1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Elektrik Faturası Ne Kadar Geliyor?

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda Seda tarafından 5 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

evet canım

2. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

ilk fatura olduğu için açma bedeliyle birlikte toplam 40,60 Tl geldi önümüzdeki ay bakalım kaç para gelecek

3. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

bizim bu ay 74 tl geldi.bakalım kış iyice girdi artık nekadar gelece merakla bekliyoruz

Songül5555 bunu beğendi.
  4. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Yeni evlendiğimevlendiğim sıralarda çok sık misafirim geldiği için 50 ile 60 tl arasında geliyodu şimdi çok sık fırın kullanmıyorum haftada iki kez çamaşır makinası açıyorum bi kere ütü belki bi defa fırın çok yemek yemediğimiz için de bulaşık makinasında
    Biz akşamdan akşama eve geldiğimiz için tv sadece 2 saat açık kaliyo çamaşır makinasını haftada 2 kez açıyorum ütüyü ise haftada bi kez bulaşık makinasını haftada bi kez açıyorum ise girmeden önce çok misafirim geldiği için fırını çok kullanmıştım 60-70 tl geliyordu :eek: şimdi çok misafirim gelmediği için 40-50 tl falan geliyo ama bu ay battaniye nevresimler falan çok açtım bakalm bakalım ne kadar gelcek :) :D

5. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Eşimle İlk ödememizi beraber yapmıştık 63 tl gelmişti. :D sıcak su kullanınca o ne olarak geliyor kestiremedim ama 18 tl geldi :D:D doğalgaz 50 tlden az olduğundan burada yazılmıyormuş bir daha ki aya yansıyacakmış su faturası hiç ödemedik o toplu olacak ne kadar olur işte onu kestiremiyorum :aptal:rolleyes: hiç fatura gelmedi daha onunla ilgileneceğiz bakalım ne olacak:soru

MasallPrenses bunu beğendi.
  6. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Bu ay su 64 elektrik 72 dogalgaz 67 (kışın 270lere kadar cikiyor malum evde cocuk var) internet 65 odedik soğuklar başlayınca daha da artcak Allah sonumuzu hayr etsin

Songül5555, Büşra yağmur ve melodika bunu beğendi.
  7. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Dün Eşim 5 Aylık Su Faturasına 28 tl Vermiş Ne Kadarda Azmış :alkis:alkis

Büşra yağmur bunu beğendi.
  8. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Orası ne kadar iyiymiş yaa suyu çok kullananlar için süper bi yermiş bende oraya taşınıyım:) :)

Songül5555 bunu beğendi.
  9. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Buyur Gel Canım :alkis:alkis Eşim Biz Evlenmedim 3 ay önce tutmuştu evi bandırmada çalıştığından bir süre evde kendi yaşamak zorunda kaldı o zamanlarda işden çok geç çıktığından birde daha bir şey açılmamıştı doğalgaz, sıcak su, elektrik vardı bir tek her şey açıldıktan bir zaman sonra ben geldim zaten elde hiç bir şey yapmıyorum ki bulaşık makinası sürekli çalışmıyor çamaşır makinası da öyle çalıştığımdan yorgun gelince mecbur toplu yapıyorum çağu şeyi böylelikle tasarruf yapmış gibi olduk:arzula:cool

10. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Tasarruf yapsanda bu kadar az gelmez başka yerde otursan canım ne güzel az gelmesi :)

Songül5555 bunu beğendi.
  11. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Sürekli böyle gelse ne güzel olur bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak canım;):gulumse

12. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Hayırlısı olsun canım

Songül5555 bunu beğendi.
  13. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Su 22 elektrik 80 doğalgazda 20 li bişeydi elektrik çok yüksek bence ama balkon yok çamaşır çalışınca kurutmada mecbur çalışıyo ütüde kurutma kırıştırdığı için hemen bitmiyo 80 hakkı gbi geliyo önümüzdeki aya nolcak bakalım

14. melodika

melodika Uzman Üye+

İlk ay hiç evde yok gibi birşeydik su 17 elektrik 50 küsur geldi bu ay full evdeydik bakalım kaç gelecek :)

össsgee, Maşuk, Tuubabulut ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Elektrik 63 su 45 doğalgazı 28 :) tabiii bu aydan sonra belli olur doğalgaz net ne kadar gelecek :) sadece sıcak su ve ocak kullanımı skoru belirlemez :D

16. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Elektrik 66 günlük kullanım geldi 148 tl su 47 doğlgaz 28 bizimde

össsgee ve Tuubabulut bunu beğendi.
  17. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Benm doğalgaz bugün geldi kullanım bedeli 153 kdw 28 sözleşme taksiti 106 toplamda 288tl‍♀️ Geçen ay eşim ewden çıkarken kombiyi kapattırdı ben birazda ondan olduğunu düşünüyorum bu ay çıkarken komple kapatmıcaz petekleri kısıp çıkcaz belki azalır biraz fatura

össsgee bunu beğendi.
  18. össsgee

össsgee İnci Üye+

evet tamamen kapatmayın kısın hem geldiğinizde ılık bi ev bulursunuz doğalgaz da evi ısıtmak için çok enerji harcamamış olur :)

Tuubabulut bunu beğendi.
  19. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ne güzel faturalarınız var öyle.
    su 260 (2 aylık) elektrik 180 doğalgaz henüz yok. İtfaiye suyu bizden almış galiba bu ay:D

muncuk, melodika, Tuubabulut ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Bende söledim ama anlatamadım fatura böle gelince kabul etti

Bu Sayfayı Paylaş