1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Eşimle Yalnız Kalamıyoruz

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda Bride16 tarafından 29 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aaaa ben burayı görememişim kuzucum neden böyleler ya genelde aileler özellikle erkek tarafları kız tarafı çekiniyor ediyorda erkek tarafı genelde her dakika ya davet bekleme ya da davet ediyolar ya yeni evlenmişler biraz bırakalım bence onlar alışmışlar içli dışlı yaşamaya ondan ötürüde sürekli bir arada olmak istiyorlar tamam iyi hoş herkes ister bir arada yenilsin içilsinde insan eşiyle de yalnız kalmak ister bence artık eşinle kavga etmeden inada bindirmeden konuş erkekler bazen böyle değişikler inat yaptığımızı sanıp daha da üstümüze geliyorlar aslında konuyu anlasalar tabi ki eşinde ailem ne olacak gidelim diyecek ama yalnız kalmak istediğini dile getir ya da göster yani bir iki kere yaptıktan sonra belki onlarda çekinir. Bu kadar laf sokmalara kulak asma kendi evliliğin sarsılır bir de yenisiniz ya ne kötü birşey sen o eve bir gelin alıyorsun taaa nereden getiriyorsun baş üstünde tut nedir bu içten içe fesatlık yıllardır süre gelen şu adetleri falan anlamış değilim senin canın ciğerin olan oğlun kardeşin almış değer vermiş başın gözün üstünde yeri olmalı ama yok zamanla alışıcaksın özellikle duymamaya görmemeye. Biraz sen ani planlar yap hadi plan yaptım şuraya gidelim şunu yapalım bunu edelim de

Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Tatlım biz geliyoruz dediklerinde bizde şuraya gidicektik deseydiniz keşke hatalarıno bir nebze olsa anlarlardı öyle emrivaki mi olur anlayamıyorum ben bu aileleri belki romantik bir akşam geçireceksiniz belki keyfiniz yok bu dibdibe olma isteği nedir bence çat kapı geldiklerindede hiç özenme süslendiysen esine o halinle kal ki anlasınlar hatalarını.

3. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Kuzum anlamıyorlar önceden gelen bişey eltim der bi yıl dönümümüzü başbaşa kutluyamayız 6 senedir her sene bizdeler der ama ben şubatı bekliyorum doğrusu sevgili olduğumuz günü evde kutluycam ogünde geliyoruz deyip gelirlerse cevaplarını verecem dayanamam ben evlilik yıl dönümüm ve özel bi günümde gelirlerse ben eltim gibi dayanamam valla suratımı asar cevaplarını da veririm.kusura bakmasınlar ben okadar şeye de gelemem. Şuan antepte değilim gittikten sonra bakalım nolacak.ben bi konu açıcaktım içimi orda dökmeye herşeyi anlatcam:)

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Daha yüzlerine söylemedim ama eşime söyledim kii ben tepki verirsem ağır olur diye korkumdan vermiyorum sinirlenince dengemi şaşırıyorum da bi müsait oluyum konu açıp anlatcam herşeyi canım

5. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

İnşallah canımda oda bişey demiyor eskiden kendi de arardı gelin oturalım diye ama artık arayamıyorum benden çekindiğine yada çağırdıklarında büşraya da soruyum diyor şükür.gerisini de düzeltcem zamanla inşallah

6. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Kuzum altımızda arabamız yok gitsekte 9 10 da geleceğimizi biliyorlar bide gezilecek yer yok gitmiyoruz ondan biliyorlar söylüyorlar hemen

bsyl bunu beğendi.
  7. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Kuzum diyeyim altımızda araba yok bide işe başlamadım yaa üzerine gitmek istemiyorum şu planı yaptım diye ama ailesi düşüncesiz sürekli geliyorlar bide hafta sonu da diyorum biz evde olmayız yarın diye ama erkenden geliyorlar bu seferde :(

cerensever bunu beğendi.
  8. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik Aktif Üye+

Yok artık gerçekten şaşırmış onlar özel günler de ne işleri varmış yahu
    Aç kuzum anlat içini dök iyi gelir sana da

9. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Tatlım biz geliyoruz dediklerinde bizde şuraya gidicektik deseydiniz keşke hatalarıno bir nebze olsa anlarlardı öyle emrivaki mi olur anlayamıyorum ben bu aileleri belki romantik bir akşam geçireceksiniz belki keyfiniz yok bu dibdibe olma isteği nedir bence çat kapı geldiklerindede hiç özenme süslendiysen esine o halinle kal ki anlasınlar hatalarını.
    arkadasiniz falan da mi yok kuzum gitmeseniz bile gidiyoruz diyin

10. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Benim var evli değil eşimin de var evi uzak sıktımız kuzum da ben onunda üstesinden gelecem ama :)

bsyl bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Inşallah kuzucumm

12. cerensever

cerensever Uzman Üye+

hey allahım ya ne olacak böyle nereye kadar sen dolucaksın böyle kendilerine olan duyulan saygıyıda yitiricekler ya

Bu Sayfayı Paylaş