1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evin Olmazsa Olmazı Halılar :)

'Ev Dekorasyonu' forumunda Seda tarafından 7 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Halı yıkama makinasında heralde değil mi çamaşır makinası olamaz heralde? :)
    Benim düşündüğüm makinaya nasıl sığacak oldu battaniyeyi bile zorla yıkıyom ben :)

2. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Çamaşır makinesinde yıkanıyorsa o kilim tarzı bir seydir o zaman. Halinin makinede yikanacagini hiç sanmıyorum bi kere battaniye yumuşak olmasına rağmen zor sığıyor hali daha sert nasıl katlayıp makineye koyacaksın ki ben pek ihtimal vermedim bu işe :)

3. Taşçaynar

Taşçaynar Aktif Üye+

@mysterious88 Senin bir fotoda bir kilim gördüm. Kırmızı, siyah, beyaz. Ne güzel bir şeydir. Markası nedir acep? :rolleyes:

Gizem bunu beğendi.
  4. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Canım istanbuldaki evimizi eşyalı kiraladık hali yoktu bende a101 de gezerken gördüm eylül gibi ordan almıştım çok ucuz bir şeydi piknik sezonu geliyoe takip et bence yine gelir ;)

5. Taşçaynar

Taşçaynar Aktif Üye+

Kız bunlar o kadar şık mıymış. Çok beğendim canım, güzel günlerde kullan :) kullanışlı, sağlam mı peki, memnun musun?

6. Littlelady

Littlelady Aday Üye

7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Temizliği konusunda dikkatli olmakta fayda var, sadece süpürülüyor silme/yıkama yapılmıyor. İkeada 2 çeşit bu halıdan var; biri gerçek post diğeri peluş olan sanırım bu peluş olanı. Bu Silinebilir belki ama yıkama yapılmaz, yatakodası için hijyenik gelmiyor ama tercih senin :)

8. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Eveet aradan uzun bir süre geçmiş madem biz de hazır bambu bir sanat hali beğenmisken memnun kalıp kalmadığinizi öğrenebilir miyim? :) sizde bambu hı var mı mesela biz önceden hiç duymamıştduymamıştik yumuşak güzel renklerde falan ama temizliği kalitesi vs nasıldır bilmiyoruz. Satıcılar da malum kötü demiyorlar hiç

9. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

[​IMG] [​IMG] ben halı rengime karar veremedim, şu an serili olan eski bi halım sadece ölçü için serdim. perdelerim yeşil koltuklar antrasit, kirada olduğumuz için duvarlar duvar kağıdı ve rengini değiştiremiyorum. benim tercihim koyu gri eskitme halılar ama eşim daha renkli istiyor:) sizin tavsiyeniz var mı?

Maşuk, yeni_gelin ve Özlem bunu beğendi.
  10. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

eski halında gayet uyumlu olmuş bence canım yeşil desenli bir halı da tercih edebilirsiniz :) gidip bakıp ortak karar verin bence

gizogizo bunu beğendi.
  11. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

bence eski halında yeni gibi duruyor rengide hoş geldi ya :) ama daha farklı bir halı istiyorsan seçenekler çoook seçmektee çook zor :arzula

gizogizo bunu beğendi.
  12. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

[​IMG] [​IMG] salon halımı aldıım:) diğer odalarda kullanmayı düşünmüyorum, pek halı insanı değilim. burda da dekoratif olarak tercih ettim zaten:)

mmlke, mldfyz, DAMLA01 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  13. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

güle güle kullan canım :)

gizogizo bunu beğendi.
  14. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

çook teşekkür ederim canım:) insan yeni ciciler alınca mutlu oluyor yaa:)

Bu Sayfayı Paylaş