1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Duvak Sorunu

'Gelin Saçı' forumunda Ezgi tarafından 20 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Kızlar düğüne günler kala duvak sorunu ile karşınızdayım.
    Gönül isterdi ki prenses topuz yaptırıyım duvağımı da ona göre takayım ama malesef hiç yakışmıyor :(
    Saçlarımı dağınık topuz yada yarı toplu modellerden yaptırağım.Sorum şu ; duvağımı nasıl taktırmak gerek :( enseden duvak modellerini sevmiyorum :(
    Modellere baktım forumdan ama duvakları nasıl takılmış göremedim. Yardımlarınızı bekliyorum :(
    @Seda @Sbnmm @minininap @ebrutngr @eylülgelini @mldfyz ve diğer gelinler :)

eylülgelini, Ebru ve mldfyz bunu beğendi.
  2. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Kuzum yari toplu veya daginik topuza su model cok yakistiriyorum hatta bende boyle istiyorum:) hemde prenses topuza takilan duvaklar gibi duruyor;) Screenshot_2015-08-20-13-50-10-1.png

nagihanbrs ve mhdyasa bunu beğendi.
  3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

paylaştığım fotoğraf gibi modeller de hep enseden duvak takılmış model kapanır diyorlar her şey bitmiş gibi bir de bu sorunla karşı karşıyayım :p

mldfyz bunu beğendi.
  4. Ezgi

Ezgi Aday Üye

umudumsun @Seda abla :p
    Haftaya provaya gideceğim :(

Sebnem bunu beğendi.
  5. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Tam olarak bilmiyorum canim ama gecen provaya gittigimde boyle arkasi ucu tarakli bir duvak takti sacima bu model istiyorum dedigimde ama enseden degil sacim topluydu ve ust kismina gecirdi taraklarini

nagihanbrs bunu beğendi.
  6. naciyegemen

naciyegemen İnci Üye+

2015-uzun-bayan-duvak-cesitleri-duvak-modelleri.jpg cnm bu modellere ne dersin

Ekli dosyalar:

hilalozer bunu beğendi.
  7. Esengül

Esengül İnci Üye+

Ezgi canım iki tane bulabildim umarım hoşuna gider..

Ekli dosyalar:

Nazmiyee bunu beğendi.
  8. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Kuzum dağınık topuzu biraz ustten yapıp duvağı altına takıyorlar kuzenim öyle yyaptırdı çokda güzel oldu. Sende öyle birşey yyapabilirsin. Bir de gelinlik modelini paylasirsan daha iyi fikir verebiliriz canimmm :*

9. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

10. sevgilacin

sevgilacin İnci Üye+

rahibe duvak şık durabilir bence canım :)

11. Ezgi

Ezgi Aday Üye

rahibe duvak olmuyor duvağımı düz seçtik güpür güpür çok boğuyordu canım :(

12. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Ezgicim düğünden önce bende aynı kararsızlığı yaşadım. Sonra Seda ablanın yazısını okudum ve @Seda ablanın yazısını okuduğumda aklımda kalan soru şu olmuştu: Benim için duvak mı daha önemli yoksa saç mı ? Düşündüm, benim için duvak daha önemliydi o yüzden prenses duvak seçtim. Ama prenses duvakta illa saçlarını prenses topuz yapman gerekmiyor ki. Saçlarının önünü salık bırakıp saçlarını normal toplattırabilirsin.

13. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Ben kına gecesinde de gelinlik giydim. Orada duvağı çıkarıp bindallının duvağını takacağım için saçlarım görünecekti bindallıyla bende o yüzden bu şekilde bir topuz yaptırdım hem gelinlikle hemde bindallıyla güzel durmuştu.
    bu prenses duvakla duruşu IMG-20150728-WA0018.jpg bu da bindallıyla duruşu Optimized-IMAG1620.jpg bindallının duvağını topuzun altından takmıştım.

14. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Sebnem bunu beğendi.
  15. Seda

Yerim kız seni aynen öyle yazmıştım :D Sen ne kadar güzel olmuşsun öyle maaşallah nazar değmesin :asik İşleri halledeyim seni de detaylı inceleyeceğim :*

pinarpinar bunu beğendi.
  16. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

Hahaha kuzum şu an senin sorunun benim sorunum valla.Ben hiç düşünmemiştim bunu ama aynı sorunun bende içinde bulunmuş bulunmaktayım:D Bana da yardım gerekk :D

mldfyz bunu beğendi.
  17. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Oyyy ablamm teşekkür ederiiimm :melek:kazandim

Seda bunu beğendi.
  18. Seda

Topuzun üstünden şık ve sade bir duvağı öneririm kuzum, önleri de yüzüne dökülecek şekilde yapılırsa saçların da çok şık durur. Ayrıca dağınık topuz üzeri duvak çok daha modern durur ;) Gelinliğini hatırlayamadım göstermiş miydin :( Duvak seçiminde gelinliğin de çok önemli ortalama bir gelinlik olarak düşünürsem sana şu tarz bir duvak/saç öneririm:
    1912502_616387491778984_545409392_n.jpg Screen Shot 2015-08-22 at 18.11.47.png

Nazmiyee ve mldfyz bunu beğendi.
  19. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Bunlar tam tepeden de değil hafif dağınıkla olur gibi geliyor bana da cuma günü provam var bu fotoğrafları kaydettim ablacım.
    Sıcak,oynayıp terleyeceğiz rahat edebileceğim bir saç modeli ve duvak istiyordum bu modeller olur sanırım :)

20. esentugba

esentugba Üye+

taraklı olmayan duvaklar cok mu sorunlu oluyor kuaforde ?

Bu Sayfayı Paylaş