1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evde Nişan Kıyafeti

'Abiye' forumunda didemonur tarafından 2 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. didemonur

didemonur Üye+

Herkese merhabalar günaydınlar :asik:asik Öncelikle aileleri tanıştırma konusuyla ilgili sorularıma bıkmadan ve içtenlikle verdiğiniz cevaplar için çokk teşekkür ederim. Söylediklerinizi kendi kafamdakilerle birleştirdim ve çok şükür sorunsuz geçirdik. Şimdi yeni bir sorum olacak : Biz Aralıkta nişan yapmaya karar verdik. Evde en sevdiklerimizle yapacağımız bir nişan olacak inşallah. Ama ben kıyafet konusunda o kadar kararsızım ki delirmek üzereyim..Konseptimiz gece mavisi olacak..Erkek arkadaşım lacivert giyecek. Şimdiden teşekkürler <3<3<3<3:*:*

2. türkan

türkan Süper Üye+

Merhaba :) Kıyafetin modeli mi yoksa rengi mi kafanı karıştıran ? Evde olacaksa zaten sadece bir model tercih edersin diye düşündüm..

didemonur bunu beğendi.
  3. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Canım bakıp arasında kaldığın modeller var mı yoksa daha hiç bir model yok mu elinde ona göre bişey diyelim istersen ;)

didemonur bunu beğendi.
  4. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Tatlim evde yapicaksan sadelikten yana ol benimde oyleydi sacimi makyajimi dahi kendim yaptim. Ayrica kararsiz kaldigin elbise modellerini at bi bakalim o zaman daha iyi fikirler veririz sana ;)

didemonur bunu beğendi.
  5. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

canım evde olacaksa sade tercih et.modeller varsa daha çok yardımcı oluruz.hemde zevkine göre yardımcı oluruz.

didemonur bunu beğendi.
  6. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

merhaba tatlım
    evde olcaksa kıyafetını sade tercıh etmenı onerırım ama eger kafanı karıstıran modeller arasında kaldıysan onlardada yardımcı oluruz :*

didemonur ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  7. sheima

sheima Yeni Üye

Bence evdeyse gayet sade bir abiye tercih edebilirsin. Balık modeller çok güzel oluyor. Ben kendi nişanımda öyle bir model tercih etmiştim. Çok da güzel olmuştu.

didemonur bunu beğendi.
  8. gamzeeazd

gamzeeazd İnci Üye+

Sade bir abiye tercih Etmen daha iyi olur makyajın saçın da çok abartılı olmazsa sade olsa güzel olur. BenM nişanmda evde oldu. Makyajimi abartmştı kuaför. Hiç yakıstrlmamşti. Pek abartılı hiç sevmem normalde işte o anki heyecanla tamam diyip geciştrmştmm.
    Sade kıyafet abartisiz saç makyaj çok güzel olur canım.

didemonur bunu beğendi.
  9. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Canım tebrik ederim öncelikle :gulumse bence evde olucak madem çok şık sade bi elbise giyebilirsin balık model güzel olabilir , şifon elbiselerde çok güzel duruyor tema rengin zaten çok hoş , abartıdan uzak makyaj yapmalısın bence , herşey istediğin gibi olsun :gozkirp:gozkirp

didemonur bunu beğendi.
  10. sevgilacin

sevgilacin İnci Üye+

merhaba tatlım, bak verdiğim linkte arkadaşların güzel paylaşımları var:) tam sayfayı mi attım bilmiyorum 37.sayfada bende resim attım kırmızı bi elbise. benim de nisanım evde olmuştu:)
    gelinolmak.com/forum/threads/nisan-elbiselerimiz.120/page-37

didemonur bunu beğendi.
  11. didemonur

didemonur Üye+

Modeli daha çok kafamı karıştırıyor açıkçası.Çünkü renk belli ama ne tarz bir şey olması konusunda kararsızım .:(

türkan bunu beğendi.
  12. didemonur

didemonur Üye+

İnternette gezmediğim site kalmadı.Küçük bi şehirde yaşadığım için çok tercihim de yok açıkçası. O nedenle uzun bi model olması ve rengi haricinde hiç bir şey net değil :aglamakli

Esrahımm bunu beğendi.
  13. didemonur

didemonur Üye+

Ben de makyajımı kendim yapmayı planlıyorum :kocamangul bunu duymak beni çok rahatlattı. Kafamda beli bir model yok malesef ki... Sadece rengi belli ve boyunun uzun olmasını istiyorum.

14. türkan

türkan Süper Üye+

bence uzun ve sade bir kıyafet tercih edebilirsin evde nişan için. Hem ağır ve şık olur hemde rahat.. kısa olmasın bence söz kıyafeti nikah kıyafeti gibi olur.

didemonur bunu beğendi.
  15. didemonur

didemonur Üye+

Modelleri seçip en kısa sürede yükleyeceğim çok teşekkürler <3<3<3:)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  16. türkan

türkan Süper Üye+

renk ne olacak ?

didemonur bunu beğendi.
  17. didemonur

didemonur Üye+

Çok incesiniz teşekkürler :gulumse:gulumse modelleri seçip yükleyeceğim.

ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  18. didemonur

didemonur Üye+

Balık modeller benim de aklımda vardı ama sanki ne giysem yakışmayacakmış gibi hissediyorum :ayipettin:(:(:(

19. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

hangi renk olucak canım

didemonur bunu beğendi.
  20. didemonur

didemonur Üye+

Çok teşekkür ederim. Ben de sadelikten yanayım. Özellikle makyajda :) en fazla rimel ve göz kalemini abartabilirim belki :kocamangul kıyafet için mümkün olduğunca sade seçimler yapacağım dediğiniz gibi...

Bu Sayfayı Paylaş