1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi/sürpriz Önerileri

'Özel Günler' forumunda Ezgi tarafından 28 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Sevgililerimiz,nişanlılarımız,eşlerimize yaptığımız doğum günü sürprizleri,hediyelerini burada toparlayalım kızlar :)
    Neredeyse tüm kızların zorlandığı bir konu :) Hepimize fikir olur :)

didemgöksun bunu beğendi.
  2. Asyaes

Asyaes İnci Üye+

Kızlar erkek arkadaşımin doğum gune ne az kaldı ben çift saati ve lacos ayakkabı alsam sizce nasıl olur . :D

Clkburcin, melisnur ve bersel bunu beğendi.
  3. bersel

bersel Uzman Üye+

bence şahane olur :)

Asyaes bunu beğendi.
  4. bersel

bersel Uzman Üye+

ben nişanlıma hem kuş almıştım adını da umut koydum yarınlar için hep umudumuz olsun diye :) hem de saat almıştım :) nişanlım şok olmuştu sende sırayla ver ama hiç belli etme bi tanesini ben saati belli etmemiştim. görünce hem saate bayıldı hem kuşa koyduğum isme :) kuş hala evlerinde kısmetse evlenince bizim eve taşınacak :alkis:D

Asyaes bunu beğendi.
  5. Asyaes

Asyaes İnci Üye+

Ya ben saat aldım çok beğenerek kullanıyor kol düğmesi de aldım ona da bayıldı . ani defteri de yaptım . ayakkabısı yok su anda obyuzden ayakkabı alayim dedim . saati de içimden geldiği için almak istedim çok seviyor saatleri . :) kuş olayı güzelmiş ama o bana alsın . :D ben daha çok severim hayvanlari . :D

6. bersel

bersel Uzman Üye+

Resimli kol saatide bir seçenek bi tane ona siyah beyaz olur içeriği bi tane de sana seninki renkli olur :D biraz ücreti de maliyetli ne dersin bilmiyorum onu alırsan ayakkabı olayı iptal olur kararsz kaldım bak şimdi :D sen daha iyi bilirsin bitanem ama resimli kol saatlerine bir bak derim :)

Asyaes bunu beğendi.
  7. bersel

bersel Uzman Üye+

bak tatlım bahsettiğim resimli kol saati

resimli kol saati.jpg

Songül5555 ve Asyaes bunu beğendi.
  8. Asyaes

Asyaes İnci Üye+

Çok sık duruyor . :)
    Dediğim gibi daha saat almıştım o da baya bir bana gore maliyetli idi . :D bu alacağım saati içimden geldiği için alacağım . spor duruyor . geçen gezerken yeni bir site keşfettim cift saatleri satıyorlar sanırım oradan alacağım . :D ayakkabı si yok bana alacağım diye kendine alamadı çok üzüldüm . o yüzden ayakkabı kesin alacağım . :D şey azıcık onu da çift alacağım ikiz gibi gezecegiz . :D

9. bersel

bersel Uzman Üye+

o zaman farklı durum o sana aldı ise ayakkabı hele de ayakkabısı yok ise ihtiyaç olan bir şeyi almak her zaman daha önemli :) hem ayakkabının fotosunu ve hem çift saatlerini bekliyorum :)

Asyaes bunu beğendi.
  10. Asyaes

Asyaes İnci Üye+

Evet ihtiyacı olan bir şeyi almak daha mantıklı geldi bana da . :) tamam canım alınca foto çeker atarim . :)

bersel bunu beğendi.
  11. eda. hdr

eda. hdr Uzman Üye+

Kızlar merhaba :) Pazar günü düğünüm var ve pazartesi balayına gidiyoruz eşimle inşallah. Eşimin doğum günü balayımıza denk geliyor. Ona farkettirmeden nasıl bir kutlama yapabilirim sizce? Birkaç fikrim var ama sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum :)

bersel, mldfyz ve atlgnesra bunu beğendi.
  12. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Eminim ne olsa en guzel dogum gunu olacaktir zaten esinin mutlulugun zirvesindeyken:) mesela valize bir saat yada gozluk kucuk bir hediye yerlestirerek orada verebilirsin canim ayrica otellede konus vardir oyle hizmetleri odaniza kucuk bir pasta siparis edebilirsin ve hediyenide verirsin cok tatli bir supriz olur;):)

eda. hdr bunu beğendi.
  13. eda. hdr

eda. hdr Uzman Üye+

Otelle konuşmak mantıklı eşime farkettirmeden bir organizasyon yapmak lazım o zaman.

Yengecburcu ve mldfyz bunu beğendi.
  14. Yengecburcu

Yengecburcu Aktif Üye+

kesinlikle otelin halkla ilişkileri-misafir ilişkileriyle konuşmalısın.yardımcı olacaklardır.

15. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

IMG-20150216-WA0004.jpg IMG-20150216-WA0005.jpg ben böyle bir masa hazırlmıştım canım ve sevdiğim de bana kendi elleriyle pasta hazırlamış :))

mmlke, suleumt, Glsrnysf ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  16. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Hemen bir fikirde benden gelsin ozaman :) Biz nişanlımın doğum gününde farklı şehirlerdeydik. Bende ona bi video hazırladım. Videoda Nil karaibrahimgil in çırptım çırptım karıştırdım şarkısı eşliğinde pasta hazırladım. En son hazır olduğunda elimde pastayla 'oturdum ellerimle sana kek yaptım' dedim kendi sesimle :D Sonra arkadaşlarımı topladım. Emrahın fotoğrafınıda aldık yanımıza 'iyiki doğdun emraaaahhh' diye kutlama yaptık :D Komik video oldu. Çoookk beğenmişti :D Faceye koydum baya ilgi gördü :D :D

17. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

çok güzel olmuş canım videoyu buradan paylaşırsan çok sevinirim ;)

ozgiss bunu beğendi.
  18. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

19. Kübra

Kübra Aday Üye

Ayy ben esime napsam bilmiyorum 10 gün var 'romantik aksam yemegi' fikrini çok aldım onu normal gunde de yaptim doğum günü bu farklı olsun... Mektup yazdım bi kucuk notlarla oturma odasina gondercem mektubu okutucam sonra mutfaga cagiricam yemek yicez falan... Ama ben bununla tatmin olamadim baska napsam :(

seyymanur bunu beğendi.
  20. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

hilalozer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş