1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Dyson Şarjlı Dikey Süpürge

'Gelinolmak.com' forumunda Seda tarafından 11 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Dyson şarjlı dikey süpürge kullanışlı mı? V11, V10, V9, V8... Hangisi Daha İyi? O kadar para vermeye değer mi? Tüm bu soruların cevabını yeni videomda anlattım...

Yazıyı okumak için tıklayınız ...

cikolatalikek ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Videoyu izledim, ben de parquet 2 kullanıyorum oldukça memnunum, şarjlı ve kumandalı bir süpürgem var kumandayla peşinde dolaşıp her yeri temizliyor mu diye izliyorum onu :p onu kontrol edene kadar aç dyson ı kendin süpür diyorum:D pratik olan temizlik eşyalarına bayılıyorum. Şarjlı dyson ların tetiğe basarak temizleme olayını sevmiyorum, geneli güçlü çekiyor ama. Günlükten ziyade genel temizlikte nasıl olur, şarj süresi yeter mi, bittiğinde ne kadar sürede şarj edilir?

Seda bunu beğendi.
  3. Seda

Harikasın:gozkirp robotun peşinden gezme olayı çok iyiymiş :komikDyson yer süpürgesi de çok iyi ama fazla güçlü olduğundan pratik olmuyor değil mi? Bende de allergie 2 var dikey kullandıktan sonra onu açasım gelmiyor :D daha dün buradan bir arkadaşım alacakmış dikey süpürge birlikte seçelim dedi, onun için baktım kesinlikte yeter. Hele bir de çocuklusun çok işini kolaylaştırır. Kablolu süpürge üretimini azalttı dyson, v10 ve v11 modelleri artık kablolu süpürgeye muadil olarak geliştirmiş buradaki yetkiliyle konuşmuştum. Hatta İsviçre’de artık kablolu satılmıyor v10-11 modelleri yeterli kapasitede diye. Önceki serilere farkla; 120 dakika şarjı yetiyor, hijyenik boşaltma mevcut, haznesi daha geniş, hafif, fazla başlığı var, 3 mod ayarı var, özel motor gücü var. Çok hızlı şarj oluyor, benimki bile.

cikolatalikek bunu beğendi.
  4. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

120 dakika şarj olayı çok iyiymiş, evet evet peşimde sürüklemeyi hiç sevmiyorum neyse ki big ball da devrilme durumu olmuyor kendini topluyor :D evde hiçbir yere sığmıyor garibim hep bi fazlalık, hep bi istenmeme durumu söz konusu :p karantina bitince gidip v10, v11i inceleyim. Bu incelemeden eşim zararlı çıkacak, hissediyorum :p tetiğe basılı çalışma durumu bu modellerde de devam ediyor değil mi?:(

5. Seda

Bu donemde esin bol bol Dyson kabloluyla yerleri süpürsün, sonra ilk is dikey almaya gidelim diye kendi der :D Esim bir iki süpürdü simdi kablolu Dyson rahat değilmiş bizim kablosuz da eski kaldı, v11 alalım diyor ben mecbur peki dedim sen bilirsin :cokkomik :aptal tetik olayı devam ya:( bugun arkadaşıma v11 siparişi geldi kendisi o özelliği çok sevmiş enteresan bir sekilde ben sevmiyorum :dua

cikolatalikek bunu beğendi.
  6. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Ayy o hiç olmaz bizde genellikle süpürgeyi eşim yapar zaten ben süpürüyorum der bana :p dün biraz yolunu yaptım karantinadan bir süre sonra alırız :D tetiği muhtemelen güç tasarrufu sebebiyle sevmiştir o yönden mantıklı ama parmak ağrıtır yaa sürekli basılı tutmak:D

Bu Sayfayı Paylaş