1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Epilasyon; Lazer Mi? Ağda Mı? Jilet Mi?

'Cilt Bakımı' forumunda violet tarafından 26 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. sevgilacin

sevgilacin İnci Üye+

Ağda yapamıyorsan en iyisi lazer canım. Ben yaptırmadım ama tenin hassassa acı olabilir. Ben kendimi bildim bileli ağda kullanıyorum hem geç çıkıyor tüyler hem de zamanla azalıyor.jilet ve tüy dökücü kullanma 2 günde eskisi gibi olur sert ve kötü çıkar. Lazeri iyice bi araştır derim ;)

Rabiasila bunu beğendi.
  2. Rabiasila

Rabiasila Yeni Üye YASAKLI

Tesekkür ederim canım ben lazer istiyorm tam karar verince vazgececek birsey oluyor.kanser flan oldugunda kemoterapi göremiyorsun diye duyumlar aldim.:)

sevgilacin bunu beğendi.
  3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Yeni konu açarken bu konu var mı diye sormuyoruz bunlara bakıyoruz: https://gelinolmak.com/forum/threads/yeni-konu-acma.3607/
    Sağlıkla istenmeyen tüylerin ilgisi yok haliyle bu kategoride böyle bir başlık aradıysan da bulamaman normal, herkes bilir ki "ağda" meselesi cilt bakımıdır = güzelliktir. Oraya bakarsan daha önce açılmış konuyu görebilirsin ;)

4. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Jilet kesinlikle kullanma ben bir süre kullandım çok pişmanım şu anda sir ağdaya alıştırdım kendimi çok rahat ediyorum canım kendim yapıyorum lazeri çok tavsiye ediyorlar düğünüme 1 buçuk ay kaldı düğünden sonra düşünüyorum bende lazere gitmeyi

Rabiasila bunu beğendi.
  5. fassbinder

fassbinder Yeni Üye

Erkek arkadaşımla iki gün önce tatil için Büyükada'ya gittik, 40 yılda bir ağda yerine jiletle alayım dedim, otelde sabah bir uyandım ay 2 günde tüylerim sivri sivri çıkmış bile :s Marketten gidip Remove ağda aldım otelde onunla hallettim ama 1 saat sıcakta market aradım yani o yokuşlarda. :(

Bu Sayfayı Paylaş