1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Eskişehirde Mükemmel Kuafor Önerisi

'Gelin Saçı' forumunda Mpamuk tarafından 18 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Merhaba kızlar. Benim düğünüm 19mayısta ve ben hala kuafor bulamadımmm. Aslında buluyorum ama güvenemiyorum var mı bildiğiniz önerebileceginiz mükemmel saç ve makyaj yapan bir yer? :)

2. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Eskişehirden hiçmi kızçe yok? :(

özgeberkay bunu beğendi.
  3. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Ben varimmm :D canim ben hamamyolunda cem kuafor var oraya gidiyorum nisanda sacimi oraya yaptirdim dugun icinde oraya gidicem istedigin modeli yapiyolar ben nisaninda model goturdum orda akrabam calisiyo bire bir ayni yapti ben personele guvenemem dersen de sahibi cem bey de gercekten cok iyi randevu alirken ben cem beyi istiyorum dersen o yapar benim en guvendigim yer orasi :)

4. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Ben de buradayım ama Eskişehire yeni geldim.Ankara olsa bilirdim üzgünüm :cool:

5. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

ayy teşekkür ediyorum, küçük cem galiba orası değil mi? hemen not alıyorum :)

özgeberkay bunu beğendi.
  6. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

eee ozaman hoşgeldin diyorum :)

aşksınsen bunu beğendi.
  7. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Evet canim kucuk cem :)

8. emel doğanay

emel doğanay Üye+

Merhaba kızlar bende Eskişehirdeyim küçük cem lise çağlarımda gittiğim bi kuafördü güzel memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Beni sorcak olursanız :) simge marketin karşısında Ceyhun kuaför var ben oraya gidicem uzun zamandır oraya gidiyorum memnunum nazımın geçtiği bi yer :)

9. kritheiss

kritheiss Aday Üye

kızlar ben de bir şey sormak istiyorum;

Yukarıda söylediğiniz kuaförler saç ve makyaj provası yapıyorlar mı düğünden bir kaç gün önce ?
    Yapan yerler genelde fazla lüks oluyor da :)

10. Birhanımbirbey

Birhanımbirbey Aktif Üye+

Kuaför olarak bircok yer var aslında ama sacı ıyı yapsa makyajı kotu yapıyor bende 1 nisanda belirlediğim bir kuaför var buraya sonucu yazacağım cok uzun zaman bende sorup arastırıp duruyorum ve gercekten cok kafa karıstırıcı bır durum umarım hayal kırıklıgı yasamam bugune kadar gıttıgım hıc bır kuaforde mutlu ayrılamadım

11. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Arkadaşlar konu açılalı epey olmuş, ama belki yine bu konuda fikre ihtiyacı olan olursa diye yazıyorum 6 mayısta nişanım oldu ve ben eskişehirliyim ama 5 yıldır orda yaşamıyordum kuaför konusunda çok zorlandım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle Salon Bukle'ye gittim, nişanımdan 2 gün önce akmış olan ombremi yenilettim nişan günündede saçımı ve makyajımı yaptırdım. Ben bütün işlemleri selda hanıma yaptırdım. Kesinlikle çok memnun kaldım çok içime sindi gerçekten tavsiye ederim. :)

Bu Sayfayı Paylaş