1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Evde Bekarlığa Veda

'Bekarlığa Veda' forumunda Kübra tarafından 1 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Kübra

Kübra Aday Üye

Kızlar artık bekarlığa veda etmenin zamanı geldi :) ve son bekarlik günümüz icin (veya son anlarımız) güzel bi organizasyon düşünüyoruz 'Bekarlığa Veda'
    Bi çok organizasyon firması bu organizasyonu hallediyo artık :) Ya evde yapacak olanlar :) size güzel bi yazı hazırladım umarım sıkılmadan okursunuz :)

Günler öncesinden baslamak lazım ;)

Kendinize bi hazırlık listesi yapın :) bu yazının yardımcı olacağını düşünüyorum.
    Günler öncesinden ;
    • Temizliğinizi yavaş yavaş yapın.
    • Misafirleriniz için dağıtılacak hediyeleri sipariş edin. Kendiniz yapıyorsanız hemen başlayın :)
    • Pasta yaptırıyorsanız gecikmeden teslim edilmesini istediğiniz tarihle beraber sipariş verin.
    • Ne giyeceğinize karar verin. Saçınızı, makyajınızı ve aksesuarlarınızı önceden seçin ve eğer saçınızı kendiniz yapacaksanız deneme yapmanızda fayda var ;)
    • Ne ikram edeceğinize karar verin. İkram önemlidir. Misafirlerinizi aç bırakamazsınız. Ayrıca onlar sizin için oradalar, siz de onların yüzünü güldürmelisiniz. Her konuda :p
    Örnek menü
    - Damla çikolatalı kurabiye
    - Gelinolmak keki (@Seda ablamın tarifi :opucuk )
    - Sigara böreği
    - Çikolata soslu muhallebi
    - Kanepe
    - Yufka böreği
    - Poğaça
    - Köstebek pasta
    - Tiramisu
    - ve tabiki içecek :)
    Bunların dışında hazır da alinabilir tabi ;)
    • Müziklerinizi belirleyin. Eğlenmek için gerekli olan en güzel müzikleri ayarlayın :)
    • Küçük etkinlikler planlayın. Karaoke, doğruluk oyunu gibi aktiviteler daha çok eğlenmenize yardımcı olur ;)
    • Veee kimi davet edecekseniz listenize yazın ve teker teker haber verin (saatiyle beraber)
    • Bi gün önceden ikramlıklarınız hazır olsun :)
    O gün öncesinde yapacaklarınız bunlar :) Simdi sıra o gün yapılacaklarda;
    • Sabahtan eğleneceginiz salonunuzda (veya odanızda) yeterince yer açın. Orta sehpanız varsa kaldırın, fazla sandalyeleri yok edin, kanepelerinizi duvarlara iyice ittirin. ;) Oynayamam yerim dar olmasın :p
    • Son kez evi süpürün, tozu alın.
    • İkramlarınızı servise hazırlayın, gerekirse çay koyun.
    • Müziklerinizi çalmaya hazır hale getirin.
    • Aktivitelerinizi hazırlayın.
    • Giyinin, süslenin ve püslenin :) En güzeli siz olmalısınız. O gün sizin günlerinizden biri :opucuk
    • Misafirlerinizi ağırlayın ve doyasıya eğlenin :opucuk :dans:tokalas :soldankucak:sagdankucak

2. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

Ben ufak bi cafede yapmayi planloyorum. Maskeli bi parti var aklimda ve bol bol fotograf cekinmek :) @Kübra bu sefer fotografi unutma soz gecenden fazla fotografin yok biliyosun ;)

yildiz bunu beğendi.
  3. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Bende yapmayi dusunuyorum restore edilmis tarihi bi konak var simdi orasi cafe tarznda kullanilio orda yapicm cok guzel bi ortami var :)

Kübra ve metalilwater bunu beğendi.
  4. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

Ben yapmycam ama gozumde canlandi birden anlattgn gbi bir ortam,cok hos olur canim bence:)

özgeberkay bunu beğendi.
  5. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Tarihi cok hos bi ortami var zaten masa yok orda hasır minderler var yerde oturuyosn bakir tepsilerde kucuk yer sofralari var ve arkadasm orda calistigi icin duzenlemeyi hazirliklari o yapacak bende hediyelerimi hazirlcm 23050423_-QUy61K-pOuNK2-gKN7vT7UH7JqaaGpCs0P20R5D9YA.jpg mekan bu canim nasil :)

elif.tlçk, yclm, sevim ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  6. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Çok güzel anlatmışsın :) bay_bayan karisik kina gecemin disinda ben de bayanlar arası (küçük kına deniyor bizde) bekarlığa veda yapmak istiyorum. Bunu baska bir konuda da söylemiştim galiba @Kübra :) Ama gelin hamamıyla çok arada kaldım. Maliyetine göre karar vereceğim bekarlığa veda mi gelin hamamı mi diye. Artık hangisi beni daha az zorlarsa maddi olarak:) siz hangisini yapmak isterdiniz ikisinden birini yapma ımkaniniz olsa

Kübra ve yildiz bunu beğendi.
  7. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Canım bu arada sen ne giyeceksin saçını ne yaptiracaksin karar verdin mi? Bize de göster de fikir olsun :)

Kübra bunu beğendi.
  8. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

Bence gercekten cok hos sicak bir ortama benziyor,zaten eskiden kosk olarak kullanilan yerler hep boyle samimi olur,cok guzel dusunmussun canim:)

özgeberkay bunu beğendi.
  9. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Bu konagin karsisinda arkadasim stüdyosu var ve onun yanina gittigmde hep konaga kahve icmeye cikariz cok sevdigim bi ortam ve nazimin gectigi insanlar isletiyo :) hep diyodum evlenirsem burda bekarliga veda yapcm die :) nasip olursa yapicm canim

metalilwater bunu beğendi.
  10. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

Hadi bakalim ins:)hatira fotolarindan paylasirsin artik;)

özgeberkay bunu beğendi.
  11. Kübra

Kübra Aday Üye

Evet kesinlikle fotografsiz olmaz sirf o sebepten bi kisminda başımı kapaticam :D

12. Kübra

Kübra Aday Üye

Insallah gönlüne göre olur :)

özgeberkay bunu beğendi.
  13. Kübra

Kübra Aday Üye

Yalan yok ben hamami yapardım :D ama evde de ayrı olur yaaa :) hem o kadar masraftan sonra bu kadar küçük biseyle eglenmek belki de daha eglenceli olucak :)

mltmdgkn bunu beğendi.
  14. Kübra

Kübra Aday Üye

Daha benimkine çok var ondan önce düşünecek çok şey var :D 1 ay kala başlarım artık :)

mltmdgkn bunu beğendi.
  15. deryabakar

deryabakar Üye+

Kübra bunu beğendi.
  16. Kübra

Kübra Aday Üye

Çok güzel bisey bu :D foto cekinirken onlar kullanilir cok da şeker olur :)

17. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Başladığında haber ver ben çok meraklıyim kinaya:D düğüne bu kadar dikkat etmem:D

Kübra bunu beğendi.
  18. Kübra

Kübra Aday Üye

Ahaha :D kinada biz oturmuyoruz düğün de oturuyoruz ondan galiba :p

mltmdgkn bunu beğendi.
  19. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Galiba:) Bide kina daha biz bize sanki gerçi benimki düğünden farksız olucak ama:) olsun:D kız tarafının ya:D:D

Kübra bunu beğendi.
  20. emosh

emosh İnci Üye+

Bu Sayfayı Paylaş