-CF48-4EA8-9BCF-87FA483410C3.jpeg 9DCFAB30-F7E5-465C-8526-225B69D85FBF.jpeg 2FFFF2CA-3B6F-4AE4-80B2-2F3F863A87E1.jpeg 59E97276-A44E-40B4-B7AC-DA907B952A99.jpeg BAB99216-5CDB-4871-B162-7DEC92B1EE4E.jpeg E535F8B6-7DB8-4BDF-9262-B08F0B80891B.jpeg

20. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yaaaa çok mutlu oldum kuzucum senin için inş hayırlısıyla devamınız gelsin ya maşallahhh maşallahhhh çok güzelsiniz hep böyle mutlu olun hiç kopmayın birbirinizden :) sorunlar geçer gider herkesin ilişkisinde sıkıntılar oluyor ara sıra siz birbirinize bakın :)

Dilan62 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş