1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Duvak Meselesi

'Gelin Aksesuarları' forumunda hilalozer tarafından 23 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Merhaba canım hoşgeldin ;) Bende @Seda ya katılıyorum. Sonuçta yüzünün kapalı kalması ve nikah maksimum yarım saat. Benim için sonrası daha önemli olurdu. Özellikle de o günü bakıp bakıp hatırlayacağın fotoğraflarda daha güzel çıkman önemli diye düşünüyorum :)

Seda ve Ardil bunu beğendi.
  2. nurcihan

nurcihan Yeni Üye

Hoşbuldum :) fikirleriniz gerçekten beni rahatlattı :guzellik

hilalozer bunu beğendi.
  3. Missheli

Missheli Yeni Üye

Soran uye yasaklanmis ancak yine de cevaplayim. Belki bu konuyu arastirma icinde olanlara yardimci olur. Benim nikahimda giristen hemen sonra oldu. Salona merdivenlerden indigim icin duvak kapali olsun istemedim. Gelinligim cok agir ve uzundu. Ayagimda topuklu vardi ve duvagida kapatirsam asagi inmem cok zorlasir diye dusundum. Nikah masasina oturdugumda cevremdekilerden birisi orttu.

melodika bunu beğendi.
  4. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Bu konuyu hic dusunmemistim bu kadar ince detaya kadar dusunenleri tebrik ediyorum valla :) duvağı kapali veya acik olmasi cok onemli mi ki simdi benimde kafami karistirdiniz :D benimde nikah düğünde olacak ama ben her animda yüzümun açık olmasini isterim özellikle nikah aninda duvak acmadan da alindan opebilir damat sonucta

tuğbabenli ve melodika bunu beğendi.
  5. melodika

melodika Uzman Üye+

Bence duvak kapalı olmalı yani o duvağı taşımanın bi anlamı olmalı tabi ki tercih meselesi ama ben kapalı olsun isterim nikahtan sonra açılmalı :dans

tuğbabenli bunu beğendi.
  6. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Kapalı Daha güzel oluyor canım ki ben unuttum :) İlk düğünümüz de duvağım kapalı girmiştik salona eşim açmış alnımdan öpmüştü dans başlamıştı ama ikinci düğünde ilk dans nikah falan derken unuttum kapatmayı :D

melisgelin bunu beğendi.
  7. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Anladim canim haklisin aslinda :) olsun ilk düğünde o ani yasamissin yine heyancandan bakalim benim aklima gelicek mi :alkis

tuğbabenli bunu beğendi.
  8. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Kızlar enseden takılan duvaklarda nikah sırasında yüz kapanabiliyor mu?

Deniz Medine bunu beğendi.
  9. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

canım ben duvağımı enseden yaptırmıştım. salona girişte yüzümü kapatmıştı,bir sıkıntı yaşamadım.gideceğin gelinlikçide de bunu deneyebilirsin:)

10. kolera9

kolera9 . YASAKLI

enseden takılan duvağı arkadan öne getirip nası yüzü kapatıyosunuz ki saç bozulmaz mı :/

Deniz Medine bunu beğendi.
  11. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Yok canım her hangi bir bozulma yaşamadım.:)

kolera9 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş