1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler/yapılabilecek Sürprizler

'Özel Günler' forumunda Seda tarafından 20 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

İlişki uzun olunca sürprizler de haliyle her yıl ayrı bir yaratıcılık istiyor :p Bizde özel günlerde mutlaka hediye alma gibi bir zorunluluk yoktur, içinden ne zaman geliyorsa o zaman alınır ya da el emeği bir şeyler yapılır. Sizlerden de bu konuya katkıda bulunmanızı istiyorum :) Ben 2 örnekle konuyu başlatıyorum devamını getirelim ;)
    • Doğum gununde son 3-4 yıldır mutlaka kendi ellerimle pasta yapıyorum. Sırf bu yüzden pastacılık kursuna gittim :D Hazır pasta yerine ellerinizle yaptığınız şeyler çok daha hoşlarına gidiyor beylerin ;)
    • Doğduğu günden başlayan hayatındaki özel insanları, özel anları, anıları bir araya getirerek sadece ona ait bir dergi tasarladım (çok uğraştım :D ) onu bir güzel bastırdım ve doğum gününde hediye ettim. Hala ara sıra açıp bakar gülümser ;)

2. Sahra

Sahra . YASAKLI

Katikiyorum uzun olunca bir cok sey gerekiyor:) bende bi cok sey yaptim adina gomlek yaptirdim ona bayilmistii :) Album hazirlamistim her fotografin yanina o gunu ve o fotograf cekilirken hissetiklerimi yazmistim :) Birde gorev sebebiyle uzakta oldugu icin guzelce bi koli hazirlamistim icine ozledigi herseyi koymustum . Burada olup orada bulamayacagi herseyden koymustum uzerlerinede yazilar yazip yapistirmistim ornegin hosmerim gondermistim -ozlemissimdir yarim sana balikesirin en tatli kismini gonderdim- falan yazmistim birde viski koymustum ikide bardak -biri benim biri senin gelince bardak benim
    Olucak ama simdi bu gonderdikle hafta sonu keyfini sana hediye ettim- yazmistim buyukce bir koli olmusti bi cok sey vardi cok sasirtmisti ona cok supriz olmustu .

3. Kübra

Kübra Aday Üye

Ben doğum gününde atkı yaptırdım Galatasaraylı :) bide sevgilikitabi.com dan kendinizin hikayesini yazabilirsiniz düğün hediyesi olarak oni yaptırmayı düşünüyorum :) adinizin yazdığı puzzle parçalarını teker teker zarflara koyup her zarfin icine seni seviyorum çünkü ile baslayan cumlelerde yazabilirsiniz :) faha cooook fikir var.bende de iste.teker teker :)

suden, Seda, yildiz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. sevim

sevim . YASAKLI

Hediye konusunda sıkılmış biriyim. Tesbih şapka gömlek puzzle takvim bardak saat gözlük parfüm zippo ceket hırka, ellerimle ördüğüm atkı, biblolar, taraftar çiçek, tıraş makinası bla bla bla erkeğe alınabilecekleri tükettimmm. O yüzden bu yıl kendim çok farklı bir şey yapmalıyım

sedaozer, Syilmz, Nazmiyee ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  5. yildiz

yildiz . YASAKLI

işte en büyük sorun nişanlımın doğum gününe 15 gün kaldı ve uzaktayız . Erkege alınabilecekler listesini bitirdim şimdi kara kara düşünüyorum ..

Tuğba Korkmaz ve Seda bunu beğendi.
  6. sevim

sevim . YASAKLI

Canımmm umarım güzel bir şey bulursun. Ha bulursan bana da söyle hazırlıklı olayım. Kolay gelsin :)

Seda ve yildiz bunu beğendi.
  7. yildiz

yildiz . YASAKLI

teşekkür ederim bulmaya uğrasıyorum :) bulursam hemen paylasırım sizinde fikirlerinizi bekliyorum

Kübra, sevim ve Seda bunu beğendi.
  8. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

ben hediye olarak kalpli kurabiyeler hazırlayıp kalpli bir kutunun içine koymuştum.ona verdim görünce çok mutlu bir ifade oluştu yüzünde tabi ama tadına baktıktan sonra o ifade kayboldu o_O
    bir de yeni görüşmeye başlamıştık o zamanlar bişey de diyemiyodu yazııııık garibim çok çekti benim bu beceriksizliğimden :D

Caglaozan, Syilmz, Nazmiyee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Hatice

Hatice İnci Üye+

Kızlar benimde düğünümden 5 gün sonra nişanlımın doğum günü olucak ve ne yapsam diye kara kara şimdiden düşünüyorum:rolleyes: Birde işin en kötü yanı benimle ilk doğum günü :) Nişanlım kadar aslında romantizm konusunda bende de odunluk var galiba :eek:hiç birşey aklıma gelmiyor.:oops:

ynsdln ve Kübra bunu beğendi.
  10. Kübra

Kübra Aday Üye

En guzelini istedigin icin o :)

Ozgeulke bunu beğendi.
  11. mesude

mesude Aday Üye

Iyi gunler kizlar.ben buyukce bi kutuya (kalpli yada normal olabilir) ufak ufak kina keseleri koymayi dusunuyorum.14 subata kadar her gun ufak bi kesenin icine bi not bi cikolata...ve her keseyebde o günün tarihi....boylece uzun emekli bsey olmus olacak ins..hemen hazir bisey alip vermek istemiyorum.

Nazmiyee ve Benay bunu beğendi.
  12. Yarem

Yarem . YASAKLI

Bizimki çok seçicidir öyle her hediyeyi begenmez :) Bende bir sürü hediye şekli denedim :) Gömlek aldım hırka aldım ona süeter ördüm kitap aldım parfüm , duş jeli falan filan herşeyi yaptım hatta kutu hazırlayıp içine bir sürü manidar isimli çikolata koydum :) mesela " albeni , benimo , tadelle " falan :D öyle işte bende herşeyi denedim . Dügün için bi hadiye arıyorum ama ne olacagı konusunda hiç bi fikrim yok :)

hicrethasgul ve Kübra bunu beğendi.
  13. Kübra

Kübra Aday Üye

düğün için hediye fikri de çok zor yaaa :D

14. Yarem

Yarem . YASAKLI

Aynen :) Yani artk nişanlı yada sevgili degil kocan oluyo aynı evde yaşanıyo ne gibi bi hediye alınır ki :)

Kübra bunu beğendi.
  15. Kübra

Kübra Aday Üye

kendinize özel bişey olabilir anca :D

16. Yarem

Yarem . YASAKLI

Aklıma hiç bişey gelmiyo valla :D bi fikri olan yok mu kızlar :) ?

Kübra bunu beğendi.
  17. Kübra

Kübra Aday Üye

vaaaar ben kitap yaptırcam bizi anlatan :D

18. Yarem

Yarem . YASAKLI

Yok daha farklı bişey olmalı benimki :)

Kübra bunu beğendi.
  19. Kübra

Kübra Aday Üye

kendini paketin içine koy :D

spsfk, nehis, gamze ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  20. Sahra

Sahra . YASAKLI

ben dicektim tam kız evlenmişsin zaten daha ne hediye olucak ki. Harika bir masa hazırla güzel yemekler yap ilk doğum günümüz de güzelce bir hediye normal bişi yani yeterli değil mi :)

tuba bakar, dileközgür ve Kübra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş