1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Erkeklerden Gelen Saçma Hediyeler :)

'Özel Günler' forumunda Benay tarafından 20 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

erkeklere alınabilecek hediyelerden sonra bu konuda yazmadan olmaz :)
    benim eşimin 100 puanlık saçma hediyesi: moralim bozuk olduğu için bana hazırladığı güzel paketti :) düşünce çok güzel, çok romantik :) herşeyi tek tek düşünerek almış üstüne notlar yazmış :) ama temmuzun ortasında Kuşadası'ndan Ankara'ya kargo ile çikolata, şeker, ve eriyecek daha bir sürü şey gönderilmez ki :)

mldfyz, aysemre3840, mdemir ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Bunu okuyunca çok güldüm @archbn :D Aynı sürprizi yıllar önce ben de düşünmüştüm, eşim o zaman kıbrıstaydı 'Deli misin kızım Ankara'dan Kıbrıs'a çikolata kurabiye mi gönderilir 45 derece burası' dedi de saçmalığımı gerçekleştiremedim :D

Ebru, mldfyz ve yildiz bunu beğendi.
  3. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

ahaha bir de o sıcakta bozulan içimin gittiği şaraplar vardı o kolide :( keşke birileri de eşime saçmalama deseydi @Seda :p

4. Seda

Yazık olmuş cidden :D Benim ağzımda bakla ıslanmaz hemen yapacağım sürprizi anlattığım için uyarımı aldım :D Bu yılbaşı için eşin sürpriz bir koli daha yapar belki havalar da mis salonun ortasına koyar bakarsın ;)

mldfyz bunu beğendi.
  5. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

ahahah canım eşimin deyimiyle evde bir "cici boğaz" dolabımız var :) oraya sürekli takviye geliyor :) salonumuzun ortasında bil bakalım şu an yemelik ne var ;)

6. Seda

Ne var ? çok merak ettim :D

7. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

haftasonu tekrar özel istekle yaptırılan havuçlu-tarçınlı keeeek ;)

8. Seda

Aaaaa fotoğraf isteriz ama yaaa :D Bizdekiler bitmedi ya bi daha daha az ölçüyle yapıcam kilo alıcaz diye yemiyo eşim kalıyo :(

9. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

ahaha benimki yedikten sonra kilo alıcaz diye depresyona giriyor :)

gozdezblt bunu beğendi.
  10. Seda

aahahah o daha iyi ya en azından ziyan olmaz :D daha hafif tarifler vereyim ikimizin de işine yarar :)

11. Benay

Benay Üye+ YASAKLI

lütfeeeen ;)

12. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

bazen sürprize odaklanınca fazlasını düşünemiyorlar galiba :D beyin errorr :p:p:p

Ebru bunu beğendi.
  13. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

bana da sevgilim arapça büşra yazan bi kolye yaptırmıştı.sacma değildi amaa her yere girilmiyordu tak çıkart kaybettim :)

14. rbaer

rbaer İnci Üye+

Bir önceki kış grip olunca gelen hediye beni hem koparmisti hemde duygulandirmisti henüz taze sayilacak zamanlarimiz malum cicim ayları ben olmuş grip evde yatıyorum nisanlim evimin sadece sokağıni biliyor ama büyük bir başarı odamin camini denk getirmiş ki odam arka sokağa bakar gel aşağı mutlaka seni görecem dedi zar zor çıktım dışarı o kadar hastayim götürdü beni cafe ye once ihlamur içindi sonrada eve birakti elimede bir poşet tutuşturdu icinde portakal kivi muz vs bunlari da ye diye sıkı sıkı tembihledi birde yemem için ödül eklenmiş poşete iki paket jelibon :D benim için en özel portakal muz ve kivi oldu onlar :)

15. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Hahaha niye çıkartıyosun ki?

16. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

kuranda geçtiği gibiydi onlada wc gibi yerlere girmek günah olduğu için çok çıkartıyordum bide okuyamıyanda daha dikkatli bakıyordu o yüzden canım ya :alkis:alkis

17. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Bana saçma geliyo bu düşünce ya.. Ne yani araplar wc ye girince biri bişey sorduğun da konuşmuyo mu? Mesela regl olduğumuz da kuran okumayız ama araplar regl olduğun da konuşmuyo mu :D :D

Asyaes ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  18. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

düşüncen mantıklı ama valla bilmiyorum bide wc ye girerken şu dua okuncak deniyor.ozaman oda okunmasın ama öyle öğrendim öylede gidiyor yaa. :cokkomik:kocamangul

19. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Aynen canım o mantık hepimiz de var. Bende tedirgin oluyorum bakma böyle dediğime süregelen bişey bu bizler de :D :D

Büşra yağmur bunu beğendi.
  20. türkan

türkan Süper Üye+

Canlı kaplumbağa gibi bir hediye benim dışımda kimseye verilmemiştir herhalde :mad: Karton kutuda biraz çim ve kaplumbağa :mad:

Nudem ve Ebru bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş