1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Duvak Seçimi

'Gelin Aksesuarları' forumunda Seda tarafından 1 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Hatice

Hatice İnci Üye+

Kızlar benden size tavsiye kesinlikle ve kesinlikle taşlı duvak almayın.Benim ki çok ağırdı taşıyamadığım başımın arkaya doğru çekildiğini hissettiğim anlar oldu zor oluyor.Beni gelinlikçim uyarmamıştı bu konuda. Kuaförüm çok ağır bu nasıl taşıyacaksın dedi. Bende taşırım ne var demiştim ama gerçekten sonradan çok ağırlaşıyor.Size tavsiyem daha şık ve sade duvaklar tercih etmenizdir. Ama yinede tabiki karar sizin ;)

SAFİNAZ ve Benay bunu beğendi.
  2. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Bunu öğrendiğim iyi oldu ya çook teşekkürler :)

3. SAFİNAZ

SAFİNAZ Aktif Üye+

duvak taşımanın zor olduğunu ilk kez duydum dikkat etmek lazım demek ki iyi ki uyardın :)

4. Hatice

Hatice İnci Üye+

valla bende kuaförümden duydum ve sonra hak verdim :) rica ederim ;)

5. Ruci

Ruci İnci Üye+

aysunbalkis, mine, Ceyoo ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  6. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Çok güzel canım çiçrkler yoğunlaşınca eminimki çok daha güzel olur çok yakışmış sana:):*:*

Ruci bunu beğendi.
  7. Ruci

Ruci İnci Üye+

İnşallahh canımm ayy çok teşekkürler☺️:*

Gzde23 bunu beğendi.
  8. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Cok hos duruyor canimm:) bitincede daha da gusel olacakk uzun duvaklar gorunis olarak cok gusel ama kullanis acisindan cok zor:)

Ruci bunu beğendi.
  9. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bitmiş hali ile mükemmel olacak canım bence uçlarına biraz daha çiçek olursa süper olur :)

Ruci bunu beğendi.
  10. Ruci

Ruci İnci Üye+

Çok teşekkür ederm kuzum :) evet bende çok zor olduğunu bile bile istedm ama bi yandan da korkuyorum başedebilecekmiyim diye :)

Akdnzkbra bunu beğendi.
  11. Ruci

Ruci İnci Üye+

Ayy inşallah yaa çok sağol canım böyle çok düz geldi biraz daha yoğunlaştırılmasını istedim görmek için sabırsızlanıyorum :)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  12. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Edersin edersinn cok yardim edenin oluyoo tanidik tanimadik:) iki dugunumdede birileri duvagimi ben oynarken koluma dolama cabasindalardi:)

13. Ruci

Ruci İnci Üye+

Aynen yaa birilerinin sürekli çevrede olması gerek yoksa kazaya kurban gidilebilir :) oynamaya dalınca duvak falan çıkar akıldan ben bi yere duvak bi yere :D

Akdnzkbra bunu beğendi.
  14. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Ben kac kere dusuyodum hep tuttular benii:):) halaylarda bi basiyolarda ya one ya arkaya ucuyodum:)

Ruci bunu beğendi.
  15. Ruci

Ruci İnci Üye+

Yaaa işte bnim tek korkum buu :eek: bizim buralarda oyun havası herkes kendnden geçer basar düşersem diye korkuyorum, eşimin memlekette de halay ağırlıklı ayaklarına bi dolanırsa duvak bittim demektir:cokkomik

Akdnzkbra bunu beğendi.
  16. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Bizde kemence vardi bana biseh olmadiysa korkma canimm ins bisi olmaz:cokkomik:cokkomik

Ruci bunu beğendi.
  17. Ruci

Ruci İnci Üye+

Owww kemence mi:cokkomik:cokkomik baya sağlam atlatmışsın sen o zaman yavrum şimdi cidden rahatladm bende atlatırım inş sağ salim:D

Akdnzkbra bunu beğendi.
  18. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Woaawwww duvagina bayildimmm:asik

Ruci bunu beğendi.
  19. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Gayet hoş duruyor çok beğendim çiçeklerde yoğunlaşınca eminim çok güzel olur :)

Ruci bunu beğendi.
  20. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım çok güzel duruyor bayıldım resimlere bakarken uçlardaki çiçek az daha mı artsa dedim ki artıcakmış :) mutlulukla giy inşallah :* :)

Ruci ve Özlem bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş