1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Duvak Seçimi

'Gelin Aksesuarları' forumunda Seda tarafından 1 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Selcen Han

Selcen Han Aday Üye

Su yolu duvak ve rahibe duvak arasinda ne fark var acaba?

2. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

@Ceyoo o zaman biz duvak bakalım dimi :kocamangul sen baktın mı ben gelinliği görünce duvak bakmayı unuttum sen bakınca resim at ki fikir olsun :gulumse:*

Ceyoo ve tuğbabenli bunu beğendi.
  3. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Su yolu duvağı ilk kez duyuyorum biraz interneti karıştırdım birtek bu görseli bulabildim cnm muhtemelen duvağın taşlı su yolu bir aksesuar ile tamamlanması oluyor.
    pr_01_64.jpg
    Rahibe duvak ile ilgili görselde aşağıda bence çok zarif duruyor ama ne kadar rahat olur ya da herkeste zarif olur mu bilemiyorum.
    2-32.jpg

kdrkels, elif.tlçk ve Ceyoo bunu beğendi.
  4. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

kuzucum ben aldım hepsını cıkarttım aradan cok kararsız kalıyorum sonra bu yuzden 2 tane aldım bırı uzun bırıde yuzumu ortmek ıcın ve gece rahat olmak ıcın kısa hemen paylasıyorum :) sadece bıraz yuksek bı taç ıstıyorum :)

Ruci, Maşuk, tuğbabenli ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

çok güzel ama bu :asik:asik ben unuttum duvak bakmayı aklımdan uçup gitti resmen :bilmiyorum

Ceyoo bunu beğendi.
  6. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

neysekı vaktın var kuzucum provalarının hepsı bıttı mı :( bıtmedıyse gelınlıgını gıydıgınde hemen bakarsın :):) cok tesekkur ederım canım :):asik

elif.tlçk bunu beğendi.
  7. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

yok kuzucum daha hiç provaya gitmedim ilk denediğimi aldım provada ilk işim duvak olcak :guzellik :kocamangul

Ceyoo bunu beğendi.
  8. kdrkels

kdrkels İnci Üye+

Ben gelinlikçiden gelinliğin üstünde ki dantelden alıp başörtüsünün üstüne kapladım, onun üstünede ducağı dikmiştik. Hem duvakta kapanmış olup hemde istediğim olmuştu. Aksi takdirde bizimkiler olmaz öyle deyip duruyorlardı :) Ama bu modellerde çok güzelmiş açıkçası :)

elif.tlçk bunu beğendi.
  9. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

resmi var mı tatlım kızlara örnek olur paylaş istersen..

10. kdrkels

kdrkels İnci Üye+

Düğün biraz sıkıntılı geçtiği için yakın resim var mı biliyorum. Bi bakayım bulursam paylaşırım

tuğbabenli bunu beğendi.
  11. kdrkels

kdrkels İnci Üye+

13690620_1758614657728026_4165157665951123291_n.jpg

En yakın resim olarak bu var. Başka yok elimde maalesef.:/

muncuk, Maşuk, Ceyoo ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

ewet kesınlıkle canım :) hayret gelinlikçiler böyle ayrıntıları atlamazlar aslında demek kı onlar da tekrar prova olucak dıye rahat davrandılar:) haberlerını beklıyorum :)

elif.tlçk bunu beğendi.
  13. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

tabiki canım resmini atcam ilk fırsatta gidince :gulumse onlar şaşırdılar çünkü gelinliği bitrine yeni koymuşlardı ve ilk ben giydim kimsenin üstünde görmemişler ve çok merak ediyorlarmış oda bana nasip oldu herkez şaşırdı

Ceyoo bunu beğendi.
  14. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

Masallah canım güle güle giyersın inşallah :) cok gzel durmus cunku :) :asik:asik

elif.tlçk bunu beğendi.
  15. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

senikide oyla kuzum prenses gibi olmuşsun :asik:*

Ceyoo bunu beğendi.
  16. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

:asikcanım benım cok sağol cok mutlu oldum valla :) uygun tacı buldum mu bnden mutlusu yok bu hafta sonu taç ve çiçek bakmaya eminönüne gidicem :)

elif.tlçk bunu beğendi.
  17. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

ayyy bende mi gitsem die düşünmedim değil şuan :kocamangul ben çiçeğimi krımızı gül yada kırmızı karanfil buketi istiyorum ama saç aksesuarı olarak nasıl bi taç kullancam bilmiyorum :bilmiyorum

Ceyoo bunu beğendi.
  18. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

bende kırmızı gul buktı ıstıyorum valla kuzucum ımkanın varsa gıt derım .:)yada bn gıdeyım cumartesı alırsam atarım bakarsın gercı daha var zamanın her sekılde gelırsın :)bende taç konusunda cok kararsızım da gıdıp bakmak mantık:)lı geldı

elif.tlçk bunu beğendi.
  19. elif.tlçk

elif.tlçk İnci Üye+

O zaman resimleri bekliyorum prenses :gulumse belki bir gün beraber gideriz

Ceyoo bunu beğendi.
  20. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

fıstığım ya :) inşallah dua et işim rast gitsin canım:) inşallah gideriz canım ozaman :) istanbulun neresındesın sen ?

elif.tlçk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş